Quote from: фкцз on December 10, 2008, 10:58:05 PM
РСФ, изгледа си избаксузирао прве редове свог извештаја..  :D

Јбг... Следећи пут ћу то за нас да прокоментаришем  :-X Никако јавно! Овако, јавно их похвалиш а они - удри!!! Али, дефинитивно се види напредак, а они који још тапкају у месту ће ваљда до краја пролећне сезоне да скапирају где, шта, како... Време је лек за све!

п.с Кизо, ко год да је сликао, фотке су одличне...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Навијање, ватромет, бакље,... још сам под утиском.  :D

Али зато део ка Западу, разни сточари који никад нису крочили на стадион, који не знају два стиха неких песама,  :-[ људи који су тотално незаинтересовани за навијање већ их занима игра. ОК је све то, ал ако је бесплатан улаз, изволите Запад и Исток су за вас.
А спаса нема, неће га ни бити,
јер наша ЗВЕЗДА најбоља је сад,
гробари ће горке сузе лити,
а ориће се песмом бели град.

Драга браћо Делије већ дуже време пратим рад овог форума и сајта уопште и имам само речи хвале!Свака част!Разлог да баш сад први пут пишем је тај што желим нешто да поделим са вама!Био сам са 10'ак другова синоћ на северу и стајали смо на почетку заставе Делије негде 8-9 редова изнад!ми смо као и увек навијали свих 90 минута из свег гласа и свим срцем!Колико смо били расположени говори и то да смо од сваке песме правили евригооо!међутим имао сам осећај као да смо сами на том делу трибине!Синоћ сам видео неке ствари које су ме поприлично изнервирале и поквариле укупну слику!Само хоћу да скренем пажњу на њих!Прво, 2-3 реда од шипке мало мало,снима се телефонима,једно 5-6 ред 4 момка су довели девојке и они сви заједно нису отпевали 2 песме за цело прво полувреме!на срећу у полувремену су отишли!Затим сам се зачудио колико клинаца(12-16 година) је стајало у сред копа а изгледали су(а тако су и певали) као да су на сахрани!Већина људи буљила је у терен и коментарисала утакмицу!На све ово је требало синоћ да се утиче са шипке,а то је изостало!Оно који су били на утакмици,знају ко је водио навијање,а који се  вођа појавио око 20 минута!Е овај други је остао само до краја првог полувремена и за то време,видело се да није задовољан!2-3 пута је викао на бубњаре да не иде добар ритам,никако није могао да ступи у контакт са другим вођом и још му се мегафон покварио !Надам се да је то разлог што га није било друго полувреме,а не,недај боже нека свађа!По мени синоћ је требало да се понови нешто као против Апоела,да се отерају сви они што ви овде кажете позери са девојкама,клинци који ни незнају где су дошли и још много оних који су били у копи и гледали и коментарисали утакмицу!Ето то је оно што сам хтео да кажем,све оно негативно што многи виде а неће или не желе да причају !Ја се извињавам због дугачког текста,али није могло краће!И само желим да додам до све ово схватам озбиљно и да је ово за мене велика част,што сам део овог форума и ту сам да помогнем колико год треба и могу!Браћо Делије,живи били и Бог вам дао здравља и среће,па се видимо 20 фебруара!поздрав!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Quote from: Kaja on December 10, 2008, 10:51:50 PM
Џаба нам нервирање када смо се већ опростили од титуле

Ма ко се опростио од титуле :-[ Није још готово. Одмах следеће коло је дерби на јна(ливада) и кад их сјебемо... Овако им се клуб полако распада,одлазе играчи и треба искористити прилику.

Огромна бројност,чини ми се око 7000 људи на северу. 1о минута по почетку утакмице трибина се и даље пуни. Одличне пароле на 10'так различитих језика. Нови барјаци психо јунит,неколико комада. Одлично навијање,мада мислим да је могло за коју нијансу и мало боље. Све у свему одрађена одлично ова полу-сезона, и на пролеће нас чека исти посао,како на гостовањима,тако и код куће.

