QuotePREKO 20 VRSTA PIVA...

Štandovi na Žitnom trgu su svi prodati, te će se na ovogodišnjim "Danima piva", prema rečima Milana Miloševa, direktora Turističke organizacije opštine, pojaviti sve najpoznatije svetske pivare sa preko 20 vrsta piva. Ove godine ljubitelji ovog nektara moći će da uživaju u Skopskom, Vršačkom, Nikšićkom, Sarajevskom, Union, Jelen, Lav, Nektar, BG, MB, Beks, Vajfert, Hajneken, Berliner, Lovenbraun, Laško, Bitburger, Bavaria, Stela Artos, Efes, Carlsberg, Tuborg, Holsten, Kaiser, Amstel, Slosgold, Steiger i raznim drugim vrstama domaćih i stranih piva.
dana 21.08.2007

Као и сваке и ове године се у Зрењанину одржавају Дани пива,22-и по реду.Постоје наговештаји да је су ово последњи и да се од следеће године селе у Панчево :bes ,али има и прича да ће их бити у ЗР-у и убудуће,али да ће се проширити и на друге градове,тако да ко зна шта ће бити.Једино што је извесно то је да су то све само лоше копије нечега што овде траје 22 године(ту убрајам и Беер Фест,жао ми је београђани :finger ).

Горе сте видели да ће се за разлику од прошле године када је било јако лоше(захвањујући горе поменутом Беер фесту) појавити чак 20 штандова.
Што се музике тиче не баш тако добро као претходних година,биће ту Партибрејкерси,Рамбо Амадеус,Ђорђе Давид,Владо Георгијев,Бед Копи...
Оржаваће се и традиционално такмичење у брзом испијању пива,а уколико се не варам свако ко сакупи 10 чаша на једном штанду добија мајицу...

Ето толико од мене,мало сам изрекламирао цео догађај,а ако желите да видите цео програм и остале информације сајт је http://www.danipiva.co.yu/

Живели! ;pivo