Из неких ранијих прича, и наговештаја, нисам ни очекивао да ће бити Пионир солидно попуњен, а још мање да ће бити добро навијање! Понајвише из разлога што се данас играо меч на Косову, па је већина људи са Севера најавила одлазак тамо, а за Пионир "има времена"...

Долазим са другаром који иначе ретко долази, не знам ни шта му би, видим ту је и прва екипа стигла... то ме већ обрадовало, из разлога да се на шипку не пењу "самозвани"  :o
У Пиониру је било 4000 људи, а нас у копу активно је било 700-800 који смо певали... транспарената није било (бар ја нисам видео) и бубњева јер су вероватно били спаковани за пут на Косово!
Прва четвртина, као у бајци, значи Звезда ломи оне Русе, као чачкалице, а ми грмимо доста добро! Мени осмех не силази са лица, од среће... ;pljuga ... Певали смо "Добро знај", "Звезда ми је све, звезда живот је", "Нема дана, а да не мислим на тебе", "Инапред Звездо ле"... стварно је било за 10!!!
У другој четвртини долази до благог пада у навијању, али само балгог... али не и у игри, покидали смо Уникс, било је 52:34 на полувремену!? Ја сам мислио да им не гине 30 разлике до краја... у последњем моменту, мислим само ако се ови наши не опусте... нажалост то се и обистинило... Тако да у другом полувремену већина је пратила шта се дешава на паркету, а слабије је певала  :o . Руси се приближили већ, и треба да нас престигну... па је било прозивке за ове што не певају... Онда 2 мин пре краја позива се цела хала да устане и запева, што се и дешава, па Пионир грми прво "И да ми понуде", а затим и "Пуне трибине"... На крају момци ипак добро играју, и уз мало среће бележимо мршаву победу 87:84! Гуровић добија овације, и долази човек лепо да се поклони нама  ;pivo ! Стварно је жива легенда :D

П.С.  Две ствари су ми биле упечатљиве... прво је 1 лик (пред сам крај сам то спазио) носи мајицу "good year", и шал Звездин онај са пијаце, и то са све југословенском заставом на шалу!?!?  :zbunjen   :batine
Друго је 1 старији тип, има близу 50 година, пева као младић!? Ето, године не представљају проблем, напротив...

Свака част, свима који су били!!!

Е коначно да се и кошаркашима пружи подршка коју су они итекако заслужили, наравно могло је и боље али лагано.
Надма се да ће већ против Реала бити пун Пионир и атмосфера са Маракане.

Quote from: "Igor_RS"Надма се да ће већ против Реала бити пун Пионир и атмосфера са Маракане.

Па и не сумњам у то! Али искрен да будем и не радује ме превише то, из познатих ралога: позери, шминкери, телефонисти и сл.  :nene
Већ ме је пар ортака питало: "А јел играмо ми са Реалом?"  :o
У фазону, ето и њима се иде, мореее... :batine

Зар баш нико нема неку слику са текме?
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!