Quote from: Храбро срце on December 11, 2008, 11:10:07 AM
Драга браћо Делије већ дуже време пратим рад овог форума и сајта уопште и имам само речи хвале!Свака част!Разлог да баш сад први пут пишем је тај што желим нешто да поделим са вама!Био сам са 10'ак другова синоћ на северу и стајали смо на почетку заставе Делије негде 8-9 редова изнад!ми смо као и увек навијали свих 90 минута из свег гласа и свим срцем!Колико смо били расположени говори и то да смо од сваке песме правили евригооо!међутим имао сам осећај као да смо сами на том делу трибине!Синоћ сам видео неке ствари које су ме поприлично изнервирале и поквариле укупну слику!Само хоћу да скренем пажњу на њих!Прво, 2-3 реда од шипке мало мало,снима се телефонима,једно 5-6 ред 4 момка су довели девојке и они сви заједно нису отпевали 2 песме за цело прво полувреме!на срећу у полувремену су отишли!Затим сам се зачудио колико клинаца(12-16 година) је стајало у сред копа а изгледали су(а тако су и певали) као да су на сахрани!Већина људи буљила је у терен и коментарисала утакмицу!На све ово је требало синоћ да се утиче са шипке,а то је изостало!Оно који су били на утакмици,знају ко је водио навијање,а који се  вођа појавио око 20 минута!Е овај други је остао само до краја првог полувремена и за то време,видело се да није задовољан!2-3 пута је викао на бубњаре да не иде добар ритам,никако није могао да ступи у контакт са другим вођом и још му се мегафон покварио !Надам се да је то разлог што га није било друго полувреме,а не,недај боже нека свађа!По мени синоћ је требало да се понови нешто као против Апоела,да се отерају сви они што ви овде кажете позери са девојкама,клинци који ни незнају где су дошли и још много оних који су били у копи и гледали и коментарисали утакмицу!Ето то је оно што сам хтео да кажем,све оно негативно што многи виде а неће или не желе да причају !Ја се извињавам због дугачког текста,али није могло краће!И само желим да додам до све ово схватам озбиљно и да је ово за мене велика част,што сам део овог форума и ту сам да помогнем колико год треба и могу!Браћо Делије,живи били и Бог вам дао здравља и среће,па се видимо 20 фебруара!поздрав!
Прво читај форум па онда добро размисли, и опет добро размисли па тек онда почни да пишеш. Златно правило...

Quote from: ЗЕМУНАЦ on December 11, 2008, 11:44:09 AM
Огромна бројност,чини ми се око 7000 људи на северу.

Не знам како си дошао до тог броја. Не више од 5 сома је било на Северу.

Храбро срце одлично си то приметио,заиста колико год људима да објашњаваш чини се да те све мање слушају.Ето на пример јуче је риба на трибину дошла са розим плејбој качкетом и у штиклама,и то поврх свега је била у копу!Знам да смо милион пута причали о облачењу,али морала сам ово да споменем.Зна се како се облачи када се иде на журку,како кад се иде у циркус а како на текму.Дајте људи то мора да престане!Облачите се нормално ако већ идете на текму.Не мислим сада да некоме солим памет,али ово све пишем ради побољшања трибине.

Лепо вам је Игор рекао да размислите о свему што пишете... Зар вам не изгледа детињасто и досадно понављање да је неко индијанац, да неко не пева, да неко снима телефоном, да овај вођа зна, онај не зна... Докле бре више... Ако вам неко/нешто смета на трибини, најнормалније приђите особи и опомените је да то што ради није прикладно или да то што ништа не ради аутоматски значи да може кући... А ако вам се вођа не свиђа, сиђите до шипке па му објасните како то треба по вашем мишљењу да води навијање! Уместо запажања која се понављају по милион пута и вечитих изјава да сте спремни да помогнете, стварно помозите! Све то што се приметили, ако сте са другарима или имате довољно храбрости и сами то да урадите, приђите делу трибине где су они који раде неприкладне ствари па их опомените... Тако се помаже трибини, а не константним просеравањем о томе... И на званичном сајту сајту и овде је све више вас који запажате, а никако да урадите нешто конкретно по питању оних који вас нервирају... Уосталом, да сте довољно унешени у навијање и догађања на трибини, не би ни видели те који позирају, сликају и остало... Мање пажње обраћајте на њих а више како да цело своје биће унесете у певање, изглед, вртење барјака и застава... Па кад они који то не раде виде да немају са ким да блеје или ће вам се придружити или ће напустити трибину и оставити довољно оних којима Север не значи нешто попут недељног изласка него много више...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: ЗЕМУНАЦ on December 11, 2008, 11:44:09 AM
1о минута по почетку утакмице трибина се и даље пуни
Што се овога тиче очигледан је велики помак јер је на почетку утакмице трибина била одлично попуњена и није много људи каснило. Уз Све бих дао ја за гол трибина се тресла. Било је падова али одлично одрађена утакмица. Само нека се настави овако и на пролеће, мој утисак је да је ова полусезона одрађена врхунски и да смо ишли узлазном путањом у сваком смислу поред свих проблема који су се дешавали

А нико да спомене што нам је дебели говнар слао пољупце на крају првог полувремена...непроцењиво  :D :D