Quote from: "delija_knin"kizo postavi onu slike sa Delije KNIN

pozdrav

Ево за моју браћу из Крајине
http://www.delije.net/galerija//05_06/0506_cz_inter_1.jpg

Иначе, данас екстра пуно дебила.

Приметио сам да неки запишавају грб групе УЛТРАС на графиту. Па пичка ли вам материна да ли уопште знате бре ко су они. Да да , мислите да сте уватили Бога за муда што сте само чули за Ш, мамицу вам јебем, пишањем по њиховом графиту ви пишате на њихово пребијање и хапшење од стране полиције, ви пишате по њиховом дугогодишњем раду, ви пишате по тим људима који су од вас дали много више за овај Север! Напушите ми се курца индијанчине оне семенкарске дербијашке!

E pa sinoc je bas bio lep osecaj biti deo tribine koja vodi svoj tim do gola, do pobede i do slavlja koje je nadam se prvo od mnogih koja ce se ponoviti u ovoj sezoni... Sever pun kao oko, nisam verovao da ce biti toliko ljudi, ali mecevi sa ustasama izgleda ipak imaju vecu draz i privlace mnogo vise ljudi od onih tzv. obicnih meceva... Mada realno,fudbalski, protivnik je bio malo jaci od kisele vode, pa pobeda i u prvoj a kamoli u ovoj utakmici pred solidno popunjenom Marakanom nije ni slucajno dolazila u obzir...

Naravno moja prica pocinje iz kraja gde se okupilo standardno puno ljudi, mladji, stariji, jednostavno skoro svi koji idu na tekme... Ne lezi vraze, ali neki zaludni matorci prijavljuju da se lumpuje a kao retko kada, sada smo zaista bili ok, pricali, bez dranja, pevanja, paljenja baklji... Naravno dolaze marica, punto i brdo zandara i prave frku, legitimisanje, ovo ono... Posto je plan bio da svi idemo peske do stadiona (nekih 25 min) usled maltretiranja zandara sanlazimo se sa kolima, autobusima, taxijima, kako ko moze... Pa nazalost veci deo ekipe kasni, i propustamo koreo i prvih desetak min tekme...

Kao sto rekoh pun sever me je stvarno odusevio... Zapad solidan, sektor pored juga prazan, ostalo puno, jug prosaran, otprrilike ko kad grobari dodju na jug na Marakanu  :rofl ... Ustvari necu da vredjam, bilo je vise ljudi na jugu... Istok 60%... Otprilike... Znaci dobra poseta skroz...

Pevanje od samog pocetka extra... Mozda mali pad pocetkom i sredinom drugog poluvremena... Ono sto je na mene ostavilo utisak je da je svaki put kad je sever trazio gol padao gol u sledecih 3-5 minuta... Tako da su to i golovi severa i golovi tima...  Repertoar pesama je bio jako veliki... Naravno veliki broj patriotskih pesama, himna na pocetku i koliko cujem ceo stadion na nogama (za pohvalu), ali razocarenje za mene kada se pred pocetak II poluvremena pustila himna da ljudi sede, bleje i ne zanima ih situacija... Cak i zvizde dok ide himna jer molim te izlaze ustase na teren... Alo djilkosi, himna se postuje svaki put pa makar svirala svakih pet minuta i nije vam to hej sloveni pa da zvizdite dok se pusta... Nema te sile koja sme da ti odvrati paznju od slusanja i pevanja himne... Indijanci opasuljujte se dok je vreme...  

Standardne Zvezdine pesme i maximalna grmljavina uz Neka veceras svako zna, Daj gol, pomalo zaboravljena U srcu mome zivis samo ti... Extra je zvucalo dozivanje sa ostalim tribinama...Iako je jug vizuelno izgledao najmanje posecen u dozivanju su delovali najglasnije... Kada Zvezdo igras ti je bilo extra, a onda u II poluvremenu dozivanje sa Spremte se spremte cetnici... Iako je to premijerno izvedeno na nasem stadionu, mnogo je dobro bilo i upotpunilo sliku o jos jednom sjajnom izdanju Delija... U jednom momentu pred kraj, mozda kada je vec i pao cetvrti gol ceo stadion skace uz I ko ne skace taj  je hrvat i nastaje delirijum... Ceo stadion kao u transu, retko vidjena scena... Mislim desavalo se i ranije, ali nekako je sinoc to bio specijalno pozitivan naboj... Emocije su proradile u mnogima pa su dali sve od sebe kao nikada do sada... Voleo bih da takva izdanja ponovimo i sa ostalim protivnicima...

