Posto je poslednjih godinu dana izuzetno aktuelna tema o raspadu Hero Girls-a, nastanku ekipe Incident i desavanjima u zivotima devojaka koje su cinile Hero Girls, najbolje bi bilo da i ja nesto kazem posto o tome znam istinu, a dosta mi je prica indijanaca.
Dosta je polemike bilo oko postojanja i samog statusa Hero Girls-a, pa ajde da rascistimo neke stvari!
Hero Girls je nastao oktobra 2000. i postojao je godinu dana. Ekipa je funkcionisala kao i svaka druga, uz podrsku Heroesa. Do razmirica je doslo zbog neslaganja pojedinih clanova, kao i zbog zlih jezika.Demantujem sve price oko sexa izmedju clanova ekipe - Heroji su u potpunosti bili korektni prema nama, pa stoga prica o Herojima - jebacima na stadinu ne opstaje.Heroji na stadionu i van njega jesu smekeri, ali odlicno razdvajaju odnose na stadionu i van njega.
Vodeca ekipa devojaka nije trpela glupost i razne mahinacije koje su neki clanovi izvodili, pa je stoga doslo do sukoba. Ekipa je ugasena,a jedina veza Hero Girls-a sa Incidentom jesu dve bivse stalne clanice su sada clanovi Incidenta.Svi koji su poznavali Herojke znaju koje su od njih ostale uz Heroes, a koje su sada u Incidentu, ali moram da istaknem da su sve bivse clanice HG u dobrim odnosima i da ne dolazi do sukoba - ma koliko to neki ljudi zeleli.
Incident sa Heroesom nema apsolutno nikakve veze,pa su zato sve dalje spekulacije potpuno nepotrebne.
S obzirom da vas toliko zanimaju zivoti devojaka na severu,potrudite se da ih upoznate, a ne da osudjujete!
EX-HERO GIRLS(zbog nika devojke koji koristim,a koja je clan Incidenta, naglasavam da nisam clan te ekipe, ali ovo je svima potvrda o korektnim odnosima)
Pozdrav!
amo ti u srcu mome si, jedna jedina, nepobediva, moja ljubavi...

Posto je vec moj nick koriscen ovde,red bi bio da dodam rec-dve na ovu temu i time,nadam se,konacno zavrsimo s ovom pricom...
Tacno je da ex-Hero girls i Incident "povezuju" neke devojke,ali ne dve,vec vise njih...Pri ukidanju Herojki VELIKA VECINA devojaka odlucila je da definitivno rascisti s Heroesom!Price o tome koje devojke su se "racunale" u prvu postavu,a koje nisu potpuno je neosnovana,i kompletno neodrziva...ako ne verujete-pitajte!
Hero girls su bile samo dobar marketing muskoj ekipi,ali mi u stvari prava ekipa NIKAD nismo ni bile!!!!!!
O sukobu izmedju devojaka pred sam raspad ekipe,kao i posle njega,ne bih da pricam...mozete o tome da razmisljate kao o "zakonu cutanja"!Sto se devojaka koje su ostale uz Heroes tice,Incident s njima nema nikakve veze,NITI CE IKAD VISE IMATI!
Heroes kao ekipa (kad sam licno ja u pitanju),sem par stvarno super klinaca,jednostavno nije vredan pomena(na greskama se uci!!!!!!)!!!!
E,a sto se tog sexa tice,prica je smesna!Govorim u svoje ime,jer podrazumevam da devojke koje se izbore za zensku ekipu nisu dosle na Sever da bi ispunile svoje sexualne fantazije.No,kao i svaka druga prica,i ova ima izuzetke koji potvrdjuju pravilo,ali taj deo price je za mene preterano bljutav,pa necu ici u detalje!
Za kraj,da ponovim jos jednom-Hero girls i Incidente NIKADA nece imati nista zajednicko,osim proslosti.Ja sam najsrecnija upravo ovakvim razvojem situacije!
Ako neko,i posle ovoga,ima jos pitanja,neka se obrati meni licno,jer tema je DAVNO prestala da bude aktuelna!!!
Pozdrav!!!!!!
amo ti u srcu mome si, jedna jedina, nepobediva, moja ljubavi...

