Posto sad nemam pametnija posla, da napisem malo nesto kad sam bio na Olimpicu, prosle godine. Ovo nije navijacki izvestaj, nego samo zajebancija.

Ima tu par slika, neke nisam skenirao i stavljao zbog poznatih nam razloga.
Bilo je to u julu mesecu, pa zato i nije bilo navijaca niti ikakvih tekmi zbog cega sam izrazito nezadovoljan.



Na ovoj slici sam ja na severu :D

Usli smo ja i ortak prvo na jug gde su romini ultrasi (posto je to blizu kapiji, ustvari nije ni blizu, najblize...kapija je udaljena od ulaza na stadion na foru kao na Maksimiru, samo mnoogo dalje), i na kraju na severu gde su irriducibilli.

Kad uporedis Marakanu i Olimpico, na Marakani je dobra samo tribina i unutrasnjost, dok je ovamo sve do jaja, imas uredne WC, bolje nego u mardelju :D , stepeniste, ulaz, ali je to za mene sranje, jer kada napravis neko sranje nemozes da pobegnes kao na Marakani sa tribine napolje, pa onda kud koji mili moji.

Na tribini nema ograda i tih pizdarija, umesto ograde stoji 5 sloja stakala od po 4-5 cm debljine, ne moze da se razbije. Visina je oko 2,5 metra tako je tesko preskociti ogradu.

Dalje...
ovo su slike ispred stadiona






Dalje, posto sam oko 5 minuta svirao kurcu na severu, uputio sam se na teren. Prosao sam mnoge tunele, nije bilo ljudi pa sam se prosvercao  :lol:
Taman sam se nasao na atletskoj stazi, malo izblejao sa ortakom, i onda me eto, nasao jedan cuvar i rekao da moram da se sklonim (nesto u tom fazonu), inace cu u zatvor  :lol:
S obzirom da me nije otpratio napolje, nego me samo upozorio, te sam se ja vratio u tunele, i bilo mi zao da tako kratko budem na olimpicu, pa sam sam krenuo tamo u tunele, hodnike(uz neckanje i negodovanje ortaka), sve je bilo mracno, nisam znao kud idem, taman sam stigao do one prostorije gde se igraci okupljaju pre svake tekme, ispod zapadne tribine. Tu me ortak brze bolje slikao.  Pozadi su stepenice koje cete prepoznati sa BK TV
tu se igraci penju i spustaju kad idu na teren :)

S obzirom da sam izasao napolje preko tih stepenica, posle par minuta blejanja opet me nasao cuvar, pa mi je opet pretio zatvorom hahaha dobro tad sam odjebao sa terena.


Laziove navijace sam video samo na Bazenu gde su se slucajno potrefili, tamo gde sam se ja kupao. Inace malo smo popricali, jer ne znam italijanski mnogo, a ovi nisu imali pojma iz engleskog tako da je bilo shit. Inache laziala ima puno na periferiji rima, tamo gde je bio moj smestaj, a u centru grada je sve u Roma fazonu. Nema nijedne zgrade a da nema zastavu Rome.
Uzas!

Lazio... mia Lazio...

pa sto nisi skinuo neku zastavu za uspomenu?  :D
I onda iz busa samo radis ovako  :wave
lood & Honour - SSerbia


 www.united-force.org

treci put cuvar ne preti  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"treci put cuvar ne preti  :lol:
:zatvor   :D

??????? ??? ?????.
??? ????? ?? ????? Lazio Lazio Vaffanculo  :D

Kizo, pakuj se bre i  neces da pevas "lazio vaffanculo", nego "spremte se spremte cetnici..."  :D
Akcija!
Ogi i ja smo se vec dogovorili - ako izvucemo Italiju ili Spaniju -  :ruke

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pa Kizo mogao bih opet da obidjes Olimpico ali ovaj put da na njemu bude navijaca!  :ruke  +  ;pivo
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

E a sto ti meni ne odgovaras na private, ogi, bre...na koji je*** mail da ti pisem...
( ono da ti javim - sta ima novo - kad bude bilo - i to )  :D
Sutra u podne se dele ulaznice za basket - sutra je basket...a u petak, subotu ili nedelju mozemo na  ;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Kizo brate jel bi to mogao da mi nabavis jedno 5 ulaznice za revans u BG'u??  Sever naravno. :D  Posto izgleda da mi moj sef ne daje slobodno za tekmu u Rimu!!! :bes

Lucky_star poslao sam ti mail (popodne) na koji mozes da mi pises, a pivo, pa dogovoricemo se nesto  ;pivo  :lol:
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Nidzo brate sredicu ti 2 karte sigurno. Ne mogu da obecam bas 5 karata jer ih ja ne nabavljam. Ali cu se potruditi da dobijes 5 karata.

Za ostale moze samo 1 karta  :rofl

P.S. Uskoro bi trebalo da pocne Caffe shop.
Prodavace se ono sto niko nema.

Takodje ulaznice za lazio ostali ce moci da nabave po malo vecim cenama.

Za pivo ne dolazim gostovanje u Banja Luci.

Quote from: "Lionac"
P.S. Uskoro bi trebalo da pocne Caffe shop.
Prodavace se ono sto niko nema.

Takodje ulaznice za lazio ostali ce moci da nabave po malo vecim cenama.

Znachi mocicemo preko shopa da nabavimo baklje!  :D

Sta znaci to da ce OSTALI  karte za Lazio moci da se nabave po "malo vecim cenama" - tapkacemo karte online?!  ;pljuga

Kiza, genije...nego, ljudi mislim da je Nidza zasluzio da mu nabavimo te karte... :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Vazi Kizo. Ako nabavis 5 brate bilo bi do jaja. Naravno ti placam i zaboravljam na ono sto si mi jos duzan! namigivanje

U ostalom  slusaj malo vis sta ti kaze Lucky_Star :D

Mocan je Olimpico, ali zabari imaju te trule fazone da dele stadion.  Zamisli molim te kad bi smo mi morali da delimo Marakanu sa shipucanerima.  Moracemo i iz Pionira da ih izjurimo.  :batine

U brate bas bi gadna stvar bila da delimo stadion sa talibanima!!  :bes
Morali bi posle svake njihove tekme da zovemo popa da okadi sve, jedino bi groblje bilo srecno jer bi igrali na pravom stadionu, a ne kao do sada na onom igralistu.  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!