Izuzetno zanimljiva i pomalo argumentovana rasprava na Torcidinom forumu. Pa koga zanima moze da svrati na adresu: http://www.torcida.org/forum/index.php i da vidi kako to izgleda.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ups!

Nezgodan broj ove poruke iznad, :) a i zaboravih da napomenem da se radi o topic-u: Torcida sedamdesete.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

lepo, lepo... :)
uzivancija ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

FU i UL svaka cast za argumentovanu odbranu Severa u srpstva! :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke Zamalo zaboravih Timu! :ruke
Pored onakve pristrasnosti Torce,Vi momci imate celicne zivce!
Hvala!!!!!!!
Citajte ljudi moji,citajte!!!!!!!!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Citam, citam, tj. trudim se da procitam ali imam jedan veliki problem - ne znam sva slova, znam samo 16 pa razumem samo delimicno sta se tamo pise... ako bi neko od vas bio ljubazan da mi preprica ja bih to mnogo cenio! :rofl
EROES RED STAR BELGRADE

JEBES OVAJ TOPIC!!!! Smara... E ima nesto vaznije  SJEBALI SMO Zdravlje tj. 11 uzastopna pobeda :flasa  :boks  :)  :megafon  :sampion
JEGA JEBEMO,NJEGA KARAMO.....

Milance,pa napisi izvestaj sa tekme kad si vec bio...da se ne bi zamarao ovako ozbiljnom temom!Ma u pravu si i nije ovako nesto za tebe! :boks  :o
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Nemoj tako, Milance je nas vodja. Sta on ima da se smara po nekakvom Internetu, kada on covek svoje odradjuje na sipci.  :rofl

Inace, mozda su ovi drugi u pravu, mozda je ta tema nije za hool caffe vec za neka secanja. Ja sam samo hteo da vam skrenem paznju da se ukljucite ukoliko hocete, nista vise. Mada drzimo se mi i sami.  :D

poz,
budimir

p.s. Hvala za komplimente i podrsku.
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Datu cu ti izveztaj kad doces kod mene.... ;pljuga   i izvestaj i jos po nesto :finger ( to pored glave).... Bio sam na tekmi ...imam lap-top :finger  namigivanje ... A ono za vodju   :finger  :finger  :finger  :finger  :finger
JEGA JEBEMO,NJEGA KARAMO.....

Opasan neki mladunac, a? :)

poz,
budimir
p.s. Ovim simbolima si nesto hteo da mi porucis ili...?
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ipak si ti samo obican navijac i da bi nesto skapirao treba ti malo(vise) vremena. Ako ti nesto nije jasno skokni mi na private pa cu ti objasnim(koliko toliko lakse) ;pljuga  namigivanje  :sampion
JEGA JEBEMO,NJEGA KARAMO.....

samo, ovi torcidasi jos uvek slusaju dobru muziku... :)
otkud im ta tema "sedamdesete"...mi bre ne mozemo da razradimo "vremeplov", a citaj njih...  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

'Alo Milane majmune,ja imam vise godina na Severu nego ti u skoli!!!!!!
Nemoj da to sto je meni pored glave,tebi se iznenada u krajnicima nadje kriminalcino!!!
A,taj izvestaj sto zelis da mi das,daj tvojoj sestri da mi ga prenese... :finger
I jos nesto,ovo jeste hool forum,ali ti niko ne dozvoljava da vredjas ekipu koja ovde dolazi i decka koji se trudio da napravi nesto od ovoga!!!!!
A,sad na livadu degenu!!!!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Vidis Milance, :) ti si kreten. :) Prvo to da definisemo. Uspeo si za dva dana da se zakacis sa celim Forumom i sa pola Severa.  To je, vidis,  tvoj problem. Ja decu nikada nisam vaspitavao, barem kada je rec o navijacima Zvezde, na taj nacin, pa necu ni tebe. Cak si mi neizmerno simpatican jer kako drugacije da reagujem na tvoj besmislen poziv. :) Duhovito nema sta. Potrazi me na bilo kojoj utakmici da se upoznamo. Iznenadices se kada me budes video, to je sve sto cu ti reci.  ;pljuga

Jos jednom da te obavestim. Na ovom delu Foruma postoji topic koji se bavi duhovitostima. Tvom poslednjem postu je mesto tamo, shvatices pre ili kasnije.

I za kraj, kako bi bilo da ti malo prosetas odavde ili da odes nazad na Oazu, a? Bolje. I ja mislim tako... Imas forum BBB, to je tvoja slika i prilika, da se hooliganisete preko net-a do mile volje. Bog da te vidi, ja ti kazem. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Vidis Milance, :) ti si kreten. :) Prvo to da definisemo.
Oces da kazes kreten po definiciji  :rofl  (mrtav ladan)
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

*********************************
Pozdrav,
Milan(bar svi tako misle) :boks  :finger  :sampion
JEGA JEBEMO,NJEGA KARAMO.....

Koji bre forum propao   :bes


pozdrav za propalu ekipu iz kule
:finger   :finger   :finger   :finger   :finger
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ti si Milane kao neki mis sa pseudonimom?????? :zbunjen
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]


:)
jedan je WM
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...