E pa hvala je *urcu jedan pametan reply! Kao jedan od osnivaca ekipe zelim samo jos da dodam da je HGirls postao od ogromne zelje dve devojke da Zvezdu prate svuda, da budu sa njom i u dobru i u zlu, da budu sastavni deo navijackog Severa zajedno sa svojom ekipom. Sta ko misli o nama totalno je nebitno jer 1000 izostanaka iz skole, padanja sa svega 14 godina, dobijanja batina od murije, lomljenja nosa, unosenja baklji i nozeva na stadion bez i grama straha, udela u koreografijama, redovnog odlaska na tekme, neogranicenih suza i tuge i srece NE MOZE NIKO DA NAM IZBRISE!! Za godinu dana postojanja imale smo vise tekmi od 3/4 severa sa derbija, najodaniji Cigani to znaju. A vi maloumni debili(sto bi rekla Mila) da malo dobro razmislite, zbog sexa niko nije spreman da pogine..


Pozdrav svima, narocito Incidentu ;pivo

Jovana

?? ????, ???????????? ???????? ?? ?????? ?? ????? ????? ??? ?? ????????? ??? ?????? ???????? ? ????? ????.
??? ???? ????? ?? ?? ?? ??????? ?? ???? ?????????? ???????? ???? ???? ?? ??...
?? ????? ????? ?? ???? ??????? ???? ?????? ?????? ?? ???? (??? ???? ??? ?????? ????? ?? ??????).
??? ?? ?????? ????, ??? ????... ???? ?? ??.... ???? ????? ??????...
?? ?? ???????? ??? ????????? ?????? ???? ???? ???? ?? ????????, ?? ? ??? ?? ???? ?? ???????? ?? ?????? ?? ????? ???????, ??? ?? ? ???? ?????! ? ?? ??????? ? ?? ???? ?? ??????? ????? ?? ?????? ?????? ?????? ? ??????? ?????...
????, ?????????, ?????? ???? ?? ????? ?? ?????? ? ???? ?? ?? ????, ??? ????? ??-?????? ????? ?? ???? ?? ??? ????? ????????, ??? ???? ??? "?????-??????"...

