?? ???????? ?? ? ?????? ???? ??? ??? ???????? ???? ????? ?? ???? ?????? ? ????????. ?????? ??? ??? ?? ?? ???? ? ?? ????? ?????? ??? ???? ???? ????? ?????.

Quote from: "drenke"???? ??? ??? ???????? ????
????? ???? ??? ???????? ????????????  :)
? ??? ?????? ?? ?? ?? ???? ??????? ??????? ?????? "?????????" ? "??????????"?  :o

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

????? ?????. ?? ??????? ????? ??? ???????? ???? ????????. ???????? ??? ???? ?????? ???? ?? ???????? ???? ???? ?? ????.

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "drenke"???? ??? ??? ???????? ????
????? ???? ??? ???????? ????????????  :)
? ??? ?????? ?? ?? ?? ???? ??????? ??????? ?????? "?????????" ? "??????????"?  :o

?? ??????????? ?? ???? ???? ??????.


?????? ????? ?? ??? ????????...
???? ???? ?? ????????? ?? ?? ?? ???????? ?????? ?? ???????? ?????? ????? ? ???? ???? ?? ????, ?????? ??? ???...
? ?? ??? ?? ?????????? ??????????? ???????, ?? ??? ?? ??? ???? ??????...
? ?? ??????? ?? ?? ??????? ???????? ??? ?? ?? ?? ???????? ??? ?????? ??? ????? ??? ?????? ?? ????...

??? ???? ?????? ???? ?? ???? ? ????? ?? ???????????? ?? ????????

Jel gledao neko novog Rokija. Ako jeste nek kaze kakav je.

Quote from: "Djole"??? ???? ?????? ???? ?? ???? ? ????? ?? ???????????? ?? ????????

???? ????? ?????? ? ?? ????? :) ??? ??? ?????? ???? ?? ??????? ????? ? ?????? ???? ?? ?? ????? ???????? ? ?? ??? ???????? ?? ?? ?????? ??? ????? ??????? "?????????" ??? ???????.

Quote from: "drenke"Jel gledao neko novog Rokija. Ako jeste nek kaze kakav je.
\

?? ??? ?? ????????, ??? ?? ???? ???? ?? ???? ????? ? ????? ?????? ??? ??? ??? ????, ???? ?? ?? ?? ? ???? ?????. ???? ???? 4 ?? ??????????, ?? ????.

Quote from: "Djole"??? ???? ?????? ???? ?? ???? ? ????? ?? ???????????? ?? ????????

1. ?????? ??? ??,??? ???...????? ??????? ? ??????? ?? ?? ???????? ??? ????? ??????.????????? ????? ????? ?????,??? ???? ????? ?????? ???? ???????,?? ?? ?? ????? ?????? ???????.?? ????? ????? ????????? ?? ??? ??????? ?????...

2. ??????.??? ?????????.??????? ???????.

3. ???? 6.????? ??????,??? ???? ?? ?? ????? ????,??? ? ?? "????" ????? ??? ???? ?????? ?????.??? ???? ??????? ?? ??????? ??????? ? ????? ??? ????,?????? ??.????? ?? ????????? ?? ??????? ?????? ????????,???? ??? ???? ????? ?????? ???? ???? ?? ????? ?????? ????????,??? ?? ?? ???? ??????????? ??????? ??????? ??????.
???? ????,??????? ????? ?????????.

??? ??? ?? ???????? ?????? ?? ?? ?????? ???? ???? ''?????'' ? ???? ?? ?? ??????,?? ??? ????? ???????...???? ???????

Quote from: "Djole"??? ??? ?? ???????? ?????? ?? ?? ?????? ???? ???? ''?????'' ? ???? ?? ?? ??????,?? ??? ????? ???????...???? ???????


???? ?? ????? ????? ?? ??? 4 ???? ?????? ?????? ?? ??????. ???????? ??????.

Film Borat mi je super komedija. Odgeldao sam Dejavu od Denzel Washingtona i film mi nije nesto. Cuo sam sa de miami vice zesce njesra.
oj Je Zivot Pun Problema Na Ulici Od Malena Poshtovan Kod Klinaca I Drugara Kojih Nema......

???? ???? ??? ?????? ???? "???", ?? ?????? ?????????? ???? ??????????.  :D
???? ?? ????, ????? ??? ?????? ? ??????, ??? ?????. ???????? ?? ???? ?????? ????????? (???? ??, ?? ??, ???????? ?? ?? ?????) ? ????????? ?? ????? ???????. ???? ?????? ?? ??????? ? ????????, ?? ??????? ? ???????. ????, ?? ?????? ?????:
"??? ??? ???? ????? ?? ?????????, ??? ?? ?????? ? ??????, ???? ? ????? ??????????"
"??? ?? ?? ????! ?? ?????? ?? ??????!"
"???? ???? ? ?????? ... ??????? ?? ???? ?????, ??? ?? ?????? ????????"
????????? ????????:
"???? ??? ??? ????? ?????????! ???? ??? ?????? ??? ???????? ? ??? ??????? ????????, ???, ??! ?????? ??? ????????? ????????? ... ????? ????????? ????? ?? ??????? ????! ??? ??? ?? ???????!"

:lol:   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

?? ???? ?? ?????? ?? ??? ?? ????? ????  :( , ?? ??????????? ????? ?????????.

Quote from: "???"?? ???? ?? ?????? ?? ??? ?? ????? ????  :( , ?? ??????????? ????? ?????????.

??????? ??? ?? ????? ?????????? ????? ????? ????? ???? ???? ????? ?? ????? ?? ?? ???????? ?? ??????? ????? ?? ???!!!
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Quote from: "HITMAN 47"
Quote from: "???"?? ???? ?? ?????? ?? ??? ?? ????? ????  :( , ?? ??????????? ????? ?????????.

??????? ??? ?? ????? ?????????? ????? ????? ????? ???? ???? ????? ?? ????? ?? ?? ???????? ?? ??????? ????? ?? ???!!!
?? ?? ??? ????? ????? ??????? ???????? ? ?????, ? ?????? ???.

?? ??? ???? ??? ????? ?????? ? ??????? ? ??? ?????.???? ???? ?? ??????? ??? ????? ???? ???? ???? ??????? ?????? ?? ???? ????? ???? '' ??? ???'' ???? ????????.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!