Сад треба да подржимо наш тим јако и да нас буде што више...............да нас више него зимус...............неће бити грудвања ал најављују лепо време сутра namigivanje .................

Jeste i ja se nadam velikom broju ljudi u Cacku, ali evo danas je neverovatna frka... 1000 puta mi je zvonio mobilni, trazi se mesto vise po kolima, a kombiji su postali uzasno skupi, jer ljudi imaju sve manje para... Ja cak ni za sebe nisam siguran, auto mi je nesiguran za veci put... Ovo je po meni znak da mora da se pocne ozbiljnije organizovanje odlazaka na gostovanja od strane nas samih... Voleo bih da se iskoristi ovaj pozitivni naboj i da se nastavi masovan odlazak na gostovanja, ali treba dosta para za sve to, a priznacete malo je ljudi koji mogu sve to da izfinansiraju... Zato... Sad je kasno da se o tome razmislja u 5 do 12, pa makar dao i zadnji dinar probacu da sutra budem u Cacku ovako ili onako... Probajte i vi svi ostali...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Хвала дечко на фоткама.

Ево и извештаја:

Овог викенда је била присутна велика еуфорија што се тиче овог гостовања, буквално се тражило место више у комбијима, аутобусима, колима... с обзиром да се осећала позитивна атмосфера после победе над Интером од 4:0.

Кренула су 2 буса из Београда, 10-так комбија из разних градова, као и колона аутомобила за Чачак. С обзиром да је већина била под дејством разних опијата више пута се стајало тако да се су сви углавном стигли а неки су каснили по 15-так минута.

Певање у копу је било одлично, али се није могла усагласити лева и десна страна трибине, јер је десна страна каснила помало за левом. Што је најчудније, час је десна страна боље певала, час лева...

Такође је отпевана нова песма "Ајде, ајде, ајде, ајде Звездооо..., ајде, ајде, ајде, дај нам го... але але але але ооооооо". Ваљда тако иде песма, мало сам конфузан. Мада нису сви најбоље схватили, па је Вођа морао додатно да објашњава.

Звезда није уопште стварала прилике, па је смишљена и ова готивна песма.

Нажалост како смо лоше играли постајали смо све нервознији, што због искључења тренера, досуђеног пенала, поновљеног пенала, те лоше игре Звезде уследиле су следеће прозивке: "Манекени", "Јебо вам пас матер", "Јебо вас Запрешић интер", "Биће батина", "Ај,ај, ај ај ај, јебасмо вам матер, и опет и опет и опет сте сви, ко ПИЧКЕ играли", "Играте ко ПИЧКЕ ооо!".

После овако лошег резултата и овако кратак извештај је довољан, а играчи би требало да схвате да носе свети дрес а не да играју за локалног Сељака из доњег пичковца.

Quote from: "KizaLion"
Такође је отпевана нова песма "Ајде, ајде, ајде, ајде Звездооо..., ајде, ајде, ајде, дај нам го... але але але але ооооооо". Ваљда тако иде песма, мало сам конфузан. Мада нису сви најбоље схватили, па је Вођа морао додатно да објашњава.

Pesma glasi :
ajde ajde ajde ajde Zvezdo,
ajde ajde ajde ajde oooooo,
ajde ajde ajde ajde Zvezdo,
ajde ajde ajde ajde daj im gol.

E taj Cacak ce nam definitivno doci glave... Sva sreca pa grobari pukose i prvenstvo je spaseno... Ne zelim previse da ulazim u sportsku stranu jucerasnje price,ali da smo losi na terenu , jesmo, debelo... I nikakve sudijske greske ne smeju da budu alibi za onakvu sramotnu igru, koja se ne desava po prvi put ove sezone... A realno nije sudija ni gresio mnogo... Penal je bio, ono ponavljanje penala je takodje ispravno, a mi ne smemo vise da krivicu trazimo vecito u drugima... Naravno, slazem se ja da groblju ne bi svirali onako u Cacku, ali to je vec druga tema...

