У којим све филмовима се наша Звезда спомиње, наравно мислим на домаће, мада ако неко зна, можда има и страних.

Осим оне глупости "Она воли Звезду", велику "рекламу" имамо и у Лепа села лепа горе, где чувени професор носи наш грб на шлему.Потом у филму Ране, главна два јунака су навијачи Звезде, мада на крају говоре нешто глупо, али небитно...У филму Лајање на Звезде, Звезда долази у њихов град, па беже са часа...Нисам баш компотентан са домаћим филмовима (јер их слабо гледам), а верујем да овде има вас доста који пратите домаће филмове, па напишите где се све наша Звезда спомиње (а то је доста филмова)...

Што се тиче страних филмова, знам само за Pusher или овде познатији као У Кини једу псе 2, где Српски кримоси из Данске имају своју кафану, која је излепљена Звездиним плакатима, екипе из 91, грбовима, Аркановим сликама...

Mala trola puna kontrolora :D

Ne zezam se,ozbiljno...

Quote from: "Northern"Што се тиче страних филмова, знам само за Pusher или овде познатији као У Кини једу псе 2, где Српски кримоси из Данске имају своју кафану, која је излепљена Звездиним плакатима, екипе из 91, грбовима, Аркановим сликама...

Pusher je jedan film,a "U Kini jedu pse 2" je drugi film....i u Pusheru se pojavljuje to sto si ispricao,a "U Kini" se pojavljuje Slavko sa majicom Radovana Karadzica na kraju filma...i to je meni mnogo zajebano izgledalo kad sam prvi put gledao!!!  :D


PS. ako neko ima "u Kini jedu pse 2" na dvix-u,nek mi posalje pm,da se dogovorimo oko cene  :)
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Гледао сам пре неки дан на РТЛ-у филм "Булевар Револуције", и неки манијак који је спопао рибу на улици, каже јој нешто у фазону, кита ми је дугачка толико и толико, волим све што вле млади и навијам за Звезду. :zbunjen Тотална глупост :bes

Chini mi se da se film zove "Behind Enemy Lines", igra onaj iritantni plavushan Oven Vilson.
Film je naravno americhke produkcije i radi se o ratu u Bosni. Srbi su maksimalno ocrnjeni i predstavljeni kao najveci negativci, a pored natpisa "Bog chuva Srbe" na jednom srpskom tenku moglo se videti i "DELIJE SEVER".
Jeste da se nigde "ne pominje" Zvezda, ali eto moj doprinos temi je ta zanimljivost koja me je nasmejala. Inache Srbe u filmu glume neki bosanski muslimani jer su se hvala Bogu svi pravi Srbi ogradili od tog holivudskog sranja.

Zvezda se pominje i u "Munjama" gde je prikan isechak kada Dule Savic daje gol Arsenalu Londonu, a sam Dule se pojavljuje u filmu.

Eh, setih se da Dubravka Mijatovic (inache extra riba) navija za Zvezdu i nabraja tim iz '91 u filmu "Tri palme za dve bitange i ribicu".
Nazalost glavni lik, Zika Todorovic, je glodar (mada to je verovatno i jedini film na svetu gde se njihova rasa spominje).

Quote from: "Maj 25"Nazalost glavni lik, Zika Todorovic, je glodar (mada to je verovatno i jedini film na svetu gde se njihova rasa spominje).
Nemoj tako, pa oni se spominju u gomili filmova i knjiga. Posebno u knjigama Dobrice Cosica i filmovima o II Svetskom ratu :finger ...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Northern"Лепа села лепа горе, где чувени професор носи наш грб на шлему.

Nije profesor već jedan od kumova, kojeg glumi Dragan Petrović. Zvezde ima i u 1. delu "Tesne kože" gde Pantić od plate kupuje najmlađem sinu komplet opremu Crvene Zvezde, pa klinac stalno viče za ručkom "Zvezda, Zvezda, gol..." sve dok Pantić nije izludeo. :finger



Quote from: "Maj 25"Inache Srbe u filmu glume neki bosanski muslimani jer su se hvala Bogu svi pravi Srbi ogradili od tog holivudskog sranja

Да додам да је у том филму глуми и Тарик Филиповић, водитељ хрватског "Милијунаша", који има јако малу улогу, и то напочетнку, када иде до "Аркана" да му саопшти нешто...Наравно, глуми Српског војника :D

Бора Чорба је у неком филму у Звездином дресу, то се кроз маглу сећам...

''Црни бомбардер'', нереди на улицама...

Mislim da se u "Crnom bombarderu" stalno kroz film provlace navijaci u nasim bojama.
Ima i ona scena kad ona ekipa iz neke igraonice zove Bjelogrlica na telefon i govori : "Oces malo muzike sa Severa" i onda nesto gorilaju...

Ne secam se najbolje valjda je to sve isti film  :D
a imam bolest kojoj nema leka.....

Ево сад сам се сетио једног домаћег филма, где су можда чак и Делије највише заступљене.У оном глупавом филму "Јагода у супермаркету", испред те радње су наши са све звездиним заставама, дресовимна, шаловима...Јел знанеко нешто више о томе?

Sve sami crveno beli barjaci i po koji grb

Neko mi rece da se Zvezda spominje i u filmu "Davitelj protiv davitelja",ali nisam odgledao ceo film,pa ne znam o cemu se radi?

Quote from: "Maj 25"Eh, setih se da Dubravka Mijatovic (inache extra riba) navija za Zvezdu i nabraja tim iz '91 u filmu "Tri palme za dve bitange i ribicu". Nazalost glavni lik, Zika Todorovic, je glodar...

Zika je kul lik ali nazalost uvek glumi nekog negativca.  
U tom filmu on se udvara "Nadici" pod prozorom i peva joj "uvek ce te voleti grobari sa juga..." a ona mu pokazuje grb Crvene zvezde!  
:finger
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Nije Tesna nego Laf u srcu, preteca Tesne koze, a lik u Bulevaru revolucije kaze nesto ovako volim sve sto vole mladi, navijam za Zvezdu i imam kitu 25 cm(koji cm manje vise), a Bora u zvezdinom dresu je u Kako je propao rock and roll.
Ali najvaznije je a to vecina zna - pozorisna predstava u bitefu nord force.

Setio sam se nekog filma u kojem su (mislim jedini put) Dragan Bjelogrlić :D  i Žika Todorović bili u Zvezdinom dresu. Glumili su mlade veslače VK Crvena Zvezda, a svi su bili zaljubljeni u jednu devojku. Samo što ne znam kako se film zove.



Bal na vodi . A devojka se zvala Ester...  :)
In a way, certain sections of the media always wanted to knock me because I had captained my country and been skipper at Old Trafford. It was all a bit odd really.

Ja mislim da sam video jos u "Lepa sela lepo gore" kad valjda ispracaju nasu vojsku u rat,da se drze onako pored na ulici neki nasi transparenti...
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org