Milane,sramoto jedna! :(
Kako mozes da izvaljujes takve nebuloze kada svi koji su bili na tekmi znaju da ste svi vi iz te vase Kule mesec dana posle utakmice rucali na slamcicu!!!!!
Seljaku nijedan znas li ti uopste gde je MARAKANA?????A tim devojkama koje prozivas ne mozes ni da pridjes!!!
Ti bas volis da ti otvaraju lobanju? :o  :zbunjen
amo za tebe, uvek uz tebe a njih ko jebe...

Quote from: "Joxy"E luda je ova Mila, nije normalna..Gde se seti hijene keve ti
:rofl

"hijene&shakali" to je redovan termin za ...hooligane..."indijanci" to su pi... i shlihtare...a "teletabisi" su ti jedna posebna vrsta...  :lol:

:flasa

Veliki pozdrav za Joxy!  ;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

?????,

?? ?? ?? ??? ???? ????, ???? ?? ... ? ?????? ?? ?? ?? ????? ?? ??????? namigivanje

?????? ???????

NE!  Nisam ja nikog prozivao! Licno ja sam bio na tekmi ali ne sa tom ekipom!  Znam i da su  kuljani dobili batina....ali brate i vi ste dok nije dotrcalo gro ekipe....zar ne? Kad su dotrcali onda ste ih slomili...ali ja sam vec sutra video celu ekipu i sa manjim ogrebotinama sve ostalo je bilo uredu.i na kraju,brojnost je presudila. TOLIKO OD MENE NA OVOM FORUMU,od sad ko god zeli  nesto da pita,na private. :rofl
JEGA JEBEMO,NJEGA KARAMO.....

Aha, daj bre ne seri, maltene niko od nasih ni udarac nije dobio, a na samom pocetku tuce je jedan ot tih tvojih mamlaza krenuo da moli u fazonu: "Kako smete da me bijete pa ja idem od '81 na zvezdu... ne smete vi mene..." doduse to su mu bile poslednje reci...
A sto se tice one kovrdzave budale sa rancem koja je i pokusala da uvali mojim ortacima zastavu, suvise je brzo bezao (na samom pocetku tuce) za nekog ko je delio batine...
I zato ne jedi govna vise... ako imas nesto da kazes, nadji me na sledecoj tekmi, svi me znaju kao Basketa tako da samo treba da nadjes nekog iz Heroesa i da pitas za mene...
Ajde livada sad!!!
EROES RED STAR BELGRADE

Nego, nesto nam se amerikanka ucutala... :(  :)
EROES RED STAR BELGRADE

Ovo je sasvim kao sto sam ocekivao malo proteklo u prepucavanju, a zadnjih 15 postova ... opet privatizacija foruma, umesto da ste pisali o Incidentu, a koliko vidim sve je razjasnjeno o Incidentu.

Kizice,hvala... :)
Nije te bilo pa mi kolo vodili... :rofl
Baske...tu je Amerikanka,nego gde nam je Amerikanac?????? :rofl
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Mila"
Baske...tu je Amerikanka,nego gde nam je Amerikanac?????? :rofl

Heheheh nemam pojma, a mozda amerikanka  zna da nam odgovori na to pitanje!? ;pljuga  :rofl
EROES RED STAR BELGRADE

Quote from: "jmilan1"TOLIKO OD MENE NA OVOM FORUMU,od sad ko god zeli  nesto da pita,na private. :rofl

????!!! ??? ??? ?????????!?
?? ???? ??... ?????? ???? ?????? ????? ?? ???? ??????? ??????...
???? ?? ????? ?????? ??????? ???????? ?? ???? ?? ??? ?????...
??????... ???? ????? ?? ?? ????... ???? ??? ?? ??????... :D


????? ??????, ??????????... ???? ??????...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Upravo je zaspao, malopre sam ga ususkao... bas je sladak, jedino mu ne valja sto voli da cesto menja identitet... :rofl
EROES RED STAR BELGRADE

?????? ?? ???? ?????!
????? ??? ???????? ??????? ?? ??? ?? ?? ??? ???? ??????? ?? ?????? ??? ???? ??? "????-???? ?????? ?????..."? :boks  

:boks ? ???? ?????????, ????,?? ????? "???? ?? ??? ????"... ??? ????? ? ???? ?? ???...
?? ???...  :batine  ?????? ?? ? ?? ???? ?? ???? ?????...


???????...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ma to vam je mis sa pseudonimom!!!! ;pljuga
Totalno sam flipnula pa ovo sam vec poslala!!!!!Strasno!Ne zamerite mi!!!! :o  :lol:
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Hvala, hvala DH, takodje!!! :)
Hehehehe ma necu vise da ga mazim... dosadio mi je! :rofl
EROES RED STAR BELGRADE

Mila.

Evo sa moje strane, predlazem ti da kazes svima zasto Incident nema vodju (i sama kazes zajedno ste ga osnovale), kad je to potpuno normalna stvar imati vodju.
Kao Gaga i Savija - Ultras.
Marko - UB.
Vodje Heroesa - svi znamo :)

Pa ne mora jedna vodjica da bude, moze i dvoje. U principu svaka grupa ima svog vodju.

Recimo nesto po ugledu na Kraljice Zla (zenska grupa Horde Zla).

Mislim da je to jos ono sto treba da se zna o Incidentu, objasni to pa da zatvorim topic.

E,ovako-zasto Incidente nema vodju?
Nije niko od nas protiv toga da imamo vodju,i ne kazem da necemo imati,samo nismo sve u ekipi ravnopravne!!!!
Kako to mislim da nismo ravnopravne?
Najpre ima nas nekoliko generacija-postoji i nasa mladja ekipa koju polako dovodimo,ali dok se ne resi i nas status na Severu,ne zelimo da bez veze palimo devojke(tj.devojcice,vrlo su mlade)!Imamo ekipu koja se istakla (devojke koje stalno vidjate na tekmama),i iz koje ce i poteci vodja Incidenta!Jednostavno,moramo da vidimo da li ce nas Sever prihvatiti,i da li cemo uopste i uraditi zastavu,i staviti tacku na osnivanje Incidenta!Sve ce se resiti u najskorije vreme!
Zatim,nekoliko nas je vec godinama na tekmama i na neki nacin imamo ime(dobro ili lose),dok druge tek sada ime sticu...pa da ne bi bila fora-sta smo umislile nas nekoliko,jednostavno cekamo da se neke devojke dokazu...
Ukoliko nas Sever prihvati,napravicemo show godine(marketinski potez),i dugo ce se o tome pricati,a ukoliko ne odosmo u prepricavanje o zenskoj ekipi koja nije postala iz tih i tih razloga...i sve nanovo!!!!
Necemo se predati,ali se pribojavam da cemo se umoriti!!!
Onima koji nas podrzavaju od srca jedno veliko HVALA,a ostali ce se valjda vremenom navici!
U ime grupe Incidente ,primite puno pozdrava!!!!!!! :ruke
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]