Kao sto sam vec rekao, krajnje sam bio neizvestan za Cacak i u subotu vece se nekako iskombinovasmo da sa pozajmljenim (dosta dobrim) kolima krenemo nas petoro put stadiona kraj  Morave..  Naravno gepek natovaren alkoholom, sokicima za vozaca (tj. mene,al' vazi sto sam pio samo sokice  :flasa ) i zurka u najavi pocinje vec oko 12h... Usput srecemo par kombija sa raznim ekipama sa severa, par automobila, ali nista sto ce nagovestiti prepunu tribinu i mnogo ljudi iz Beograda, ali naravno i drugih gradova u kojima postoje organizovane grupe, i pre svega najvise cacanskih Cigana... U putu imamo jedan nezaboravan dogadjaj, drugar koji je bio sa nama na jednoj od pish pauza pod dejstvom alkohola dok je pisao upada u kanal pun kopriva... Uz salto na kome bi mu pozavideli i mnogi gimnasticari... Znaci scena za najludje filmove... Covek ustaje, viri iz trave koja ima metar visine i unezveren gleda u nas sta mu se desilo...  :rofl  A tek pecati od kopriva po rukama, mislim da je tek uvece izgubio crvenilo sa istih... A od tog momenta se naprasno otreznio...

U Cacak stizemo dosta ranije i svracamo kod jednog drugara gde ostavljamo kola, a u dvoristu 30 ljudi cirka i pola sata pred tekmu krecemo na stadion... Kao sto rekoh, tribina u prvom momentu solidno ispunjena, ali stara prica sa kasnjenjem na gostovanja i tek negde oko 15-og minuta utakmice pristizu svi pa od tada tribina je do kraja bila maximalno popunjena... I pored toga primetno da nema dosta standardnih, samo od drustva sa kojim ja redovno dolazim nije bilo bar15-20 ljudi... Standardni transparenti, krece se sa standardnim pesmama, malo losije od ocekivanog s obzirom na broj ljudi, ali onda  "stari" majstori preuzimaju sipku i krece shizenje... U par navrata grmljavina dostojna severne tribine, ali kao da su ljudi bili premoreni od puta,sta li, pa sve to ne zvuci onako kako bi moglo... Ali ne treba traziti dlaku u jajetu... Kada Zvezdo igras ti, Napred Zvezo le, Dobro znaj, Ale Crvena Zvezda le, Ljubav si mi jedina samo su neke od pesama, Daj gol... Jedno vreme je forsirana nova pesma koja je meni u prvom momentu nekako neobicno zvucala, ali kad su je svi prihvatili i zapevali to je bila vec druga prica... Ajde, ajde ajde Zvezdo, ajde ajde ajde oooo, ajde ajde ajde ajde Zvezdo, ajde ajde ajde daj im go... Svidelo mi se sto rezultat (negativan po nas u vecem delu meca) nije uticao mnogo na navijanje... Mi nismo stali ni u jednom momentu, naravno kad je Zigic izjednacio, nastala je erupcija... Na pocetku II poluvremena, bakljada, beli dimovi i cela tribina u magli, ne vidi se prst pred okom... Po mojoj proceni 20-tak baklji i isto toliko dimova... Ako gresim ispravice me ljudi...  Show nastaje prilikom tih sumnjivih sudijskih odluka, Zenga dobija crveni, Joksimovic takodje, neki minut kasnije... Trtibina prokljucala, sve sto se peva zvuci jako dobro... Vrhunac nastaje kada onaj pederas boban dmitrovic posle gola nesto gestikulira ka nama... Ne znam sta nas je zaustavilo da ne udjemo u teren i da utakmicu obelezimo incidentom u kome verovatno niko ne bi prosao sa laksim povredama...Tu mislim i na nas jer je bilo brdo zandara... Nemoguce i za brojati... Pred kraj se peva Aj aj aj aj jebasmo vam mater, Jebo vas zapresic inter, Manekeni... Na kraju fudbaleri ispraceni zvizducima, sudije takodje, a mi zadnjih 5 minuta pevamo Zbog nje sam se rodio, za nju sam se borio...

