Утакмица у Чачку на програму је у недељу у 16,30 часова.

Како је чачански суперлигаш домаћин а носи, такође, црвено - беле дресове, Звезда је принуђена да употреби резервну варијанту. По свему судећи биће то наранџаста комбинација.

Опрема из " Делта спорта " је стигла, јуче су се водили разговори на ту тему па је могуће да ће доживети промоцију у Чачку.


Журнал
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "mudric"Ја сам чуо веровали или не Алваро Рекоба. То ми мало делује немогуће.  :nene Како би то био добар потез.Али нисмо ми те среће.

Брате, прочитао си у лажљивом куриру ту измишљотину. Па не вјеруј свему што прочиташ.  :bes
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA


Кажем да не долази !

У оптицају су и Бранко Бошковић и неки колумбијац који игра левог бека, који би дошли као слободни играчи.


Quote from: "Johnny Blaze"Нико не долази
pa ajde ako znas nesto sto mi ne znamo prenesi,ovako ne znam da li je to tvoje misljenje,zelja,informacija...I ja sam cuo da Kolumbijac ne dolazi,da je za Boskovica patka,ali o tom napadacu ne znam nista

Zvezda: Nema više pojačanja do januara
Cetvrtak, 7. septembar 2006. 15:34

Generalni sekretar Crvene zvezde, Nebojša Leković, izjavio je u sredu da beogradski fudbalski klub do januara sigurno više neće dovoditi nove fudbalere i da neće biti "bombi".

"Crvena zvezda je posao završila u prelaznom roku i novih dolazaka neće biti. Završili smo stvaranje tima od koga se očekuje da nastavi dominaciju na domaćoj sceni i ostvari što bolji rezultat u Kupu UEFA. Drago nam je što navijači pokazuju ogromno interesovanje za našu ekipu i kako bi otklonili sve sumnje i spekulacije imenima, ovom prilikom bih želeo da saopštim da takozvanih bombi u igračkom kadru više neće biti, bar ne u ovom trenutku", rekao je Leković.

Generalni sekretar Crvene zvezde je dodao i da očekuju uplate na račun od transfera igrača, a potom će crveno-beli uplatiti Zemunu 40.000 evra koliko mu još duguju od transfera Nenada Milijaša.

(MONDO)

Znaci, sve je bila samo ,,buva". Kurir definitivno ne treba citati.
Steta, ocekivao sam barem jos jednog stopera.

Како би било да се мало информишете на званични сајт ФК-а????


Или можда више верујете Куриру и свакаквим тоилет папиром???


Помози Боже!!!!

Quote from: "jovicn"
Quote from: "Johnny Blaze"Нико не долази
pa ajde ako znas nesto sto mi ne znamo prenesi,ovako ne znam da li je to tvoje misljenje,zelja,informacija...I ja sam cuo da Kolumbijac ne dolazi,da je za Boskovica patka,ali o tom napadacu ne znam nista
прочитати пост изнад овог.
Не пишем патке, гуске и осталу живину него информације које су углавном тачне.

Ko jos veruje kuriru. Samo ludaci. To je najvece sranje od novina.
A i prelazni period je zavrsen tako da cekamo zimu za nove transfere.

Quote from: "Johnny Blaze"
Quote from: "jovicn"
Quote from: "Johnny Blaze"Нико не долази
pa ajde ako znas nesto sto mi ne znamo prenesi,ovako ne znam da li je to tvoje misljenje,zelja,informacija...I ja sam cuo da Kolumbijac ne dolazi,da je za Boskovica patka,ali o tom napadacu ne znam nista
прочитати пост изнад овог.
Не пишем патке, гуске и осталу живину него информације које су углавном тачне.
ne kazem ja da pises svasta,vec ako nesto znas napises gde si to cuo,ili koji je izvor,ili preneses tekst.Evo na primer kao sto je to uradio vare.
A sto se tice zvanicnog sajta tu jesu uvek tacne informacije,ali one su zvanicne i dolaze tek kad je sve gotovo.Nemojte mi reci da ste vi za Ailtona ili Kastalja saznali tek na zvanicnom sajtu.

Извор преферира да буде анониман тако да од тога нема ништа а кад преносим текстове писаћу одакле, шта и како, није проблем, и до сад сам.

Sta fali Kuriru ja volim da se lozim malo...  :D

Лековић је заиста пре пар дана дао информацију да ће доћи још неки играч,слободан играч...То није било само писало у Куриру.Али је јуче променио мишљење тако да Курир јесте обичан таблоид коме не верујем ни 1% онога што напишу али мислим да се Лековић излетео јер та информација није пренета само у куриру.


Quote from: "slawisha"Lekovic je retard!

Е па не знам брате је ли ретардиран или не. Али ако ти више вјерујеш куриру него њему онда си, без увреде, ти ретардиран.
И још нешто, људи маните си таквих коментара јер нам стварно нису потребна.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Лековић не заслужује уопште да се помиње у овом топику. Заобиђите га.

е па људи сутра играмо у хараџанстој опреми.


мене лично то много не занима само ми да добијемо.