Jos jedna "brilijantna" partija nasih pulena.Ovakav epilog se ocikavao samo je bilo pitanje kada ce nas sustici.POraz od dva poena razlike od osrednjeg cak mozda i slabog spanskog prvoligasa,koji do sada nije imao ni jjednu pobedu u uleb kupu  uspeo je da odvali i nas,iako to rezultat ne pokazuje.Zvezda standardno povela u prvoj cetvrtini drzala prednost od nekih par poena,koja se brzo istopila u drugoj cetvrtini i presla da raste u korist spanaca.Ipak smo se svi ponadali da ce uslediti ta cuvena treca cetvrtina u kojoj Zvezda sve tekme prelomi ali zajeb,prelomili su oni nas,i dizali svoju prednost na cak 17-18 poena razlike,ako ne i vise.U poslednjoj cetvrtini za nekih 3-4 minuta uspelo je da upadne isto toliko poena ukupno na obe strane.Sad da malo prebacim teziste na tribine.Navijanja uopste nije bilo iako je bilo nekoliko vidjenijih delija koji su samo posmatrali tekmu bez nekog veceg interesovanja.Mozda su se svi stedeli i bili okupirani pripremama za Rozenborg pa je zato pionir bio skoro prazan,pripreme sto za koreografiju sto za tapkanje karata no to nije tema.I u tom trenutku u cetvrtoj cetvrtini onako spontano je krenula podrska sa tribina i na brzinu je oformljen kop ali samo na nekih 5-6 minuta pred kraj.Tada se desavaju prelomni trenutci tekme,Zvezda sa nekoliko zaredjanih trojki stize na nekih 7-8 poena manjka,i tad uz sve zescu podrsku uspeva da sustigne spance na 2-3 poena prednosti,tako da se poslednjih 30-ak sekundi pristupilo brzom pravljenju faulova koje zamalo da donese preokret,da poslednje bacanje koje je promasio spanac da je uhvatio Dozet cini mi se a ne neki crnja koji postigao tad jos dva poena i sve je otislo u kur*c.Al tada se sve videlo koliko znaci nasa podrska Zvezdi i koliko smo im mi bitni ali izgleda da smo se i mi i oni kasno probudili.Sve u svemu los sut,koji nas je posluzio tek u poslednjih par minuta,skok u odbrani katastrofa,a svemu tome su kumovale i sudije jebem li ga ne znam odakle su koje su nas ujebale jos vise nego sami sebe.Na tribinama se mogao opet primetiti Frimen,koji onako k'o neki sirotan se muva na svakoj zvezdinoj tekmi ne bi li ga Zmago vratio u tim,al oceigledno da Zmago tera inat ne znam kome i da ne uvidja da su nam neophodna ta dva stranca.Pored Firmena se mogao primetiti i BOjan Djordjic koji je sedeo u onoj plavoj lozi sa mislim Markom Perovicem koliko sam uspeo da vidim iz daljine.Toliko o tome.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Da da Djordjic i Perovic su postali redovni,posecuju i ove "manje" tekme,ne znam jel su uspeli mozda da nabave karte za Rozenborg  :lol: ,ipak su sad postali vidjeniji na severu pa reko da vidim da li je to u kontinuitetu ili samo poziraju.Video sam da je Djordjic par puta aplaudirao  :ruke dok ovaj Perovic nista nije hteo da navija,dosao samo da bi pricao kako je gledao Zvezdu :lol: .Salu na stranu,ovo stvarno postaje ozbiljno,svaku utakmicu mi moramo da jurimo rezultat,pa ako ga stignemo stigli smo ga ako ne onda se nadamo da ce protivnik promasiti odlucujuci sut ili da ce nas ukenjati poslednji sut za trojku k'o sto danas nije.Freemene vrati se ovce tvoje ne mogu bez tebe  :rofl
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

kako to da nije bilo navijanja???
stvarno ne svacam :( .
VANTi STELLa ROSSa!!!