Zvezda 34 p
Sartid   32 p

Utakmica izmedju Crvene zvezde i smederevskog Sartida, koja se sutra igra na nasoj Marakani, odlucice jesenjeg fudbalskog prvaka Srbije i Crne Gore.

"Crveno-beli" su na svom stadionu poslednji put od Sartida izgubili 15. avgusta 1998. godine, ali ce Smederevci svakako poku

Konacno sampioni! Oko 8 000 Cigana/zvjezdasa ...

baci fotke da ih gledamo, da ih gledamo ...

Stvarno nas je bilo mnogo!

Izuzetno sam se prijatno iznenadio. A navijanje na kraju tekme - neponovljivo!!

:sampion  :sampion  :sampion
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Sad sam video fotke i nemam reci! Svaka cast svima koji su ... kad bi ovako bilo barem na svim mini derbijima.

Nekako cudna utakmica..

Bilo je bas puno ljudi, daleko iznad mojih ocekivanja. Usao sam posle jedinog gola na tekmi jer su pametni majmuni za onoliko ljudi ostavili samo dva ulaza na celu tribinu pa se stvorio haos, a da ne spominjem da sam jedva nasao parking u okolini stadiona...

Na pocetku super navijanje, Despota pedesetak na tekmi, na pocetku drugog poluvremena tuca posle koje su se svi smorili skoro do kraja kada nastaje haos od navijanja sto zbog jesenje titule a sto zbog hladnoce pa se svima skakalo... :)

Kada sam video da je Mrdja usao u igru, znao sam da vise nece biti golova... :)

poz,
budimir
p.s. Iskuliraj pominjanje talibana, boli nas uvo za njih...
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Moram da priznam da sam se veoma prijatno iznenadio brojno

Braco,nikako ne mogu da se setim kako idu reci one pesme koja je otpevana na kraju prvog poluvremena,a ide nesto u fazonu "Nasa Zvezda je opet najbolja"...Mislim da je to zadnji stih pesme...Ajd' nek neko bude ljubazan!

Pogledaj u mom potpisu...

druga strofa je:
Ove noci sa severa
cuce se pesma do jutra
za nasu Zvezdu iz pehara
mnogo piva ce proci venama  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

ljudi je bilo vishe nego shto sam ocekivao ali neka. kada bi me svaki put sever tako prijatno iznenadio. navijanje dobro, ali ipak jedna zamerka, jer su se pevale pretezno duge pesme sa mnogo ponavljanja. mislim na poslednjih 20 minuta tekme, kada je trebalo  razmrdati manekene na terenu ali i uneti malo zivosti na tribini.
pobednicki marsh na kraju za svaku pohvalu.
:sampion  :sampion  :sampion

@ Niski Delija:

Ispravi signature, nije danas nego veceras

Koliko sam ja chuo tuca je izbila imedju jedne mladje grupe
New wave i jos neke mladje grupe kojoj neznam ime sve u
svemu indijanci. Kad sam kod blamova nasih mladjih novosnovanih
grupa posle tekme Partizan-Barselona Psiho juniti su bezali od grobara
takodje mladjih a setite se parole protiv rozemborga
nase vreme tek dolazi ako nam takva bude buducnost crno
nam se pise. Sto se mene tice sve te indijance treba rasformirati
u te grupe ulazi ko hoce i kako hoce cak mi se cini da je i
preko foruma nisam bas siguran dali ovog ili zvanicnog neko trazijo
ne tako davno ljude za grupo North Storm. Tako da smo poceli da
se brukamo zbog indijanaca koji nemaju nijedno gostovanje
a ne navijacko iskustvo stvarno sramota.
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Titula je nasa!!!
:ruke  :ruke
"Stadion pun u dimu sve i zastave se viore bubnjeva zvuk odjekuje SEVER u transu luduje zapevajmo DELIJE!!!"


