10 maj 2002 - 10 maj 2004.
Sljakamo i dalje :)

Mislim da je dovoljno reci koliko smo do sada uradili, i koliko jos mozemo da uradimo. Statistika posete govori sama za sebe. Takodje bih napomenuo da je delije.net osnovan istog dana (slucajnost) tacno pre 7 godina.

Na proslavi titule cemo se okupiti svi, i proslaviti dvogodisnjicu na dostojanstven nacin, pivom, zbog cega se sajt zove Caffe :D  ;pivo

svaka cast najjaci ste!!!!!RESPECT

svaka cast srecan ovaj jubilej,samo napred  ;pivo  ;pivo  ;pivo

Srecan rodjendan i nek nam je mali ziv i zdrav :D .

poz

Can djendan i da nam sajt zivi 1000 godina, primecuje se da nam je sajt sve bolji a bice i najbolji!!! Predlog za slavlje je poslat kizi na private pa cemo videti da li mu se to svidja ili ne!!!
Pozz jos jednom!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "KizaLion"Takodje bih napomenuo da je delije.net osnovan istog dana (slucajnost) tacno pre 7 godina.

E, pa to je bas cool!!!  ;pivo
Administratorima oba sitea, moderatorima i forum boys&girs-ima srecan rodja!  :D
I da nasi sajtovi budu najbolji u Evropi!
I da jednog dana otvorimo pravu Kafanu  :rofl

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Cestitke za godisnjicu uz zelju da sajt nastavi da radi dobro kao i do sada i da bude sve bolji i bolji i naravno da pozivi jos dugo, dugo godina  ;pivo
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

"Nisu vas slomile ove teske godine-dve,jos nas sada ima vise zbog tebe-caffe,kuckajte,postujte,banujte i cirkajte,a ti kafe istraj i usavrsavaj se nanananananana  :ruke  :D "
Pozdrav svima na kafe-u.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org


Srecan rodjendan, samo nastavi/te tako!

;pivo

Kizo a neka koreografija za godisnjicu? :)
Cestitke za trud i za rad sajta.Samo napred.
DEMO ZAJEDNO

Sve najbolje ;pljuga . Svaka cast za ulozeni napor, trud i rad u cilju sto bolje prezentacije navijaca Cvene Zvezde u javnosti.

Svaka cast,sve cestitke,da nam trajete 105,pa opet! namigivanje

:ruke  :flasa  ;pivo  :flasa  :ruke

E Lucky to kad dobijem na lotu ove nedelje sve pare ulazem u tu kafanu  :flasa
Da napreduje DC jos toliko za sledecu godinu  ;pljuga


Srecan rodjendan i da u godinama koje slede budete jos bolji!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Con grats!

Samo naprjed! :D

Iskrene cestitke i sa moje strane  :sampion  :sampion

Samo naprijed,jarani moji  :)

A za kafanu bi dodao i ja koji Dinar  ;pivo

Iskrene cestitke i sa moje strane(sa zakasnjenjem)!!!
Ja sam jedan od najstarijih fanova ovog sajta,jer mogu se pohvaliti da ga pratim gotovo od trenutka kada je nastao pa da danasnjih dana.Zaista je milina videti kako je sajt napredovao u svim elementima,kako se modernizovao,kako iz dana u dan sve vise napreduje,kako je postao jedan od najboljih srpskih sajtova!Svaka cast,najpre Kizi,a potom i svima ostalima koji su deo caffe web tima!!!

Sa zakasnjenjem dajem i ja svoje cestitke da se nastavi i bolje! :ruke