Само да упозорим нове чланове, а и све остале да смире своје пундравце и не постављају овде глупости и неке покушаје.. Свако ко буде написао 'јел може коментар' и слично ће под нож!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Румљанин може ли нека позадина Делије и Г7 у резолуцији 1280x1024?

Пошто знам да си овако креативан момак ;)

Ајде чекам те ... :)

Quote from: Игор on August 30, 2008, 10:34:05 AM
Румљанин може ли нека позадина Делије и Г7 у резолуцији 1280x1024?

Пошто знам да си овако креативан момак ;)



Ајде чекам те ... :)

Brate moze naravno, samo kada uhvatim malo vremena, u velikoj sam guzvi ovih dana, ali bice, nema problema



#123 September 12, 2008, 02:24:46 PM Last Edit: September 16, 2008, 10:20:32 PM by фкцз
да ли неко има овакав фонт?
извињавам се што скрећем са теме али сам их свуда тражио и нисам нашао.ко има нек' ми јави на ПМ.

Е, Рума а и ви остали уметници ;)
Не би било лоше да неко од вас уради нешто на тему Правда за Уроша...
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

Свака част за позадине!!
Екстра су!!

#126 November 28, 2008, 09:59:21 PM Last Edit: November 28, 2008, 11:22:32 PM by фкцз
Људи, имам екстра позадина које сам сам радио, али не могу никако да их убацим. Може ли ми неко објаснити како то да урадим? Свидјеће вам се сигурно моји радови, има једна и за Уроша...
_______________
Шта год радио, смири страсти, довољно си порука написао за наредних недељу дана, а камоли за један..
1.промени аватар
2.промени потпис у ћирилицу
АДМИНИСТРАЦИЈА!
САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ, ЧУВА ЗВЕЗДУ, НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ!!!

Quote from: SERBIAN TIGER on November 28, 2008, 09:59:21 PM
Људи, имам екстра позадина које сам сам радио, али не могу никако да их убацим. Може ли ми неко објаснити како то да урадим? Свидјеће вам се сигурно моји радови, има једна и за Уроша...
_______________
Шта год радио, смири страсти, довољно си порука написао за наредних недељу дана, а камоли за један..
1.промени аватар
2.промени потпис у ћирилицу
АДМИНИСТРАЦИЈА!
У реду, нисам знао да је толики проблем све ово. Ево промијенио сам и аватар и потпис. Оставићу пар слика и то је то.
САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ, ЧУВА ЗВЕЗДУ, НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ!!!

#128 November 30, 2008, 04:42:22 PM Last Edit: December 13, 2008, 10:46:51 PM by фкцз
Уради исту слику, али са грбом који има ћирилична слова па постави..
АДМИНИСТРАЦИЈА!
Хиљаде молитви Господе,
право у срце Твоје да погоде,
хиљаде спаљених домова,
само једна је Суза Косова!





Ajde obratite paznju kada obradjujete Urosevu sliku, sto se vise preradjuje manje decko lici na sebe.


Убацио сам неке ваше радове на насловну страну. Само да вас похвалим са добрим радом.
Погледати:
http://www.delije-caffe.net/download_pozadine.php


Јелена ово си лепо урадила, али направи позадину, 1024 х 768.