У недељу,са почетком у 16:30 на Бановом брду игра се 4 коло МСЛ. Зато сви у 16:30 на ББ. Морамо да подржимо клуб када је у најгорој ситуацији,и да се покажемо као права навијачка група!!! ;) Цена карте је 400 динара. Иако је мало скупља карта него обично,то нас не сме зауставити да дођемо на утакмицу!!!

Напред звееездо ле оле, идемо до ПОБЕДЕ...

#1 September 12, 2008, 12:03:30 PM Last Edit: September 12, 2008, 12:18:41 PM by Вечити ДЕЛИЈА
Једна информација из новина коју су саопштили људи из Чукаричког... Ко жели, карту за недељну утакмицу може да обезбеди и сутра (у суботу) на благајни Маракане од 11 до 18 часова!   

Победа сутра се Тражи од играча и надам се Првенцу !!!!!

ДЕЛИЈЕ су најбољи играч што сматрам да ме неће разочарати.Зато сви на утакмицу на бодрење

Ево га Неша и овде... ;D
Људи сутра дођите на време а не опет да се скупимо тек на средини полувремена!Имате довољна времена да се лепо одморите и онда после ручка да дођете!

СВИ НА БРДО!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

#4 September 14, 2008, 11:39:42 AM Last Edit: September 14, 2008, 12:43:36 PM by Игор
Quote from: STEFANOVIC NENAD on September 14, 2008, 12:49:37 AM
Победа сутра се Тражи од играча и надам се Првенцу !!!!!

ДЕЛИЈЕ су најбољи играч што сматрам да ме неће разочарати.Зато сви на утакмицу на бодрење
Знам те још са делије нета, где си писао свакојаке глупости и свима дизао притисак.

А  на Брду све по старом,Делије једина светла тачка целе текме.Дал због лошег времена ил цене карте,што уопште не сме да представља оправдање,наша трибина није била испуњена скроз.навијање солидно,уз спорадицно спаљење бакљи,уз транпарент "Слобода за Уроша",такође одрађена сеталица с дресом звезде,у коме се описује наше мисљење о игри и залагању играча,но шта је ту је,идемо Делије,следећи викенд сви на север !!

Извињавам се,још сам под утиском текме,на транспаренту писало је "ПРАВДА ЗА УРОША" !!

Видео запис димњаде и шеталице:
www.delije-caffe.net/video/2008/cukaricki_dimnjada.wmv
П.с. фајл је мањи него иначе, траје минут и по, а величина је само 3,5 мб. Али више не постављам AVI записе него WMV.

Убрзо фотке...


Мени ово неће да отвори? :-\

Ако си једини коме не ради, онда ћу да проверим.
Слике:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2008-2009/cuka_cz



Избрисао сам задњих неколико уписа. Држите се теме!

OK Kизо...
Без потребе се препуцавамо...

#12 September 15, 2008, 09:07:05 AM Last Edit: September 15, 2008, 09:18:05 AM by Red Star Forever
Као што неки рекоше, мало тога новог смо видели на Бановом брду... И даље лоши резултати, лоши фудбалери, игра можда за нијансу боља, а једина светла тачка чији пуни сјај је засенио јуче и Брдо су Делије... И поред дводневне кише која не престаје, и поред непотребно високе цене карте, и поред познате ситуације тј.дешавања у клубу, нас је на трибини било као у најбољим временима, ако не и више... И уз све то, добро навијање, кореографија, димови, бакље, веома добро издање...

Почело је обрадом песме Кад Звезда погодак да... Гласила је:
Кад Звезда погодак да,
упалићу бакљу ја,
па макар чекао пуна три месеца,
на нашем Северу,
у лошем времену,
певаћу тада ја, Бандо лоповска... 
Доста се добро примио текст  који одговара тренутној ситуацији... Наставило се са стандардним репертоаром и по неком прозивком упућеном манекенима... Такође, подигнута је и шеталица/дрес са натписом играчи и 0-ом као бројем на леђима... Порука јасна да јаснија не може бити... Уз шеталицу су упаљене и бакље, као и неколико димова... Први део игре је учинио занимљивијим упад локалног чукаричког теријера на терен који је добрих 5-6 минута одбијао да напусти исти... Туга, туга туга, где се све игра прволигашки фудбал, али ови наши на терену ни не заслужују боље стадионе, ово је за њих премија!!! Да не заборавим , целим током утакмице на огради је стајао транспарент: Правда за Уроша! И наравно неколико пута смо скандирали његово име...

Други део игре такође доста добро одрађен, ангажују се људи пењањем на ограду и покрећу се сви делови трибине, тј. укључују у навијање... Иако падају голови и чак у једном моменту долазимо у вођство, не престајемо да прозивамо играче, јер брука коју нам приређују се не заборавља тек тако... Одлично се певала Оле оле оле Звездо волим те, па је прерађена у једном моменту на Фудбал играјте нуле највеће... Издвојио бих и Још једна победа и титула, дуго се певала, у појединим моментима баш добро... Подиже се шеталица још једном и креће "шетање" са лева на десно и обрнуто... Одличан моменат, добро зезање у тим тренутцима... Смењују се стандардне песме, углавном све добро звуче, нажалсот примамо гол пред крај и прва победа у овом првенству измиче за мало... Наравно, не пропуштамо још једном да испрозивамо играче са Из Звезде из Звезде, марш из Звезде...

Дакле, као што рекох, ништа ново, фудбалери лоши, ми веома добри, настављамо даље, следећи викенд сви на Север, настављамо тамо где смо стали не би ли овим несрећницима помогли да се бар мало одлепе од дна табеле... Сада када је најтеже треба да нас буде највише... Сви који волите Звезду и Север, знате где треба да будете следећу суботу...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Кад би се тај Жућко тркао са било којим играчем Звезде, нико га не би ухватио  :)

П.с. навијање је било пуно боље чим се неколико људи попело на шипку и када је вођено са 2 мегафона. На крају утакмице смо загрмели како треба!

Ја сам нова овде,ал пратим све што се дешава са нашим фк-ом,и ваше коментаре на форуму...Мислим да никада Звезда није била у већој кризи него сада :( Ипак,сматрам да треба да останемо уз свој клуб!!!Делије су увек играле велику улогу у функционисању клуба и мислим да то треба тако и да остане!!!Можда лупетам глупости,ал доста ми је више да гледам како Звезда тоне све дубље,и томе већ једном треба стати на крај,а ко ће други него ми!!!На свакој текми треба да нас буде што више почев од Јагодине у суботу ! ! !

Quote from: Kaja on September 18, 2008, 09:24:10 PM
Ја сам нова овде,ал пратим све што се дешава са нашим фк-ом,и ваше коментаре на форуму...Мислим да никада Звезда није била у већој кризи него сада :( Ипак,сматрам да треба да останемо уз свој клуб!!!Делије су увек играле велику улогу у функционисању клуба и мислим да то треба тако и да остане!!!Можда лупетам глупости,ал доста ми је више да гледам како Звезда тоне све дубље,и томе већ једном треба стати на крај,а ко ће други него ми!!!На свакој текми треба да нас буде што више почев од Јагодине у суботу ! ! !
Е па, добродошла на форум.
Па ми и јесмо и даље (и остаћемо) уз НАШ клуб, не брини се.
Надам се да ће нас бити још више и на следећој утакмици.
Долазиш ли?

#16 September 19, 2008, 06:27:29 PM Last Edit: September 20, 2008, 11:47:13 AM by KizaLion

Хвала пуно!Делим твоје мишљење!!!Наравно,трудим се да не пропустим ни једну текму,стога ме очекујте и против Јагодине  ;D