Treba spomenuti i mnogo spaljenih ustaskih zastava i dreseva, nisam mogao da se nacudim odakle toliki broj tog sranja... E da, da ne zaboravim, dosta pirotehnike je bilo s obzirom na detaljan pretres i stvrano je to bio jos jedan momenat koji je davao super sliku o tribini...

Na kraju igraci ispraceni sa pesmom i aplauzom, sa zeljom da ove sezone gledamo malo duze evropske tekme i da Zvezda blista kako u Srbiji tako i u Evropi...Na kraju mala frka oko Boskovog dresa... Koji je ipak vracen sa tribine... Nisam skapirao zasto nisu smeli da  bacaju dreseve na sever, ali nebitno... Vracamo se u kraj gde po kaficima nastavljamo slavlje, ali radni dan, obaveze, posao pa neki kao npr. ja zavrsavaju u krevetu pre 1h... Bice prilike da se ponovi pa cemo da zaglavimo i duze ako treba...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Pozdrav za Deliju KB  ;pivo  Al imas cug...  :flasa

Nego incident na M1... Po ko zna koji put grobari pokazuju svoju hrabrost... Njih desetak je napalo lika (klinac) koji je bio sam i skinuli mu dres... Nas petoro dodjemo jer nema potrebe za vise ljudi, ali opasni momci su zapalili... Toliko!

Ja sam spomenuo vec neka indijanisanja od juce, a moj prethodnik i ta zapisavanja.... Mislim da stvarno treba poceti sa laganim prevaspitavanjem tribine... Sve nas je vise i sve vise dolaze neupuceni i likovi koji tripuju da posto su jednom videli Marakanu i sever da su Bogom dani... E pa dragi moji bice onako kako treba, zbog vasih sranja padace i vaspitno popravne mere...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Pozdrav, brace-Zvezdase ot Spartak Moskva navijaci!   :ruke

Dobar hrvat = mrtav hrvat! Ubij ustasa!  :boks

Ziveo pobeda!

Uvek zaedno, uvek pravoslavci!

evo da i ja nesto napisem:

prica pocinje ovako:

ja, moj brat i jos 3 drugara iz rume krecemo kolima za bg
stizemo u bg oko pola sest odlazimo na brdo da se nadjemo sa brigadirima koji su bili  u nekom restoranu [zaboravih kako se zove]
popili po pivo i krenuli prema stadionu , svratili u "uzice" na skembice [ al` su bili jaki, danas ceo dan necu nista jesti ]
krenuli prema stadionu,ulazimo unutra kad ono sever pun!
koreografija je bila extra ,pevanje mnogo dobro posebno me odusevilo ono dovikivanje  SPREM`TE SE SPREM`TE CETNICI
bas je bilo dobro a tek ono KO NE SKACE TAJ JE HRVAT do jaja
ceo sever skace do neba.
eto od mene samo ukratko !


ps: nemogu da verujem koliko imamo seljacina na severu
to je strasno ali oni toga nisu ni svesni ,kvare nam tribinu
pisaju po grafitima [sto rece manikomio] otkidaju slavine da ponesu kuci :zbunjen
tuku se zbog sala koji se prodaje ispred severa gadjaju se kamencicima pri izlasku sa stadiona ,foliraju se nenormalno,
glume neko ludilo na severu pre pocetka kad im se kaze da sednu
[ovde govorim o liku sa plavim salom CAFFE-a,prepoznace se sam]
iskoreniti ovo podhitno!

pozdrav! :ruke

Kako li samo mozete da se vratite kuci posle onakvog ponasanja cele nase tribine tokom celog meca.

Kada smo vec kod zapisavanja svega i svacega na Severu, likoviu su jebali kevu transparentu "Valjevo". A da zlo bude jos vece, na kraju je i jedan indijanac iz Valjeva pisao na transparent. E. on je jako nastradao u povratku...
H,DA MI JE ZA JOS JEDNO PIVO!!!

Atmosfera je bila dobra, koreo na nivou, pevanje dosta slabo i neusaglaseno po mom utisku. U prvom poluvremenu sam bio blize zapadu i tu se stvarno slabo pevalo, pa smo se zato ortak i ja u drugom probili malo blize sipki i tu je vec bilo mnogo bolje. Dali smo tri gola u prvom poluvremenu sto nam se ne desava cesto pa je zato bakljada na pocetku drugog bila slabija, ali sve u svemu nije bilo lose...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Red Star Forever"
Na kraju mala frka oko Boskovog dresa... Koji je ipak vracen sa tribine... Nisam skapirao zasto nisu smeli da  bacaju dreseve na sever, ali nebitno...