Posle poraza najtezi je povratak kuci, nekako ga prezivesmo posle dobrog jela i pica, a i ofk-a nam je dala nadu da prvenstvo jos uvek nije izgubljeno na samom startu... Bice tu jos svega i svacega do kraja, ali ne smemo vise da krivimo samo sudije, organizaciju, lopove zeku i bjeku, treba se pogledati u oci i reci da smo losi, da mora mnogo da se radi, i kad igraci dostignu nivo severa tada ce mozda moci da pricaju i o Evropi i evropskim uspesima, do tada treba nekoga da pobedimo u Srbiji kad igramo van Marakane...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Није било лоше данас у Чачку. Нас 8 отишло комбијем и пар њих возом. Уз пиће и шофера дебила(вози 120 на сат и промаши пут). Долазимо до неког пандурског пункта где са још једним бусем екипе из БГ-а и комбијем чекамо да добијемо пратњу да би кренули. Због тога се иначе и каснило. На стадиону солидно певање. Могло је и боље. Лепа бакљада/димњада, уз одлично навијање у тим тренуцима. На ливади где су били смештени комбији и бусеви мало причамо са осталим екипама о утисцима и уз пратњу пандура напуштамо Чачак. У повратку песма, јагњетина :D , шофер промашује пут итд.

Поздав

Quote from: "маникомио"Није било лоше данас у Чачку. Нас 8 отишло комбијем и пар њих возом. Уз пиће и шофера дебила(вози 120 на сат и промаши пут). Долазимо до неког пандурског пункта где са још једним бусем екипе из БГ-а и комбијем чекамо да добијемо пратњу да би кренули. Због тога се иначе и каснило.

Ви сте били напред, бус у средини а ми позади  ;pljuga
Јел знаш да је наш возач промашио пут кад смо улазили у чачак, па нас је пандурска пратња чекала да се вратимо назад  :rofl

Skandiralo im se i "evropska Zvezda, jel' ovo evropska Zvezda".
Neki promasili grad, a neki stadion. Jeste, bilo im je malo cudno jer nije licilo na stadion Borca, ali je stadion fensi sa staklenim delom, i trava je sjajna. Doduse, na stadionu nikoga, ulaz za dz, a na kapiji pise Remont-Sloboda (U). Medjutim, ono sto ih je definitivno ubedilo da su na pogrsnom stadionu je cinjenica da nije bilo mene i karata namenjenih njima :D .
Mislim da nismo bas pogodili melodiju nove pesme, ali da se to ispraviti.
..baklje gore, pesma cigana...

U Cacak dosli sa dva kombija iz Valjeva. Sve ostalo ovde je vec receno, ali nista nije napisano o zaustavljanju na ulasku u Cacak. Pre nas murija je zaustavila dva kombija iz BG, a kasnije i Bus sa Heroes - ima. Trazili su da od nekog lika kupimo karte za utakmicu pa da tek onda udjemo u grad... :batine  Izgleda da se Zapresicki sindrom siri Srbijom.... Naravno, nismo kupili karte, samo dve kako bi smo prosli.... :finger
H,DA MI JE ZA JOS JEDNO PIVO!!!

Quote from: "Delije Valjevo"Sve ostalo ovde je vec receno, ali nista nije napisano o zaustavljanju na ulasku u Cacak.

и ја и Киза смо написали већ. Погледај горе ;pljuga

Да додам само да је нова песма екстра певљива.
Чачански пандури(ту где смо куповали карте пред улазом у Чачак) су имали јаку жељу да испију по које пивце. Кад их видиш онако бркате, румене, са 3 и по зуба просто се сажалиш на њих. Наравно нисмо им дали пиво али се у њиховим очима видело да једва чекају да залију кад ми одемо :D

