September 16, 2002, 09:48:12 AM Last Edit: July 14, 2008, 05:51:19 PM by KizaLion
Dakle?

Ako nista drugo bar su se igraci trudili vise nego sto je to bio obicaj u prethodnim tekmama, nazalosta realizacija se nije popravila. Nedavno je jedan stariji delija rekao, nisu igraci krivi, ovo je najbolje sto oni mogu, kriv je onaj ko ih je doveo.  :bes
U kavezu na istoku oko pedesetak despota sa transparentom, totalno bledo izdanje, nisu se culi celu tekmu. Na severu ( polupraznom ali ipak bolje nego inace ) Lunatics - i proslavljaju godisnjicu transparentom na kojem pise " najludi samo ostaju " (nisam siguran za tekst), zatim ,zastavama na dva koplja, a na svakoj od njih je po jedno slovo, odnosno naziv ove grupe. Kad se na sve to doda mala bakljada ispadne lepa i adekvatna proslava dobre ekipe kao sto su lunatiksi. Naravno cim su na severu baklje bolje se navija tako da se pocelo sa odlicnim pevanjem i podrskom timu koji trese kriza svega i svacega ( tesko da ce Filetu crkva i Bog da pomognu). Jos boljem navijanju cigana pomogla su dva bubnja koja su se nasli na tribini, tako da je osecaj bio kao da je neka veca tekma u pitanju.O samoj igri ne vredi trositi reci, mozda su se igraci vise trudili, isli na svaku loptu ali sta imamo mi od toga kada lopta nece u gol,a sta smo sve promasili, sramota. Cigani su jos jednom bili iznad igraca i kada je Sartid poveo navijanje je bilo jos glasnije,a pevalo se ,ooooo mi uvek pevamo....
Sartid je dao gol zahvaljujuci gresci nase odbrane (naravno) , Zvezda je uspela da izjednaci  ali ostaje gorak ukus i posle ove tekme jer je jos preostalo da neko sa tribine udje u teren i da gol umesto igraca. :bes
Pred kraj tekme Heros - i ulaze u sam kop i pocinju skandiranje " File odlazi " sto malo ljudi prihvata, nek cak krecu prema njima u nameri da ih prekinu, nastaje guzva bez nekih vecih posledica, a resenje cele situacije je prihvatanje parole od celog severa.  :ruke
U trenutku kada su igraci i trener izlazili sa terena sever je odjekivao zvizducima i povicima "File odlazi" :megafon
Jos jedan poraz ( kao da jeste) , a cekaju nas zabari.....
Zaboravih da pomenem da nijedan mish nije vidjen, kao ni njihove ekipe, a svima je bilo jasno da ce tako biti , jer gde su mishevi nego u rupama  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

nedostaju mnogi detalji u tvom izvestaju ortodox..
zadrzacu se samo kod onog dela kad kazes kako je incident izmedju jednog H. i jednog od vodja Severa bio bez posledica...

pa nece biti da je tako...
:nene
ali to je vasha stvar, policija se nije meshala... :cigara
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...

i maknite mi onaj podnik..
prvo ja sam inspektor u resoru Javne bezbednosti..
a svi koji su mi dopali shaka u 29-om bi trebalo da su me dobro zapamtili ;pljuga
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...

To sto se gore desavalo ( bio sam nekih deset metara od njih) me apsolutno ne interesuje.
Iako je pola ljudi na severu otrcalo gore da vidi sta se desava ja ( i moji ortaci) nismo ni mrdnuli jer tuce na severu ne podnosimo.Pretpostavljam da se secas da se pevalo i dok je gore trajala guzva, nastavio sam sam da pevam.Seti se samo koliko jadno sever izgleda kada iz daljine ( sa druge tribine ) gledas tucu na njemu.Umesto da jurimo misheve mi smo poceli da se delimo kao oni.
Meni ne smeta, samo ti dodaj sve sto mislis da je bilo znacajno na toj tekmi ali ja stvarno ne vidim sta je to.
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Htedoh reci to sto se desilo je stvar Heroesa i ostatka ljudi ( koliko sam video gore je potrcalo vise ekipa) ,a ne moja. Znaci necu tu da se mesam jer nemam nista sa tim ekipama.
Da li su se njih dvojica sukobili, po meni ako jesu , nisu trebali jer od toga imamo samo stetu. Cinjenica je da sever nema strategija u odnosu na situaciju u klubu zato je i doslo do tog incidenta. Da su Heroji bili u pravu dokazalo se posle kada je ceo sever pevao ono sto su oni poceli. Skoro da ni mi nismo u boljoj situaciji od kluba...... ne daj Boze
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Quote from: "Lionac"?? ????? ??????? ???? ????...

