Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 ... 10
1
Терен / Одг: ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19
« Последња порука KizaLion послато јануар 11, 2019, 10:36:47 пре подне »
https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2937795-sekularac-ostro-po-dzaji-postao-je-bogat-zato-sto-je-prodavao-igrace-zvezde-a-ne-od-fudbala-nije-ni-medju-10-najboljih

- I sad nemojte da mi kažete da je Džajić postao bogat zato što je radio u Njujorku ili Parizu ili je igrao fudbal. Postao je bogat zato što je prodavao igrače Zvezde i bio na položaju koji sam mu ja omogućio. I zato, kada umremo, voleo bih da me deca kremiraju i da urnu stave u mjačin i očev grob. Nisam razgovarao sa Zvezdom o mojoj sahrani i ne bih želeo da klub izlažem troškovima i da neki uživaju u mojoj smrti. Mnoge sam u Zvezdi kritikovao i ne bih želeo da seire nad mojim grobom.

И још ово.
2
« Последња порука KizaLion послато јануар 11, 2019, 10:33:11 пре подне »
Пуно се прича о томе што Џаја није био на комеморацији. По мом мишљењу, требао је да буде, али не и на сахрани, ради мира у кући.
Пљувао је по клубу задњих 26 година, и све паре прокоцкао, с обзиром да је био страствени коцкар и боем.

И даље ћу причати о покојнику све најлепше, али овакве ствари, многи нису заборавили:
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/seki-otvorio-dusu-dzaja-placa-zvezdine-navijace-i-uvek-je-to-radio-gde-je-nestalo-120-miliona-posle-barija/150115

On je posebno razočaran radom i ponašanjem predsednika Dragana Džajića.
“Džaja je jedna p**kica i ne ume da se suprostavi novajlijama. Ja, na primer, znam ko je Slaviša Kokeza, ali on ne zna ko sam ja. Nije me prepoznao kad sam bio u klubu. prošao je pored mene kao pored turskog groblja. A, ja znam sve o njemu. I da ima kafanu i da je bogat i da je kum Aleksandra Vučića i da je prodavao “lavlje kandže” ispred Metropola dok je bio student… On je sposoban čovek, ali ne zna šta je Zvezda.”
3
Терен / Одг: KK Црвена звезда 16-17
« Последња порука Red Star Forever послато јануар 09, 2019, 12:15:40 пре подне »
Дејан Радоњић није један од најбољих у последњих 20 година, него најбољи.
Ако мене сећање служи за Симанића је ишла прича да је ленчуга.

Звездаш као и увек, право у мету... Нисам хтео ја да га проглашавам најбољим, али уважавам таква мишљења јер му резултати иду у прилог... А није да није било озбиљних величина у КК у том периоду: велики Кари Пешић, легендарни Лале Лучић, легендарни Ранко Жеравица, Мута, Трифа, Змаго, Шакота, Ацо Петровић и други... Подсећања ради, Радоњић је освојио 3 национална купа, 3 национална првенства, 3 јадранске лиге и 3 пута је довео екипу у ситуацију да учествује у најјачем европском такмичењу... Такође, највише пута је седео на клупи Црвене Звезде и остварио највише победа у историји КК... Довољно, а сад они који га не воле само на њихову срамоту, могу да га бар поштују...

За Симанића сам био врло благ, рецимо да је ово ленчуга био реалнији приказ ситуације али нисам хтео да идем тако далеко... Битно је да је оно што сам већ и написао, он сам увидео да мора да ради и да само тренингом и залагањем може да успе...
4
« Последња порука Звездаш послато јануар 06, 2019, 01:37:14 поподне »
Дејан Радоњић није један од најбољих у последњих 20 година, него најбољи.
Ако мене сећање служи за Симанића је ишла прича да је ленчуга.
5
« Последња порука Red Star Forever послато јануар 05, 2019, 03:37:45 поподне »
Извини Кизо што сумњам у твоје памћење  ;D

Јбт одакле си извукао тај МЗТ? Никад чуо, неко текст о томе? То је нормално у сваком клубу, размишља се да ли младог играча послати на каљење или му дати шансу на кашичицу... Добри и врхунски резултати никада нису везани за претерано давање шансе младима, то је микс свега по мало... а пре свега знања, које ти годинама и поред свих успеха одбијаш да признаш да Радоњић поседује... не знам, можда те је тукао кад си био млађи па ти је тешко да му опростиш?  ??? ;D

Дејан Радоњић је један од најбољих тренера које смо имали у последњих 20 година, извини што те боли истина! И много стручнији од тебе и мене су били сумњичави у почетку, па су јавно и без имало стида признали да су погрешили... а теби тешко, па набрајаш неке ситуације само теби познате? Рашко и Боби?  ;D 'си чуо да у модерној кошарци треба пуно снаге и кондиције, па просто екипа која има „дужу" клупу углавном побеђује... не може један играч да игра свих 40 минута, распао би се... можда је због тога играо и Рашко, који је успут био одличан док је играо код нас  ;)
6
Пивница / Одг: Српска земља Црна Гора
« Последња порука KizaLion послато јануар 05, 2019, 01:26:12 поподне »
http://www.pravda.rs/2019/1/5/srbin-postao-predsednik-opstine-budva-tezak-udarac-za-dps/

