Jel se ide organizovano?Jel ima neko ko zeli da ide...Kako se ide donde...Javljajte...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

brate ako ides vozom onda do Bijelog Polja a onda kombijem ili busom do Berana(karta od BP do Berana ti je 2 Eura)ili svakim autobusom koji ide za Podgoricu ili primorje.Zadnji put kad sam bio za BG platio sam kartu 12 Eura. Poz od DJAVOLA.Posalji poruku preko foruma da znam da li dolazite ili ne.

beranac, kakvo je raspolozenje tamo :D
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

По реду вожње директних возова, истакнутом на сајту "Железнице Србије", поласци из Београда за БП су :

- 03:25 (полазак) - 09:51 (долазак)
- 10:10 (полазак) - 15:36 (долазак)
- 10:50 (полазак) - 17:12 (долазак)
http://www.yurail.co.yu/redvoznje/Direktnirv.aspx

Е, сад не знам колико се путује од БП до Берана а не знам ни у колико сати је утакмица... :zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Od Bp do Berana ne bi trebalo da bude vise od 40-50 minuta, a utakmica je u 17:00 kako saznajem prema nezvanicnim izvorima :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

A sta je sa satnicama za povratak?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Бар - Београд

21:00 (полазак) - 05:42 (долазак)
22:00 (полазак) - 06:40 (долазак)

Е, сад не знам у колико сати су у БП ови вечерњи возови из Бара, али битно да има превоза.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ovi vecernji koji krecu iz pg u 20.45 i 22.15 su u bp oko 23.00 odnosno ovaj drugi oko 12.15!

Jel to tamo  sala za tekmu gde oni igraju  ili bas  hala?  Dali zna ko od vas?

Pozdrav

Ako sam dobro razumio pitanje a mislim da jesam Berane ima halu :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Da jeste to sam pitao, samo me to interesovalo  :)

Hvala i pozdrav pa se mozda vidimo u Beranama?

Долазимо !!!!!!!!!! Е Гоблину ако не буде оног вола на ражњу биће
:hrana :kuvar

A posle tekme slavlje...
;pivo  :sampion

Заборавих да кажем да су бусеви за Беране обезбеђени. Ко је све са Кафеа заинтересован да иде, нека ме контактира на прајвет.

beranska hala prima 1500 ljudi



Hala je odma preko mosta sa leve strane.

Mani se politike

brate utakmica je u pet a streetboysi se okupljaju bice ih oko 100 u najgorem slucaju 200 a hala moze da primi oko 2.100 gledalaca. poz sutra u berane

Quote from: "KizaLion"A posle tekme slavlje...
;pivo  :sampion


Neka večeras svako zna da je Zvezdina pobeda!
Novi Šampion i Titula, naša Zvezda je opet najbolja!
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Ludilo u Beranama.Doslo je dva puna autobusa Delija.Navijanje po mom misljenju nije bilo bas extra.Pevalo se dosta pesama ali najvise mi se svidja ludilo posle zavrsetka utakmice kada su igraci dosli kod nas skinuti do gole koze(samo u boxericama) i kada smo sa lokalnim navijacima STREETBOYS zajedno navijali.Pevalo se: Zivela Kraljevina Srbija, Berane je srce Srbije, Mars na Drinu, Od topole i jos mnogo pesama. Pozdravljam momke iz BG-a,PG-a, Bara, Kragujevca, Zvecana i ostale koji su bili i koji su priredili spektakl koji Berane nikad u zivotu nije imao.Moze li neko da napise pocetak pesme koja ide A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION. Poz od Delija iz Berana

QuoteMoze li neko da napise pocetak pesme koja ide A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

Moj tim je prvak bio i opet ce biti on ...

Pozdrav svima koji su bili i nadam se da ce biti slika iz hale ...

Quote from: "streetboy"Moze li neko da napise pocetak pesme koja ide A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION. Poz od Delija iz Berana

Мој тим је првак био
И опет ће бити он
А ја желим само једно
Да Звезда буде шампион (2x)

procitao sa u nekim novinama da je usput doslo do tuce sa policijom i milovim pristalicama.da li neko zna nesto vise. :boks  :sampion