Оно што сам ја јуче прошао је баш буквално речено авантура,и под оним "Ко преживи причаће" и оно што сам ортаку све време пута говорио:"Упознај своју земљу,да би је више волео" namigivanje ................значи оно је било стварно невероватно где смо ми све били и шта смо све буквално речено преживели................само ћу да кажем да сам кренуо у недељу у 7 а дошао јутрос у 6.................23 сата сам пуко ни мање ни више................оно што ће ми остати у лепом сећању су сам град,јер смо дошли 2 сата пред текму,па смо шетали и блејали по тргу,гледали прелепе Чачанке(нисам знао да су толко лепе),затим сјајне пљескавице и наравно димњада на текми.................димњада је једино што ћу памтити са текме и што ћу споменути,јер је једино вредно спомена,уз наравно стандардну бројност,из целе Србије су људи дошли....................играју ти ретарди 1.лигу а немају довољно ткз.папира тј, карата да дају људима како би ушли унутра,а успут би их они шабани испипали,ал што каже Киза једном могли су га и издркати........................колико сам само бусева и возова променуо то само онај одгоре зна,кад би кренуо да набрајам ко зна где би стао.....................ко ово не цимање,него издркавање преживи свака му дала..................а они нас на крају текме држе ко стоку у обору и недају да изађемо напоље...................ма дабогда испали јебем их онако јадне и њих и ону железницу и њихове возове.....................

:o
Зашто да испадну?! То што си ти један дан провео у путовању возом нису они криви нити те је ико терао да идеш. Јебига, ја сам ишао комбијем(све укупно 10 сати) што је исто цимање за сат и по за гледање текме у Чачку. Баш чачани треба да остану у лиги а не неки тимови попут Обилића! Пре ћу да смрдим у комбију 4 сата у једном правцу него да идем на стадион Обилића и осталих који опстају ко зна како...

Размисли о томе.

Па брате да си ти ишао са мном видео како би размишљао али нема везе није у томе поента....................ја се слажем да би требало да игра што више клубова из Србије јер је веће зезање,ја навијам највише да уђу и Ниш,и Кг,и Крушевац,то би било баш ехтраааааааааа.................и треба Обилић да испадне и ту се слажем и што више клубова из Бг,ал ће опет Чука или Бежаније ући.................него највише ме нервира зато што ниједан тај клуб из Србије нема нормалног стадиона,ма ни један..................сви су стари по 100 година.................ни Обилићев рецимо није нешто рецимо.......................само што се нераспадну,и онда као средићемо ми то,и ја дођем тамо кад оно све исто као и прошли пут..................надам се да си ме сконто....................идеш ти са мном следећи пут тамо,па да видимо какво ћеш онда мишљење имати................наравно ако ти буду дали....................теби је фрка кад и 5 сати ниси кући :finger .................

Quote from: "Delije Valjevo"U Cacak dosli sa dva kombija iz Valjeva. Sve ostalo ovde je vec receno, ali nista nije napisano o zaustavljanju na ulasku u Cacak. Pre nas murija je zaustavila dva kombija iz BG, a kasnije i Bus sa Heroes - ima. Trazili su da od nekog lika kupimo karte za utakmicu pa da tek onda udjemo u grad... :batine  Izgleda da se Zapresicki sindrom siri Srbijom.... Naravno, nismo kupili karte, samo dve kako bi smo prosli.... :finger

To smaranje pred Chachak je stvarno bilo besmisleno. To samo kod nas moze da murija zaustavlja i trazi karte par kilometra od grada. Ko da je finale Lige Shampiona a ne Borac-Zvezda.
Solidno navijanje s obzirom na to kako su oni kreteni igrali i kako nas je ono placeno govno od sudije pokralo.
Na kraju josh veci smor kad smo pola sata, ako ne i vishe, blejali na tribini a panduri ne pushtaju napolje.

Maj 25. Kakav ti je to potpis covece? Pa ako se zbog necega razlikujemo od stoke to je taj kompleks.Kako sebi mozes da dopustis da javno ispoljis kompleks i to na nasem sajtu? odakle ti ideja da to stavis u potpis?Danas si ti stavio,sutra ce jos petorica i na kraju sta.....? Treba da im pevamo kurac liga sampiona?
Nasi navijaci su oduvek umeli smekerski da im spuste,da ih ponize na raznorazne nacine,ali ovako!!!!????? Ne dolikuje nekome ko ide na utakmice a ima vise od 10 godina da pise takve stvari.