Bacace dresove u Cacku. Naravno ako pobedimo.

Sto se tice danasnje utakmice, primetilo se da je vecina ljudi dosla zbog Hrvata. Nacionalisti koji su bili nabrijani samo zbog toga sto Hrvati dolaze, sasvim se lepo culo sa istoka i zapada kako bolje pevaju ove Cetnicke pesme nego ove nase, Zvezdine  :o

A bilo je jezivo dok se dovikivalo sa drugim tribinama pogotovo kod dela "Zagrmi draza Vojvodaaa..."  :megafon

Strasno je kakvih je debila bilo juce na i oko Severa.
Dok sam cekao da udjem grupica pocinje pjesmu "Kako je dobro" koju naravno prihvata 20-30 slicnih debila...... zalosno.
Na utakmici ispred nas lik se HVALI kako on nema pojma ni ko igra u Zvezdi ni ko je dao golove al boli ga ku*ac...
A onih 10 neuspjelih pokusaja sa Sprem'te se... stvarno ne treba ni komentarisati. Idioti maloumni !!
Ipak, vrhunac idiotizma je bilo zvizdanje kad je pustena HIMNA !
Koreografija je za svaku pohvalu, kao i navijanje u zadnjih par minuta prvog poluvremena... i u drugom je bilo dosta dobrih momenata.
Pozdrav za radovana i bl_regency

Da je bilo pijanih debila iz Pambukovice koji pishaju po svemu, shire se i glume huligane to jeste, ali me je najvishe iznerviralo to shto ljudi (uglavnom sa gornjeg dela tribine, gde ih niko ne vidi) pochinju da vode pesme, TOTALNO ignorishu shta se peva, boli ih kurchina shto vodjama puca glas i zivce da zavedu red na tribini, da svi pevaju kao jedan. Onda se desi da kad padne gol jedan deo tribine peva "Ale Crvena Zvezda le" a drugi deo "I da mi ponude".

Jel zna neko shta je trebala da predstavlja ona pocepana srpska zastava od najlona, na jugu 20 minuta pre mecha? Neko reche da su to grobAri, ali teshko, poshto su je brzo spustili na zapoved severa.

Иначе, што се тиче запишавања, ај' да је један, наго маса њих. И то не бирају. :bes
Али тим што су покушали, више сигурно неће! :batine  :boks

Mislim da je na jugu ostala koreo sa utakmice reprezentacije protiv Spanije, pa su ljudi pomislili da to treba da se dize :lol: . Gde su nase tetkice? :rofl
..baklje gore, pesma cigana...

Pozdrav Svima.Extra utakmica i morao sam da napisem svoje utiske.

Navijanje je bilo solidno, na neke momente odlicno.Igrom slucaja na koreografiju nisam stigao, ali video sam na TVu da je bila odlicna.Ono dozivanje sa "Spremte se spremte" me je odusevilo.I bas mi drago sto je bilo dosta pevanja Cetnickih pesmi i sto sam primetio bas dosta Srpskih zastava.

To zapisavanje to jednostavno ne razumem.To mogu samo oni najgori debili.Za tu zastavu na Jugu sam zakasnio tako da nemam pojma.A sto se nepostovanja himne tice...

Quotehimna se postuje svaki put pa makar svirala svakih pet minuta i nije vam to hej sloveni pa da zvizdite dok se pusta... Nema te sile koja sme da ti odvrati paznju od slusanja i pevanja himne... Indijanci opasuljujte se dok je vreme...

:nene  ...ovim ovde je sve receno!

Jedna stvar mi nije jasna.Juce po prvi put zakasnio na neku vecu tekmu i dok sam trazio moje primetio sam da poslednji redovi na Severu uopste ne pevaju.Cast izuzecima. :zbunjen
..a patrole Kalabic Nikole...

Quote from: "маникомио"
Ево за моју браћу из Крајине
http://www.delije.net/galerija//05_06/0506_cz_inter_1.jpg


svaka cast brate  ;pivo

sto se tice navijanja sve je vec receno, fenomenalno je zvucalo....
pogotovo dovikivanje "sprem'te se sprem'te"
ali daleko najludji utisak je bio kod "i ko ne skace taj je hrvat"... tresla se gora.....

