Bojan Djordjic: " Cekam

Brate mili kakve veze ima ovaj topik sa navijackim pricama  :zbunjen

Prebacio sanm ga u kafanu gde mu je i mesto. Ajde malo pripaci zivota ti. Pozdrav.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Cuo sam za njega njegov cale je igrao za zvezdu.Stvarno
bi bilo do jaja da dodje. A i trebalo bi nam neko takvo
pojacanje.
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Kada smo vec kod pozajmice, spominjao se Va
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Zvezdina uprava je sranje :razz . Misevi pokupovase sjajna pojacanja, a degenerici za najveci klub u Srbiji nisu kupili nista. Jos kao pizde im je preskup igrac iz Vojvodine :utoka . Ispali su jajare. Bojan Djordjic se prodaje za samo milion funti, to je nista za Zvezdu. A Zvezdina uprava je jos jedanput se pokazala kao degenericka. 1991 je davno, od stare slave se ne zivi. Ovi koji su sad u upravi su GOVNA :boks . Jebem te Dzajo, jebem te Cvetkovicu :jebanje

A koji je to Cvetkovic u nasoj upravi, ako mislis na onog, taj se penzionisao...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"A koji je to Cvetkovic u nasoj upravi, ako mislis na onog, taj se penzionisao...

:rofl  :rofl  :rofl


A ti,karajlijo,argumentuj upotrebu tvog tukija u citavom dogadjaju??? :o  :o  :o
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

A mogli bi mi i da imamo nesto od te saradne sa MU, ne samo da se deca drize preko neta i te fore, mogli bi da nam ako ne prodaju onda makar daju na pozajmicu igracha koji je izrazio zelju da igra u Zvezdi.....
Bojim se samo da ne ispadne i ovo neka pusangija...u poslednje vreme ih je mnogo dovodjeno i odvodjeno iz Zvezde a za sada se nista jos nije dogodilo tako da....ostaje nam da chekamo i vidimo sta ce na kraju biti....

p0zDrAv!!!

Ljudi sta vam je :rofl , pa nigde se ne spominje mogucnost njegovog prelaska  u Zvezdu. Sto je jos tragicnije, ne spominje se ni da je Zvezda stupila u kontakt sa MU. Jedino ako sve ne nosi naziv "top secret". Decko igra na Gigsovoj poziciji, a? Bas bih volela da vidim kako bi se snasao kao napadac po levoj strani u formaciji 4-3-3. Puste zelje...
..baklje gore, pesma cigana...

Varas se kiki.Nasa Uprava je kako pise Glas poslala MU zvanicnu molbu za
za ustupanjem B.Djordjica na godinu dana.

"Trener crveno-belih Slavoljub Muslin ne krije da bi rado

Kako sam procitao na delije.net trazi ga vec i Millwall tako da su sanse male da dovedemo tog klinca. Mozda imamo i mi nekad srece!

Quote from: "UK_Nikola"Kako sam procitao na delije.net trazi ga vec i Millwall tako da su sanse male da dovedemo tog klinca. Mozda imamo i mi nekad srece!
Kakav crni Millwall. Cak i ova slepacka Zvezdina uprava, nebi valjda dozvolila da takvog igraca Millwall otkupi. Mada sa ovim slepcima, se nikad nezna.

www.blic.co.yu

Crvena zvezda je otvorila karte:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Izgleda da je potpisao.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

"Talentovani fudbaler Mancester junajteda Bojan

http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/S03071807.shtml
http://www.politika.co.yu/2003/0719/s08.htm

:)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mozda i bude stvarno nesto od ove sezone. Iako i dalje nisam srecan Muslinom.  :D

Bravo za odlican potez. Ali sa nijm ce otici i Vidic u ManuFC sledece godine.

tacno to UK Nikola kad se ovi malo uigraju ima da ih prodaju i "opet gradimo tim za buducnost" s tim sto padamo sve nize...

...ono mi smo dosli do dna, dotakli dno i umesto da krenemo gore mi hodamo po dnu.

Ovi sto ne veruju u talenat Dordica grdno se varaju !
Super je talenat ,gledao sam ga par puta i mogu vam reci da ce ako dode biti jedan od 3 najbolje igraca u timu.
;pivo  ;pivo  ;pivo