Ne znam koliko vas to zanima, ali večeras je 50. izbor za pesmu Evrovizije. SCG predstavlja grupa No Name, a SCG znači Samo Crna Gora... :D  Prošle godine je Lane moje bilo drugo.



E ovo treba da bojkotuju i oni koji bojkotuju SCG i ovi drugi! :finger
POSLEDNJE MESTO! :finger
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"E ovo treba da bojkotuju i oni koji bojkotuju SCG i ovi drugi! :finger
POSLEDNJE MESTO! :finger


Ma ja bih rado bojkotovao te glupe pedere iz crne gore ali nemogu ...ipak cu da glasam za njih .jebiga patriotizam :rofl

p.s. ova Tomasevicka bi 100% mnogo bolje prosla...

Ma ko im bre je*e kevu,nek glasa onih 100 varvara koliko ih ima za njih i to je jedino sto ce i dobiti od glasova,jebo ih Gay Name  :bes .
Nadam se da ce sestra grkinja pobediti  :sampion .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

I pobedila je prelepa sestra Grkinja...!  :ruke  :ruke  :sampion  :ruke  :ruke

Crnogorski pederi su osvojili sasvim dobro 7. mesto i obezbedili direktan plasman u finale i iduće godine za SCG. Po 12 bodova dala im je Austrija i Hrvatska, po 10 BiH, Makedonija, Slovenija, Kipar...

Ja sam lično više pratio pevačice: Grkinja, Izraelka, Ruskinja, Nemica, Švajcarkinje ...  :jebanje

I da, glasove iz Austrije je čitala neka naša Dorotea i na čistom srpskom rekla: "Ponosni smo reći: dvanaest poena za Srbiju i Crnu Goru!"  :finger  A svakako, iz Sarajeva se javljala Bijeljinka Ana Mirjana Račanović... :jebanje  :jebanje  :jebanje



a jebiga nasi pederi iz svedske dobili samo 4 boda :(  :o .

hahah toliko su se svedjani napalili na tu njihovu pesmu Las Vegas i na kraju nisu usli ni u prvih deset. :rofl .tako da su pederi jos i dobro mesto osvojili...

Nego meni nemica nije lepa...ali Svajcarska...  :D  namigivanje

Quote from: "Gigac_FCRS"a jebiga nasi pederi iz svedske dobili samo 4 boda :(  :o .

hahah toliko su se svedjani napalili na tu njihovu pesmu Las Vegas i na kraju nisu usli ni u prvih deset. :rofl .tako da su pederi jos i dobro mesto osvojili...

Nego meni nemica nije lepa...ali Svajcarska...  :D  namigivanje


ispravka: hteo sam da napisem nasi pederi iz Crne Gore su dobili od Svedske samo 4 boda...a proslu evroviziju su nam dali 12...

Ovi nasi na evroviziji su vise neki metroseksualci, pickice, fenseri nego pevaci. Bar se meni tako ucinilo.

Nisu mi se svideli, svidela mi se grupa Feminem (iz Mostara)  :jebanje

Dobre su Feminem, pogotovo ona sto je bila u sredini.

Ali to nije za tebe, tebi treba nesto egzoticno, sa Malte na primer :D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Jao, jao pa vidi ti ovo nisam znao da ste, koliko vidim svi zdrakali po Ojrosongu :) ;pljuga

Licno to nepratim nekako smesno mi je, a za ove pedecice nema sta reci da su lepsi mozda bi zavrsili u sekciji ZENE  :D

Dobro Gago ako vec nisi pratio,mozes sigurno da nam nabavis neke nage fotke bosanki,svajcarkinja,onih makedonki sto su djuskale u pozadini(sa dobrom pozadinom  :jebanje ),onu madjaricu,a za mene kao slag na tortu izraelkinju u nekim izazovnim pozama  :D .A mozda neko voli i one letonce,i dance pa svakome po nesto  :rofl .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Video sam neki intervju u Kijevu pred takmichenje, ove ultra crnogorske grupe bez imena, i dvojica njih, shmekeri, nose shalove Buducnosti  :lol:

od ovakvih pedera se pod hitno treba otcepiti! mozda je zarazno :)
ema tog zakona!

По мени Молдавци одма иза Гркиње које је нај по свему била............ал она баба са Молдавцима што је била баш је оставила утисак...............

Quote from: "KizaLion"

svidela mi se grupa Feminem (iz Mostara)  :jebanje


u bre kako sam to zaboravio da spomenem :)  namigivanje

Искрено - нисам гледао, али чух да су ликови махали црвеним ''црногорским'' заставама, из чега сам закључио да им је победа унапред овде обезб(ј)еђена како би на ''фин'' начин послужили као средство за остваривање циља (читај: независности)...

У принципу - небитни ликови на небитној манифестацији...

Quote from: "Orthodox Serb"У принципу - небитни ликови на небитној манифестацији...

Ne bi ja tako rekao...cela Evropa je to gledala,i videla je ove "nase" :o  decake....koji su nastupili pod punim imenom drzavne zajednice.

Ta Evropa ne zna da su oni iz Crne Gore i da nama smeta sto su oni izabrali taj "sexualni zivot"  :finger ....jesi video slovenca i norvezanina...jesu ti smesni? :D
Jel znas sad na sta mislim?


pozdrav
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Ma dajte od tih Feminemki dobra je samo jedna( u sredini). Samo što one mene nerviraju: pesma im je max glupa, a i naziv im je baš originalan - F(Eminem)... :batine
Najžešća provala su dve zastave jedna do druge na zidu-srpska i crnogorska... :batine A kad su nastupali crnogorčići, ispred Serbia and Montenegro bila je srpska zastava... :finger



Quote from: "ponos Srbije"[Ne bi ja tako rekao...cela Evropa je to gledala,i videla je ove "nase" :o  decake....koji su nastupili pod punim imenom drzavne zajednice.

Ta Evropa ne zna da su oni iz Crne Gore i da nama smeta sto su oni izabrali taj "sexualni zivot"  :finger ....jesi video slovenca i norvezanina...jesu ti smesni? :D
Jel znas sad na sta mislim?


pozdrav

U pravu je !Znam iz licnog iskustva da je tako.ovde niko nema pojma da su oni pederi iz Crne Gore i da nam je nama sranje sto su oni izabrani...oni vide samo to Serbia and Montenegro i nista vise ...

p.s. Do sad sam mislio da sam samo ja to uocio da kad su nastupali crnogorci da je dole bila srpska zastava ali vidim da nisam jedini :lol: hehe kako su ih zajebali ! :finger

Quote from: "ponos Srbije"
Quote from: "Orthodox Serb"У принципу - небитни ликови на небитној манифестацији...

Ne bi ja tako rekao...cela Evropa je to gledala,i videla je ove "nase" :o  decake....koji su nastupili pod punim imenom drzavne zajednice.

Ta Evropa ne zna da su oni iz Crne Gore i da nama smeta sto su oni izabrali taj "sexualni zivot"  :finger ....jesi video slovenca i norvezanina...jesu ti smesni? :D
Jel znas sad na sta mislim?


pozdrav

Ma koja crna Evropa... Uopshte me ne interesuje shta neko ko Evroviziju smatra ozbiljnom, misli o Srbima. Mishljenje takvih ljudi je beznachajno.
Ja sam to gledao chisto da bi se malo zabavio, ali proshle godine su pesme bile loshe, a ove godine mi se bukvalno povracalo od pesama, pa sam na pola prekinuo. Chuo sam Grchku pesmu, i ona je onako nishta posebno ali najbolja od najgorih.