Nemam obicaj da pisem neke izvestaje, al ovo mora da se napise. Vozom u 13:15 iz NS-a krece nas oko 350-400, punih pet vagona, od cega da budem iskren znam 3-4 redovnija lika (tolko o indijancima na ovoj tekmi). U vozu privode 4 lika zbog lupanja i skakanja, a onda stizemo u BG i imamo sta da vidimo: Kerova je bilo opusteno vise nego nas, a tortura kao da smo iz zagreba stigli. Odma po izlasku iz voza pocinje pesma "Sto ste dosli kada ste znali" kad neki inspektor u civilki pritrcava i vice tisina, necu da vas cujem. Niko ga ne jebe ni 2% na sta on utrcava u masu i izvlaci jednog lika (ni sam ne zna kako je bas njega izabrao), al ga ne privodi nego ga maltretiraju sa strane. Krecemo u koloni 2 po 2 kod one kapije gde pojedinacno svakog pretresaju u fazonu siri ruke i noge! Na insistiranje ovih novosadskih kerova sto su nas pratili u vozu, izvlace nas 7 koji smo ranije zapisivani na stranu i bukvalno nas izuvaju! Dok su nas pretresali, pocela je neka frka ispred stanice, jednog su odlomili pendrecima i krenuli da ga privode (ne znam zasto) na sta je njegova ekipa uskocila i uspela da ga uvuce u masu. Sve u svemu na pretresu je palo jos 10-ak likova zbog raznoraznih opijata i neposlusnosti! Korteo do mare je mnogo dobro izgledao, nikad veca kolona ljudi iz NS-a i veliki repertoar pesama od kojih je najbolje zvucalo "najveci, olos smo..."

Sto se same tekme tice, sve je vec receno i ne bi da smaram previse...

Do nedelje i Cacka, poz..........
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

Quote from: "DELIJA_KNN"
Quote from: "маникомио"
"
ali daleko najludji utisak je bio kod "i ko ne skace taj je hrvat"... tresla se gora.....
Ех,да то је био посебан доживљј.Скачемо ортак и ја,кад ме он цима и показује на запад,а већи део запад исто скаче и пева:Ко не скаче...То је баш било импресивно.
Иначе невероватно је колико људи не знају,што новије што старије песме.Крене тако И ајмо сад црвено бели,па један лик иза мене И МОЈЕ СРЦЕ ЗА ВАС КУЦА(уместо хиљаде срца)...
Но надам се да ће против Браге бити боље,да ће индијанци тад бити у школским клупама,да не кваре оно око чега се много људи исцимало.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Evo i mene,kasnim usled tehnickih problema.
Na Marakanu stizem oko 15h gde se nalazim sa ortacima sa Labudovog brda,kupujemo karte i odlazimo na klopu.Ubijamo vreme uz cirku i kako se tekma blizila sve vise raspolozenih Delija je pristizalo do Mare.Bio sam u centralnom delu tribine gde je navijanje bilo FENOMENALNO.Znaci svi koji su bili u mojoj blizini navijali su 90 minuta bez prestanka(ja jos uvek jedva pricam).Na pocetku tekme sjajan koreo,ali i manji incident u donjem levom uglu skroz do istoka.Ta guzva trajala je samo koji minut...
Iznenadilo me je da je toliko ljudi doslo u dresovima,ali to valjda zbog vrucine i lepog vremena.Zatim pre nego sto smo podigli koreo trajalo je ubedjivanje da se sedne,da se ne zvizdi nego da se navija,ali nekima jednostavno u glavu ne mozes uterati...ali dobro...
Navijanje sjajno tokom svih 90 min,u nekim momentima malo ne sinhronizovano,ali generalno za desetku!Cini mi se da je onaj deo do istoka bio malo neaktivniji,na to su i vodje upozoravale tokom meca...Nekoliko bakljada,spaljene hrvatske zastave,sjajno dovikivanje sa svim ostalim tribinama-LUDNICA.
I po meni najbolji detalj tekme kada smo se dovikivali sa ostalim tribinama "Sprem'te se sprem'te cetnici",mislim da se u tim trenucima ustasama krv sledila u zilama.
Na kraju su igraci ispraceni uz "Hocemo titulu" i "Neka veceras svako zna".
Nisam skontao zasto je Pantelic sprecavao saigrace da bacaju dresove u publiku,ali stvarno je to na kraju malo bezveze delovalo.
I na kraju cele price sutradan kad sam krenuo kuci na BAS-u krene murija da me cima.ACAB!Znaci sve vreme su blejali i onda kad sam ja prosao pored njih sa salom uhvatili da me njakaju jer nemam licnu kartu,bla,bla i posle 10-15 minuta me pustise da idem.