??????? ?? ????? ??!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Joxy,veliki pozdrav od citave ekipe Incidente!
Ti odlicno znas kroz sta smo sve prolazile i  sta smo sve radile da bismo stekle poverenje Cigana!Meni je jako zao sto neki komplekserasi i deca debili pokusavaju da ogovarajuci devojke i pljuvajuci po njima steknu ime na Severu!
Nas mrze misevi i indijanci koji pametnija posla nemaju,vec se shlihtajuci vidjenijim Ciganima namecu!
To su bolesni umovi koji s**u nisu videli nigde,sem preko TV-a pa im je samo sex u glavi!
Mi smemo mnogo vise nego sto pojedinci i mogu da zamisle...ali znamo i do koje granice smemo da idemo!
Mi ne vredjamo nikoga,pa ne dozvoljavamo ni maloumnicima da nas vredjaju!
Idemo u skole,na fakultete,radimo i imamo mladice,porodice i zivote!
Ne vredjamo nikoga(ko ne zasluzuje),jer smo i mi necije cerke,devojke,sestre,ortakinje,kume...
Zasto mi nekome smetamo?
Pa pravim Ciganima nikako ne smetamo,jer ljudi znaju ko su i koliko vrede-to radi obicni sljam koji je tuce video samo u sportskom delu u Dnevniku2!Vecina pravih hooligana o nama i ne razmislja,narocito ne na tako bolestan nacin!
Niko nas ne mora da voli,i da nam trci u zagraljaj,ali postovanje je nesto drugo!
Sa svim devojkama sa Severa smo u odlicnimm odnosima,ali se nikome NIKADA necemo shlihtati!
Mi volimo Zvezdu i obozavamo Cigane,i znam da nismo bas "reprezentativne",ali mi smo tu da se druzimo,zezamo a ko ne voli da ima devojku sa Severa,ima devojku po svom ukusu i VAN stadiona!Vecina Cigana nema devojke sa tekmi,ali te devojke su divne,i sa svima su dobre!
Iskocile smo iz sablona  tako sto idemo na tekme,ali smo tu da pomognemo a ne da odmognemo!
I boricemo se,a svim indijancima porucujem da nam se licno obrate a ne da svoje idiotluke lece preko naseg imena!
Hero Girls se zna ko je cinio,ekipe nema ali dok je devojaka  na Severu o njima ce biti rec!
Sve sto je Joxy rekla o ovoj ex ekipi je tacno,i zao mi je sto se Incidente toliko sputava i omalovazava! :(
DH,hvala ti na podrsci-samo se nadam da ce ljudi shvatiti da i mi volimo zezanje na tekmama i da ce nas upoznati pre nego sto bilo sta kazu!
Svi ti mangupi i umisljeni kriminalci su obicne neizivljene p*******e!
Svaka  ti cast! :ruke
P.S. Joxy,javi se bre -obeleh pored mail-a a i pivnica nas ceka! ;pivo Ljubim te! namigivanje
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Stvarno ne znam sto bi neko imao nesto protiv zenske navijacke grupe, pa to severu daje poseban smek

pozdrav   ;pivo
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Nislijo,hvala na podrsci.
Svakako da postoje smeli momci kojima i te kako na severu smetamo.Ni pred kim se necemo sklanjati,niti cemo ikome dozvoliti da nas vredja.Uvek prihvatamo salu dokle god je u granicama normale,posle toga sve je bezobrazno i bljutavo,za sta takodje imamo adekvatan odgovor. :batine  namigivanje

INCIDENTI,SONO COSA NOSTRA
VAI AVANTI STELLA ROSSA!!!!!!
amo za tebe, uvek uz tebe a njih ko jebe...

Da se razumemo jos nesto-ja apsolutno shvatam zasto vecina ne gotivi kad devojke idu na tekme,ali nije sve to bas tako kako se na prvi pogled ucini!
U  nasoj ekipi postoji devojka koja ima preslatkog sincica kojeg sve obozavamo,i klinac je fenomenalan...(na mamu) :)  To govori o nasoj ozbiljnosti!
Nismo mi olos,drolj*****,narkomanke,alkoholicarke...i ne znam sta vec!
Znam ja da momci sklanjaju svoje devojke,jer znaju sta prati navijacki zivot!Ali mi smo birale i mislimo da smo izabrale najbolje!
Ovaj poslednji post,upucujem onima koji nas vidjaju na tekmama,a ne vole sto smo tu sa njima!Pitajte nas sve sta vas zanima-pa ljudi moji,nas svi drugi vise postuju nego Cigani!
Veliki pozdrav od dela zenske navijacke grupe Incidente!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Joxy"A vi maloumni debili(sto bi rekla Mila) da malo dobro razmislite, zbog sexa niko nije spreman da pogine..

Hm... to je ipak filozofsko pitanje! :)
Ja ipak mislim da postoji mnogo ljudi koji su spremni da poginu zbog sexa.

Iako sumnjam da je istina, moram reci da sam cuo dosta mastovitih prica o aktivnostima HG na severu, i to ne na raznim forumima na netu ili od nekih indijanaca, nego od ljudi koji cine jezgro zvezdinog severa.

A i prica se po gradu da su Heroesi dobri jebaci, i da je uzajamna privlacnost nekih clanova Heroesa i HG u stvari dovela do formiranja grupe, tako da...
Svasta se moze zakljuciti ako covek nije dobro obavasten (a da li je iko dobro obavesten po ovom pitanju?)

