Утакмица је сутра у 19 сати, у Пиониру! Долазак обавезан! Само 1 важна информација... преносиће директно утакмицу еуроспорт 2, па би било згодно да донесемо 1 већу паролу везано за Косово, и ставимо на супротну трибину, па нек гледаоци поменуте тв, током целе утакмице виде наше ставове!

Moja podrska ovome je doprineta!!! :ruke
VEK SA TOBOM

Звезда - Eiffel Towers  90:82
хала Пионир: 3500 људи
УЛЕБ куп 2006/07

Док сам долазио, гужва неопевана... мислим ја ово има да буде бројност као за Реал... кад оно ку*ац од бројности! На улазу је исто била гужва, претрес врло ригорозан... нема где ме нису преврнули, не би ли нашли нешто да ме врате напоље :roll:  коначно улазимо, а оно празна хала...
Додуше ми јесмо дошли раније, али не пуно. Заставе нису још биле ни покачене, ја у себи мислим: "Шта је бре ово, па нисам дошао на тренинг? Јел' мене ово неко заје*ава"  :?  Али добро, солидно се попуњава наш Б део трибине, и А је био задовољавајући (али слабије су се чули у нашој песми)... док Запад је био баш слабо посећен. Толико о бројности. На јужној страни су биле 4 српске заставе, + заставе Делија, Звезде и братског нам Олимпијакоса! :wink: А на Северном делу је била застава Крушевац... ове на Истоку нисам видео...
Почиње утакмица, и цалу прву четвртину грми "Још 1 победа и титула", било је и скакања, и баш ок  8) ... онда пауза, а у другој четвртини ори се: "Звезда ми је све, Звезда живот је"... чак и када су гости водили на крају првог полувремена, па и када су нас бомбардовали са тројкама!? Ови около нас минирају са звиждањем када они поентирају, а ми све у шеснаест певамо хит!!!   :wink:
У трећој четвртини поправља се наша игра, и прелазимо у вођство, а са трибине се ори: "Нема дана, а да не мислим на тебе",... то није трајало целу четвртину, већ пола. Онда је певало још: "Напред Звездо" у аргентинској, и нашој варијанти са скакањем... Довикивање са Западом: "када Звездо играш ти"...
Крајем треће четвртине долази до страховитог пада... људи су више бленули шта се дешава на паркету, него пазили како се чујемо!  :?
Ту неки клинац поред нас снима са мобилним  :D , ја му културно кажем да то не ради, а ортак ће после мени: "Дај пусти га, видиш да се истраумирао"  :lol:  :lol: ... па треба о томе на време водити рачуна!!! На крају уз (ја мислим руске) стихове певамо "Звезда Шампион"... и тако до краја... Добар ми је коментар био са шипке: "Немој ово да се понови на паоку! Нека дођу само они које ће да навијају!"... шта позери знају, шта је добро навијање  :)
Гуровића зове тв екипа да каже неку реч, а са трибине овације: "Ти си Звездин четник Миланеее!"...

Шта рећи на крају... ето, може увек боље, сада смо имали благи пад, не знам зашто су се људи сморили тако брзо... али добро, има дана да се то поправи... већ у суботу, на Маракани!

Pa do kraja godine jedino tada i moze da se popravi :D
VEK SA TOBOM

Делије настављају са добрим издањима и у Пиониру... Као да се Север мало и ужелео утакмица у овој дворани, па масовношћу и добрим певањем то и показује... Искрено, није било близу заиста сјајног издања против Реала али је било упечатљиво и ново у односу на сваку претходну утакмицу коју прате Делије...

У хали солидна попуњеност трибине на којој се налази коп, сам коп одлично попуњен, а трибина преко пута са празњикавом ложом и упражњеним крајевима... Од застава је била истакнута Делије Север и нажалост нисам видео да ли је још нека од ударних била до ње... Иза коша на нашој страни застава Крушевац, а на супротној страни Делије Север са нових барјака и око ње 4-5 српских застава...

Почиње се са Још једна победа и титула и идејом да се по једна песма пева сваку четвртину... Заиста у том првом делу игре 15-ак минута се без престанка и доста добро пева ова песма... Наравно било је и мањих падова али и момената када је много добро грмело...

У другој четвртина по истом рецепту настављамо овога пута са Звезда ми је све... У тим моментима смо показали све оно што је постало позитивно код Делија у последње време... Иако наш тим почиње да губи и део публике звижди када противнички тим напада, ми и даље певамо своју песму која постаје све јача и јача сваки пут када наш тим прими кош....

Трећи део игре креће са истом идејом и Нема дана која је и донела преокрет... Мећутим на половини овог дела игре се ипак креће са разноврснијим репертоаром: Маракана дал је пуна, Напред Звездо ле (тотална грмљавна), дозивање Када Звездо играш ти, Евровозија, Србија Београд Црвена Звезда и у том стилу до краја када се последњих неколико минута пева руска (Виходила на берег Катјуша) На на на Звезда шампион...

Са том песмом и испраћамо момке са терена, и лагано се окрећемо последњем колу фудбала пре зимске паузе  па ако се не варам на истом месту за недељу дана дочекујемо паок када очекујем паклену атмосферу коју Пионир није видео дуго дуго...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Sabath"Pa do kraja godine jedino tada i moze da se popravi :D

Немој више писати тим хрватским писмом, следећи пут ћу обрисати.

ајде људи дај те неке слике ако имате.

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "Sabath"Pa do kraja godine jedino tada i moze da se popravi :D

Немој више писати тим хрватским писмом, следећи пут ћу обрисати.

Brate X puta treba jednu te istu pricu da vam objasnjavam svakome pojedinacno, ne pamtim kad je cale instalirao windows na komp, kad je instaliran, nije ubacena cirilica, ja kad ukljucim cirilicu na forumu, vidim bre neka kineska slova, ma koja kineska, cak bih i ta slova razumeo, ovo su neki znakovi, sta vi mislite da ja volim latinicu, pa mrzim je iz dna duse bre, ne mogu da namestim cirilicu, ne znam sta da vam kazem, iskreno bih voleo da mogu to da namestim, ali ne mogu, ne znam kako!!!
VEK SA TOBOM

Онда се ти лепо уздржи од писања на форуму док не инсталираш ћирилицу. На форуму званичног сајта један од оних људи који имају много значајних ствари да кажу не пише већ два-три месеца јер не може да пише ћирилицом.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

... А далеко од тога да је Сабатх рекао нешто паметно  :D

Отишао је на дужи одмор... Неће се јављати неко време  :D

Све је речено, закључавамо до даљњег.