После Херцег Новог, заузесмо и Будву. Биће тешко опстати, али мора се борити
7
Пивница / Одг: Ja te volim Srbijo...
« Последња порука KizaLion послато јануар 04, 2019, 11:39:23 поподне »
Вечна слава и лака земља Карађорђу Петровићу, односно Марку Николићу, великом звездашу

8
« Последња порука KizaLion послато јануар 03, 2019, 12:39:42 пре подне »
Гудурић ког помињеш замало пре 2-3 године да заврши у МЗТ, јер му се није дала шанса да се истрпи.
Дејан Радоњић је био "зихерашки" тренер. Игра на сигурно, с провереним играчима.
Често је заборављао да када убациш недоказану децу (у било ком спорту), они трипут више "гризу" да би се доказали.
Симанић је једном Ајону опалио банану у Мадриду и имао солидну ролу. Могао је тако да настави, али када седиш на клупи, с шансом на "кашичицу", можеш само да стагнираш. Често ни мрвице није добијао.
Радоња је један од тренера који је неравномерном минутажом засрао топ8 и претворио га у топ9.
Није довољно ротирао младе играче с старијим.

Даље, мене памћење ипак мало боље служи од тебе. Радоња је ненормалан кредит давао Рашку Катићу док је Боби чекао на клупи.
Бобију је Дејан Милојевић оживео и рехабилитовао каријеру.
Боби сада игра у НБА, а Рашко вероватно негде у Белгији или ко зна где, већ 3 године га не пратим.
Није имао осећај за играче.

Да смо довели Јокића пре 2-3 године, вероватно би и овај грејао клупу код Радоње. Јер што је сигурица... :)
Конституционално гледано, Радоњић док сам га гледао у ФМП и Будућности, био бек-шутер а неретко и плеј, колико се сећам.
Он би вероватно био идеалан да подучава бекове.
Бориша је крилни центар, тако да би му идеална средина за напредовање била Мега код Милојевића, а не ми или КК Стока.
Да будемо срећни и захвални што је код нас.
9
Терен / Одг: Судбине Звездиних екс-играча?
« Последња порука KizaLion послато јануар 02, 2019, 05:22:10 поподне »
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/stojkovic-znam-kako-je-biti-mrtav-partizan-ljubavna-prica-zvezda-pustila-najboljeg-vojnika/315704

А Мустафа има и своју верзију приче везано за повратак у Звезду
10
« Последња порука Red Star Forever послато јануар 01, 2019, 01:23:58 поподне »
Нисмо се баш разумели, очигледно... Ако оде само три играча, то је ок, али којих три? И спомиње се не три, него 6-7 играча... и то све носиоци, костур тима! То је проблем...

Нисам ја дудук, јасно ми је да за пролеће не треба 30 играча, високи уговори, бла бла бла... Али, долазимо у ситуацију да опет тренер мора да уиграва тим 15 дана пред изазове у квалификацијама... У случају Владана Милојевића се показало да то баш и није велики проблем, али моје писање иде у правцу: зашто увек тежим путем, зашто увек мука и фрка кад може и опуштеније без стреса... Милоје је то заслужио, а не да га потрошимо пре времена и да оде негде где ће другачије вредновати његов рад.

Мени се чини као да сте сви ви заборавили ко је Звездан Терзић или су вам резултати клуба испрали мозак па све док их има све је ок? снс подгузна мува, преварант, нажалост такви најбоље пливају у овим мутним фудбалским водама... рекао сам и не поричем, свака му част за све, али чим Крстичић остаје недоречен, то говори о две ствари... Једна је доказ како је велики Звездаш и да не жели да квари атмосферу, што је као што видиш врло битно, а друга је да га је неко за нешто заврнуо, да не кажем слагао... погађате ко?

И безвезе је та банализација моје приче о Звездаштву екипе... као ми да се скупимо и то је то... немој да претерујеш молим те, то нити сам рекао нити се наслућује из мог писања... поента је да мораш да имаш солидне играче али који осећају шта је Звезда за ово поднебље... као што нпр. Марин изјави да остварује свој давнашњи сан...

Не жалим ја за Стојиљковићем, шта више лепо написах да је вишак, а чија је грешка милион за Чаушића, шта то мене занима? Човек није ништа показао, као ни Кафу, а опет неки због њих двојице нису имали простора да покажу да су можда и бољи...

И да не тупимо много, ајде да сачекамо и тај прелазни рок, па ако све испадне боље него што се тренутно наслућује, ево ја ћу повићи изјаву да неке ствари подсећају на аматерско деловање претходних гарнитура  ;)
Странице: [1] 2 3 ... 10