Pozdrav svim zaljubljenicima u crveno-bele boje!

? ?? ???? ???? ?? ??????? ??? ??????...
?? ?? ?? ????? ???? ????? ???? ?? ??????? ? ???????? ? ?? ?? ?????!
? ??? ? ???? ??? ?????!!!

???, ????????? ??? ??? ?? ???????? ?? ??????-???????... ?????? ?? ????? ?? ????? ????... ????? ?? ???? ???? ???????. ??? ??? ???????? ??? ????? ?? ????, ??? ?? ?? ??????, ???????? ?? ??? ??? ?? ? ????? ????? ???????, ? ?? ???? ?????? ? "???" ?? ????????... ? ????? ??? ?? ???? ??????, ? ????? ? ???
?? ?? ???? ???? ???????? (?? ?? ????? ???????? ??? ? ???? ??????), ? ????? ??? ? ?????? ???? ????? ? ????? "??? ?????? ???? ????????, ??? ?? ?????, ?? ??? ?? ?? ?? ?????"
??????? ?? ?????? ?? ? ????? ???? ???? ????????? ??? ???? ???? ?? ??????? ???????? ???? ????? ?? ????????...
? ?? "?????? ?? ?????" ???????? ?? ?????? ? ????? ? ?? ?????? ???? ? ????? ??? ?? ????!
? ????????, ???? ?? ?????? ????????? ???? ????? ?????? :nene  :nene  :nene
????, ?? ???? ?? ??????? ? ?????? ???????? ??? ?? ???? ???????, ?????? ????? ??? ?????? ???? ? ???? ??? ???? ??? ??? ?????...
? ? ???? ???? ????, ??? ??? ????? ??????? ?? ???????, ? ????? ?? ???????? ????? ????.
? ??? ?? ? ????? ???????. ?????? ??? ???? ????? ?????? ???????? ????? ?????? ?? ???????? ??????, ? ? ?? ?? ??? ???? ?????? ?? ?????, ? ?????? ?? ?????, ? ??? ??? ????? ? ? ????? ??? ??????????... ?????, ?????...

?????? ?????????, ?? ????? ??!!! :ruke
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Stvarno je glupo siriti takve price. Jos od Zulu Girls, organizovano idu na tekme. Nikada se nije desio niti jedan slucaj, da ja znam, da je bilo nekog sexa i slicno. One tu dolaze zbog Zvezde, bas kao i mi, a to sto su neki pacenici pa smisljaju gluposti...
Svi znamo koliko su nam puta pomagale i na koji nacin da zaobidjemo provere i slicno. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?? ??????? ?? ???? ?????? ? ???? ????...
???? ???? ????? ?? ????, ? ?? ?? ?????? ??? ?? ???? ? ??? ?????????, ???? ???? ???? ??? ?????, ? ?????? ?? ???? ????? ???? (??????????, ???????) ?? ??? ?????.
???? ?? ???? ??????? ?? ?? ????????? ? ?? ?? ???????? ????????? ???? ??????? ?????????? ???? ?? ????? ?? ????????. ?? ????? ?? ?? ???????, ?? ??? ??? ?? ???? ???? ?? ???? ????????... ? ?? ?? ?? ?? ??????????? "?? ??? ??? ???, ?? ???? ???..." ?????, ?????? ??? ??????? ??????? ? ?????, ? ?? ?? ????????? ??? ???????. ????? ????????? ?? ????????.
?????? ??? ???? ???????? "?? ?????? ?? ????????" ?????? ????? ????? ?? ??????, ? ??? ???? ?? ????? ?? ????????? ????? ???????, ? ?? ?? ???? ??? ?????? ?????, ????? "??", ???? ??? ????? ?????? ????? ?????? ????... ?? ????? ?? ?? ????? ?? ?????? ????? ???? ??? ??? ????? ? ???? ?????? ??? ?????? ????!
???? ??? ??? ??????? ?? ??????? (??? ???? ??? ??????? ????????) ?? ?? ?????? ??? ?????? ? ???? (???? ?? ?????? "??? ?????"-??? ???? ?? ?? ??????...), ? ??? ??? ????? ???? ??? ????? ???????? ??????, ??? ?? ?? ?? ???? ?????????? ? ????????, ???? ????? ? ???? ??????? ????? ??? ??? ??? ??????? ??????????...

