11/06/2005 | Izvor: B92, Sportski Žurnal
Trajković: "Moja želja je C.zvezda"
Prelazni rok u SCG traje već 10 dana ali na osiromašenom tržištu i dalje nema iole atraktivnijeg potpisa.

Prema pisanju beogradske dnevne štampe, iako je bez uprav, trenutno najaktivnija je Crvena zvezda.

Jedna od najvećih zvezda na ,,pijaci" je zvanično najbolji igrač Meridijan Prve lige i novi reprezentativac SCG Nikola Trajković.

Beogradski mediji prenose da je dogovor Zvezde i Trajkovića skoro postignut, a po dolasku iz Kanade fudbaler Zete je izjavio da se nada prelasku medju crveno-bele:

"Nisam baš previše upućen dokle su došli pregovori, ali ću još jednom reći da je moja velika želja da zaigram u Crvenoj zvezdi".

Trajković nije ni potvrdio ni demantovao da će potpisivanje ugovora uslediti u ponedeljak:

"Čekam i ja da se sve završi, nadam se da će biti u redu.Što se mene tiče svoje sam odavno rekao. Dres Crvene zvezde za mene je najveći san" rekao je Trajković koji je u Torontu odigrao drugo poluvreme utakmice sa Italijom.

Napadač Budućnosti Dejan Purović postigao je dogovor sa Crvenom zvezdom i njegov potpis očekuje se u ponedeljak ili utorak, dok su pregovori sa Igorom Burzanovićem takodje pri kraju. Dva kluba su postigla dogovor, a tokom vikenda očekuje se i dogovor na relaciji Burzanović – Crvena zvezda:

"Čuo sam da se predsednik Budućnosti dogovorio sa Crvenom zvezdom, ostaje da i ja dogovorim svoje uslove. Velika je čast što se Zvezda interesuje za mene, voleo bih da dodjem, ali videćemo" rekao je Burzanović koji se  odmah po dolasku reprezentacije uputio ka ,,Marakani".



ma ta tri igraca bi bila OK,ako bi dosli jos neki igraci iz inostranstva npr.Lalatovic, Petkovic,...a i kakav smo mi to klub ???nemamo upravu ni predsednika a kupujemo igrace !!!kako to ??? :zbunjen  :o

Sve je to OK,ali mislim da ovi igraci osim domace titule nisu sposobni za neke vece domete,tj. ni ove godine nista od Evrope ako se ne dovede par zvucnijih pojacanja.Treba nam jedan dobar napadac i jedan cvrst i pouzdan defanzivac.

uzeto iz Blica:

Sastankom sa Draganom Stojkovićem počinje rasplet krize u Zvezdi


Piksi danas na ,,Marakani"

Dragan Stojković ove nedelje će i definitivno postati predsednik Crvene zvezde. Piksi se sinoć vratio iz Pariza, danas će posetiti ,,Marakanu", a već sutra bi mogao da bude imenovan u prvog čoveka našeg najtrofejnijeg kluba.

- Kao što je poznato, Stojković je prihvatio kandidaturu za predsednika našeg kluba, a samim tim i ubrzao rad nadzornog odbora i radne grupe, tako da nije isključeno da se izborna skupština održi već ove nedelje, a ne krajem meseca kako je bilo planirano - istakao je Miloš Marinković, generalni sekretar Crvene zvezde.

Marinković, trenutna alfa i omega kluba, nije krio zadovoljstvo nakon poslednjeg telefonskog razgovora sa petom Zvezdinom zvezdom.

- Niko u klubu ne može biti nezadovoljan jer se bliži promocija predsednika, a na taj način se rešavaju i ostala pitanja vezana za život Crvene zvezde. Ne bih želeo da prejudiciram, ali današnji sastanak sa Stojkovićem trebalo bi da predstavlja njegov povratak na ,,Marakanu".

Miša Marinković nije želeo da priča o eventualnom ostanku Dragana Džajića u klubu, kao ni o mogućim Piksijevim saradnicima u Zvezdi, ali je za dolazak novih igrača kratko i jasno rekao:

- Logično je da prvo promovišemo predsednika, a onda i pojačanja. Dakle, novi igrači stići će sa novim predsednikom. Nikola Trajković, Milan Purović i Igor Burzanović već su najavljeni kao prvi potpisnici, kako u medijima tako i od strane ljudi iz Crvene zvezde, a da li će oni danas, sutra ili neki drugi dan posetiti Fudbalski savez Beograda, ostaje da se vidi. Jedno je ipak sigurno, Marko Pantelić je na korak od prelaska u berlinsku Hertu, čime će kapitensku traku verovatno preuzeti Nikola Žigić.


Ne znam koliko je ovo tacno jer je ipak Blic ovo objavio ...
Znaci  Piksi,Purovic,Trajkovic i Burzanovic dolaze najverovatnije.jos samo da dovedemo Lerinca i Lalatovica...


Quote from: "Gigac_FCRS"Ode Panta :(  :bes

Hvala bogu!Prvi pametan potez uprave,danas smo se pojacali do jaja! :ruke  :ruke  :ruke

Nek mu je sretan put.....
Jos samo 15-ak da ih ode i bice odlicna ekipa

Quote from: "pravi Bole car"
Quote from: "Gigac_FCRS"Ode Panta :(  :bes

Hvala bogu!Prvi pametan potez uprave,danas smo se pojacali do jaja! :ruke  :ruke  :ruke
Koji je vama qrac,bre treba da vas je stid sto blatite jednog igraca kao sto je Panta,pa on se bar nesto cima za Zvezdu a vi...... :bes  :bes  :bes

PS:Serem ti se u nas mentalitet!!!!!!!!!!!!!!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "Gigac_FCRS"Ode Panta :(  :bes

Sretno mu bilo  namigivanje

FC-RedStar.net : "Boban Stojanović će još jednom pokušati da se izbori za mesto u prvom timu Crvene zvezde."
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

U svakoj liniji nam trebaju pojacanja,a o treneru i da ne pricam.
oo drunk to xxxx