JER MOZE NEKO DA MI POKLONI MAJICU BILO KOG KLUBA NAVIJACA??



poznanovic@delijeonline.com

Kao sto rece Indijanac, bilo je svega osim fudbala  :lol:
Tekma je bila bolja nego mnoga gostovanja, sjajan kop, puno ljudi na stadionu, dobro navijanje, mahanje salovima, nove pesmice, otpozdrav sa zapada i istoka na nase urlanje u poslednjih 10 minuta... Tuca je pokvarila utisak, ali dobro da je deo severa ka zapadu forsirao pesmu i dok je tuca trajala u zelji da se skrene paznja sa te bruke. Ovo je model za sve ostale tekme, pa neka tako bude i nadalje.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Evo i mene sa raportom,doduse sa malim zakasnjenjem jer nisam bio u mogucnosti da pristupim kafeu.Ja sam opusteno dosao nekih 20-ak minuta pred tekmu,smatrajuci da nece biti ni trecina onog broja koji se skupio i da cu opusteno uci ko gospodin covek,no bese drukcije,jedva sam se ugurao na stadion,jos su debili hteli da me vrate jer mi je na karti pisao ulaz 11 a ja sam usao na 10,budale  :finger ,i to je dosta nas maltene uletelo i bez pretresanja.Tekma ko tekma skroz dosadna,da nismo dobili ne bi ni bila vredna pomena.Tuca se desila bas otprilike pored mene,cuo sam da su se nesto prepirali oko nekih skidanja salova,da li su tolki mentoli pa su hteli da skidaju salove jedni drugima to vec ne znam.Onda dok nije stradao megafon  :megafon   :D stvari se nisu smirile.Za pohvalu je ono grmljenje poslednjih 10-ak minuta,upaljeno par baklji i dimova.Valjevci su kao sto se vidi na slici odali postu svom preminulom drugu.Jos jedna novina je bila pesmica(upravo tim recima) koja glasi OOOO,EEEE Navijam za Zvezdu,ona mi je sve...mozda malo detinjasto zvuci,al ne znam mozda se nekome i svidela.U jednom danu kompletirane dve jesenje titule,sta jos moze da se pozeli osim da bude ovako i kroz nekoliko meseci.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Hvala bogu,proradi ovo g.... od mog modema...a hvala bogu,obradova nas i nasa Zvezda ovom zimskom titulom.Kakva je da je,dobra je posle 11 god. bice i na kraju,opusteno. Imamo kol'ko tol'ko dobar tim,a jos kad se uzme da nam je konkurencija nikakva,onda je sve jasno.
Braco,i mene je smorila ona guzva ispred Mare...nisam mogao da verujem da su dripci otvorili samo ulaz 10 i 11.Ko kaze da nije ocekivao malo vise ljudi,taj je onda prs'o! Ne dogadja se ovo nama svaki dan,ljudi su se malo popalili.Mnogo dobro navijanje vodjeno od strane Paniccija.Al' je pukla surla onom liku,treba da je do kraja zivota zahvalan M.... sto ga na kraju bar malo spasi od stampeda.I nesto je jako pocelo da me iritira u zadnje vreme,a to su svakojaki klinci i ekipice koje su pocele da se okupljaju oko one sipke gde stoji vodjstvo,i da nesto puno glume neke kao mirotvorce kad su tuce u pitanju.U jednom trenutku mi je cak i bilo zao onog krvavog lika,kad sam video ko je sve poceo da ga nabada posto je dobio megafon u glavu.Al' sta da se radi,kako ono bese,glupost je neunistiva...ma uostalom nije ni vazno,jesenja titulica je nasa i evo im svima  :finger  !

Pozdrav svima...

Chestitam na tituli, ali josh ima da se igra...nadam se da ce poslednje kolo u Smederevu biti ono pravo - borba za titulu!

Tekma- smor- Zvezda igrala bunkericu drugo poluvreme....

Navijanje - videste li one nashe agente?

Godra, kako sam se zajebo... :lol:

Pozdrav
b]Knowledge of the streets, a valuable tool
Type of education you can't get in school![/b]