???? ?? ??????? ????' ?????? ??? (?? ?? ??? ?????-???? ?????? ?????)

??????? ?????? ???????!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Pa ,Covece iz Senke,evo jos jednom...da pokusam da pojasnim...
Stasha "Zulu",Ljilja,Sandra,Tanja...danas Lela i Maja su svakako najpoznatije Ciganke otkada je i devojaka na Severu...
1999. ekipa devojaka proseka godina 14, je zelela da napravi zensku navijacku grupu!Bilo nas je oko 12 i bile su dve grupice-jedna iz Koteza,a druga koju smo povele Joxy i ja!Kako se Joxy preko zvanicnog foruma dopisivala sa clanovima Heroesa,i kako se svidela jednom clanu(koji je tada bio jedini mladji clan ove ekipe),odlucile smo da se za Zvezda-Dinamo(Kijev),upoznamo sa njima!
Zbog licnih problema,ekipa iz Koteza nije dosla na pomenutu tekmu,pa nasa grupica odlazi sa Heroesom u pivnicu!
Posle nekoliko minuta razgovora sa njima,vodeci ljudi Heroesa su nas pozvali u ekipu!Kako nismo imale dodira sa organizacijom na Severu,sa odnosima medju ekipama(sa svima smo bile o.k.),nismo ni znale u kakvu ekipu upadamo!Pravu priliku smo dobile od Bak***!On nam je jedini u potpunosti izasao u susret-sve ostalo je bilo tuzno!Prve probleme sa ekiom smo imale na sam dan osnivanja Hero Girls i do kraja,ti problemi nisu jenjavali...
Kasnije je sve postalo otuzno...
Jedna od nasih sadasnjih clanica(Incidente),je pripadala jednoj nasoj poznatoj ekipi sa Severa(muskoj)!Sadasnja ekipa je odlicna,devojke su divne a Incident nije otpadak Hero Girls,jer devojke koje su osnovale H.G. su clanovi Incidenta(mada je Joxy u Americi...)!
Pitajte,nemojte nasumice donositi zakljucke...
Ja namerno necu iznositi detalje vezane za obe ekipe,jer mnogo je stvari i to nedorecenih...
Pozdrav!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

?????? ?? ?? ??? ????? ??? ?? ????? ? ?????????, ? ??, ???? ?? ?? ????? ???????? ?? ?????? ??????? (?????? ? ??????) ????? ??????????.

????? ?????? ?? ????????, ???? ?? ????? ?? ???? ??????????? ??? ????????? ?? ?????? ? ?????? (??????? ????? ????????).

???????

Kizo,ja znam da do prepucavanja moze da dodje,ali ostavi jos malo temu otvorenu,jer ce nas omalovazavati kako ko stigne a meni a ni devojkama ne pada na pamet da precutimo-tako da ako bi nas neko isprozivao na nekoj drugoj temi morale bismo da reagujemo,i onda bi se teme zatvarale!
Ostavi slobodno,mi smo prijateljski raspolozene i zelimo da odgovorimo na pitanja koja se ticu nas-bilo da su dobra ili losa!Nemamo sta da krijemo,a  svako sankcionisanje ove teme moze biti jako lose shvaceno!Ako bude sranja tvoje je puno pravo da na forumu to ne dopustas,pa zatvori!
Tema je jos uvek aktuelna koliko ja vidim!
Pozdrav od ekipe Incidente!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

ALE GROBAR JE PRAVA PICKETINA
ON IMA SRCE ZECA TO SVAKI NAVIJAC ZNA!!!!!!!!!!!!!!!!! ;pivo    

Pa napravite zenski forum pa na tenane raspravite sve vase "zenske" probleme
JEGA JEBEMO,NJEGA KARAMO.....

