Oni su budale, svetske a na



Crvena Zvezda - Bosna 89:67.

Stvarno ne razumem ove na



? ???? ?? ??????????? ??? ????? ??????? ???????, ??????!  :sampion  :ruke

Ja bi se javio, ali necu stalno, ispade samo ja pratim ko



Quote from: "Mikelandjelo"Ja bi se javio, ali necu stalno, ispade samo ja pratim ko

?? ??????? ?????? ???? ?? ????? ?? ???????? ?????? ????????, ?????? ???????????? ? ??????? ?????? ?? ???????????? ?? ???-?. ??????? ???????? ? ??????? ?????? ?????? ?????? ???? ?? ????? ? ??????? ?? ??????????????.

1. ????? ??????? (???)
2. ??? ???????????
3. ?????? ??????????
4. ????????????
5. ???? ????? ?????? (???????)
6. ??????? (???????)
7. ??????? (??? ?????)
8. ????????
9. ???????
10. ??? ???????????
11. ????? ??????????? (???)
12. ??????????.

???????: ????????????, ??????????, ????????, ???????? ??? ????????, ?????????...

??? ????? ?? ????? ???????. ? ?????? ?? ??? ???? ????? ??? ?????? ? ????? ?? ?? ?????? ??????.

?? ?????????? ???????? ?????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? (???? ???? ?? ???? ?? ???) ? ????????????, ???? ?? ??? ???? ?????????.

?????????? ?? ?? ?? ?? ???? ????? ??????? ? ??????? ????? ???? 10 ??????? ?????????? ?????? ???????? ?? ???? ?????...

??????? ? ????.

Quote from: "Boka"

1. ????? ??????? (???)
2. ??? ???????????
3. ?????? ??????????
4. ????????????
5. ???? ????? ?????? (???????)
6. ??????? (???????)
7. ??????? (??? ?????)
8. ????????
9. ???????
10. ??? ???????????
11. ????? ??????????? (???)
12. ??????????.


Brate dovoljan nam je jedan Radivojevic! namigivanje  :D

U koliko sati se igra sutra sa Zadrom?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Sreda 17h.Cena karata 100 dinara.

Crvena Zvezda - Zadar  101:86  :ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :sampion

Bum, tras...  :jebanje ... oh...daaa!

Idemo u ULEB, a meni se optimizam budi i za neki trofej, ali moram da se kontroli



???? ????? ?????.

??????? ?? ?? ??????? ?? ???????????? ? ?????? ??????????.

?????? ?? ??? ?????? ??????... ???? ??????, ? ?????? ?? ?? ??????????.

????? ?? ???? ?? ???????? ?? ???? ?? 14. ???? ? ??????? ?? ??? ???? ???????? ?? 14. ???????.

Dzo ih je stvarno masakrirao u napadu,ali Vuk nikako da proradi,nece ga pa nece...Henderson je isto podbacio,mozda je imao tremu jer su ga gledali zena i cerka.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

???? ??? ??? ????? ?? ?????.

??? ?????? ????? ?????????? ??? ???? ? ?????

??? ???? ?????? ???? ? ?????? ????????????? ???????? ???? ?? ?? ? ????! ???? ?? ?? ???? ????? ???????.

?? ???? ??????, ??? ??? ???? ?? ????????, ???????? ?????? ?????????. ? ???? ?? ???? 80 ????. ???? ?? ?? ??? ?? ?? ?? 4.

???? ?? ????? ?? ???? ???????? ? ????? ???????, ?? ????????? ?? ????? ? ??????? ?????????. ? ?????? ???????? ?? ?? ???? ??????? ? ???? ???? ?????? ?? ?? ??????? ?????? ????? ?? ????. ??????? ????? ?? ?? ??????? (13-15. ??????) ???? ?? ?????? ?? ????? ?? ???? ????????, ??????????!  :bes ????? ????? ? ?????? ?? ??????.

????? ????? ?????? ?????? ????????, ? ?? ??? ???? ????, ??? ??? ??????, no comment...

?????? ???? ?? ?????? ???????? ????????? ?? ??? ?? ?? ?? ?? ??????? ??????, ? ???? ?? ?????? ???????? ??? ? ????, ? ????????????? ? ?? ?? ?? ????? ?? ???? ? ?? ????...

?????? ?? ?? ?? ?? "?????" ?????????? ?????? ????, ??? ?????? ?? ???? ????? ????????? ? ??? ?????? ???? ????.

??? ??? ????? ??????? ????????? ?????? ???? ???? ??????.

???????!

Quote from: "Boka"? ?????? ???????? ?? ?? ???? ??????? ? ???? ???? ?????? ?? ?? ??????? ?????? ????? ?? ????. ??????? ????? ?? ?? ??????? (13-15. ??????) ???? ?? ?????? ?? ????? ?? ???? ????????, ??????????!  :bes ????? ????? ? ?????? ?? ??????.

:lol:

Razumijem ja da mnogi imaju "ispravne" motive zasto ne dolaze i ne navijaju na basketu, ali...ZVEZDA je ZVEZDA pa bilo to i u GL ili bilo gdje drugdje. Tuzno je sve to vidjeti.
Vjerujem kada bi se realno sagledalo, da se zbog raznoraznih stvari ne bi pratio ni fudbal, ni rukomet, ni odbojka ali se to ipak ne bojkotuje kao KK.
Jos jednom, STETA.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

???, ????, ???? ?? ??? ?? ??????? ????????
??????? ?? ??? ?? ??? ??????&?????????? ????????? ??????? - ??????? ????? - ? ??????? "?????????", ? ??????? ????????...
???????? ????? ??????? ? ?????? ?? ???? ????????? ???? ????????? "??????"...
?? ?????? ???? ???????? ???? ???????????, ????? ?? ???????? ????? ? ???????...?????, ???? ??????? ???? ?? ???? ?? ????? ?? "?????" ?????? ????????? ????, ????, ???? ?? ?? ???? ?? ?? ???? ?????????????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!