ni sa orthodox-om nema sale, kad su kerovi u pitanju... :D


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

ortodox,
zasto onda nisi napisao u svom izvestaju da te cela stvar nije zanimala, da si nastavio da pevash i da se onda distancirash od komentara da je sukob bio bezazlen?!
onda ne bi ni ja imao zamerke na taj deo...
ovako ispada da je sve stvar ciganskog folklora na tribini da se pobiju medju sobom ni zbog chega...:zbunjen

nemoj ovo zlonamerno da shvatish, samo nisam shvatio poentu  - da kad si vec pomenuo da je bilo frke, tako pojednostavish stvari...
uostalom, ne treba dalje shiriti prichu, gluvi telefoni chuda chine...:o :D
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...

nemoj ovo zlonamerno da shvatish, samo nisam shvatio poentu - da kad si vec pomenuo da je bilo frke, tako pojednostavish stvari...
uostalom, ne treba dalje shiriti prichu, gluvi telefoni chuda chine...

E pa to sam i hteo da kazem!  :D
Na zalost to jeste stvar folklora na severu, vecito se neko mlati! Nemoj samo da mi kazes da je uvek neki valjan razlog u pitanju!
Naravno da je taj sukob bio bezazlen jer ako pogledas koliko ljudi je bilo gore i koji su ti ljudi moglo je da ispadne ogromno sranje, a mislim da bi to bilo fatalno za sever.
Naravno za kraj ove teme jos jednom naglasavam da nisam prilazio tom mestu (stvar principa) nisam bio direktan ucesnik tog dogadjaja i to sam naglasio u izvestaju. Nagalsio sam to namerno da ne ispadne da pricam o necemu o cemu ne znam nista( odnosno znam malo ) i sa moje tacke gledista ovo sto se desilo je smesno naspram onog sto se moglo desiti.
Ne shvatam zlonamerno  :D  ti ako smatras da se objasnjenje treba naci ovde, pisi !  ;pivo
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Na zalost bg policija bio si u pravu sto se tice bezazlenosti oko onog sranja.
Kao sto sam ti ja rekao da su tuce na severu stvar folklora sto se dokazalo na Kijevu, bezbroj tuca, vecina njih iz totalne gluposti. Sto se tice onoga o cemu si pricao cuo sam posle ko se "dohvatio" , a bas to sam ti objasnjavao da nije dobro za sever.
Takvo je moje misljenje !  ;pivo
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Sad bar znash o chemu ja to onog dana
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...

Pozdrav braco,

imam jedno malo pitanje za vas: Zasto je na tekmi protiv Kijeva bilo  "samo" 30.000-ak gledalaca. Da li su cijene bile preskupe? Ili ljudi nisu htjeli dolaziti zbog losih igara Zvezde i samim tim zbog ocekivane bruke, koja se  hvala Bogu nije desila?!

Hvala za odgovor.
Vas Cedo. ;pljuga

...pa pazi ovako zapad i istok ( 500, i 400 kinti )
to je mozda nekima i skupo ali
sever i jug su mogli da budu puniji, za 200 kinti... :zbunjen

A vazile su i propusnice.   :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

30000 nije samo. To je pola stadiona Za 1 kolo kupa UEFE odlicno. U Engleskoj van ligaska takmicenja (znaci 5 liga) prati vise ljudi na stadionima nego kod nas u prvoj ligi.

Razumem ja da se ljudi neslazu oko necega,ali zasto da se bijemo izmedju sebe ako je i stvar folklora mnogo je. Inace to me nerviralo i ranijih godina a stvar se stalno ponavlja pa ako neko zna neka mi kaze DOKLE BRE?

Pa pazi toga je uvek bilo i bice,a ima puno stvari,visak alkohola i droge u krvi i da ti nenabrajam vise........
a u principu nebi trebalo da bude tako ali.....