Ti si Grobar ili  si  previse pametan???????? :zbunjen
Jesi li i ti to u "zenskim " problemima kad takve nebuloze pises!? :)
Ovde su se javili ljudi koji nas na bilo koji nacin poznaju(dobar ili los),ali ne znam zasto si ti citao topic,ako te ne zanimaju NASE ZAJEDNICKE ZENSKE STVARI I PROBLEMI!
E,Kizo sad ja razumem zasto zelis da zatvoris topic!
Pozdrav!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ocigledno sam pogresno shvacen i jako mi je zao zbog toga, nisam zeleo nikoga da prozivam ili da vredjam. Samo sam napisao sta sam cuo, nisam tvrdio ni da je istina ni da nije.
Mila cisto sumnjam da me poznajes jer ja ne poznajem tebe, na utakmice ne idem osim na one vece, sticajem okolnosti poznajem nekoliko ljudi sa severa koji su mi jos ranije ispricali da na severu postoji zenska ekipa, ali da te devojke i nisu preterano popularne pre svega zbog toga sto su sa Heroesom koji je sve samo ne omiljen, a i zbog toga sto kruze razne price o tim devjkama, mene je samo zanimalo da li u tim pricama ima istine, a ako nema koja je svrha tih prica.
Sto se tice intervijua, takodje nisam zeleo da provociram ili da budem cinican, zaista me zanima sta devojke imaju da kazu o navijanju jer je za mene to potpuno novo.
Izvinjavam se svima koje sam na neki nacin iznervirao ili uvredio, nije mi to bila namera!

pozdrav svim zaljubljenicima u crveno-belu boju!

Pozdrav svima...

jmilan1... ovo je sajt za Zvezdine navijace, ja nigde ne vidim da pise zabranjeno zenskom polu. U ovom slucaju smo jednaki, zato O-d-j**i!

Sve sto se reklo lose o nama proizvod je ekipe iz koje smo potekle, normalno da tu nema ni malo istine. Ali opet ponavljam ni jednog trenutka nas lose reci nisu sputale niti povredile, jer smo bili ekipa zbog Zvezde i samo zbog Zvezde. Ne mogu da kazem da je ulazak u heroes bio potpuni promasaj, jer tako smo stekle ime i postale navijaci, upoznale prvu ekipu, imale uvek mesta u busu za gostovanje kada je bilo najgusce.  

Samo me interesuje, kako to da se uvek nadje neko inteligentan koji ce da nas ispljuje na netu, a niko nam u zivotu nista u lice nije rekao??

E da Mila je u pravu, nas vise gotive grobari nego Cigani

:(

PS. Mila posala bih ja ali nesto sumljam u nase prijateljstvo otkad ti je vodja grobara postao najbolji drug:) Pozdrav picko ciganska i za ovo mi dugijes pivo:)

Lates,

Jovana[/i

?? ???? ?????? ?? ?????, ?? ?????? ? ????? ???????... ?????? ?? ??? ???? ????? ?? ?????. ? ???? ??? ??? ????? ????...
?? ???? ? ???? ?????, ????? ?? ????? ???? ???????? ?? ???? ???? ?????? ????? (? ???????? ?? ????? ???????-??? ????? "?????????????"). ???, ??? ?? ? ??? ????? ?? ???? ???? ?? ?? ?????? ?????, ?? ???? ?? ???? ??????? ?????????, ???? ?? ???? ??????? ?? ????? ???? ???? ?? ???????? ?????? ?? ???? ???? ?? ?????????? (???? ????? ?? ?? ????? ?????, ??????, ?????... ???? ?? ????? ???????...)

???????...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА