Данас је 18 рођендан навијачке групе ДЕЛИЈЕ СЕВЕР




Седмог јануара 1989 године на Божић, у прес центру испод западне трибине је одржан тај скуп. Било је пуно људи, препуни прес центар. Скупу је испред клуба, присуствовао Драган Џајић, а састанак је отворио наш брат Жорж. За нову групу је предложено једанаест имена:

1. Делије
2. Звездине Делије
3. Делије са Севера
4. Зулу
5. Ултрас
6. Анархија
7. Северна песница
8. Поларни медведи
9. Звездина Армија
10. Легенде
11. Несаломиви

Гласањем (дизањем руку), убедљиво je победило предлог-име "ДЕЛИЈЕ".
Одмах затим су сви присутни запевали:

ДЕЛИЈЕ, ДЕЛИЈE
ДЕЛИЈЕ СМО МИ,
НАЈЈАЧИ СМО,
НАЈЈАЧИ,
ПЛАШЕ НАС СЕ СВИ.

ТАКО ЈЕ ПОЧЕЛО!
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Па браћо срећан нам рођендан и да будемо што бољи и јачи у будућности и да прославимо што више трофеја и титула. Највећи поклон за пунолетство ове године био би нам  улазак у лигу шампиона.

Срећно пунолетство!

Жорже, ако ово читаш, напиши коју реч!

СРЕЋАН НАМ РОЂЕНДАН БРАЋО !!!!!!!
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Само напред !!!!!!!


Увек испред свих!!!!


Срећан нам рођендан!!!

свој браћи срећан рођендан и пулетство наше групе наравно и Христос се  :D  роди још једном  ;pivo
СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК НОСИ ТЕ САДА... !!!

"... име обавезно на српскохрватском језику ..."
"... да нам се обезбеди и једна пећ ..."
:lol:

Срећан рођендан, браћо Делије! Нек ове године запалимо Лигу шампиона!  :ruke



Срећан рођенда ДЕЛИЈЕ.

Колико смо само напредовали у последњих 18 година, евидентно је, а мислим да ћемо након следећих 18 година бити најјача навијачка група у европи....

Срећна рођендан свим Делијама и нека у 18 години буде дупло више :
,,радости са Звездом...
Улазимо у пунолетство јачи и организованији него икад ,време је и за многа велика дела !

СРЕЋАН РОЂЕНДАН ДЕЛИЈЕ! ;pivo

ДА У НАРЕДНИМ ГОДИНАМА ЈОШ ВИШЕ НАПРЕДУЈЕМО И ДА НАС ЗАПАМТИ ЦЕЛА ЕВРОПА,А И ШИРЕ И ДА ДОКАЖЕМО ДА МО НАЈБОЉИ НАВИЈАЧИ У ЕВРОПИ! :sampion  ;pivo
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Нек нам  је срећан  18  родјендан !!!!!!  ;pivo Нек   нас   у идућим  годинама  поштују  више  него икад
БАЊАЛУКА ЈЕ ЦЕЛА ЦРВЕНО БЕЛА.....

Срећно пунолетство! Храбро, јуриш у нове победе!

07.01.1989.-07.01.2007.
СРЕЋНО НАМ ПУНОЛЕТСТВО, БРАЋО!
ЗВЕЗДА ми је све, ЗВЕЗДА живот је...

Како је ово екстра када сами себи честитамо рођендан...  :D

Па сретан нам 18-ти рођендан...  :flasa

Evo, da kazem nesto o tom velikom datumu za sve nas Delije.Nisam se dugo javnjao posto mi je crkao komp, a ovaj sam uzeo iz zenine bollnice od nekog hirurga. Tacno je da sam otvorio i drzao, vodio, sastanak do kraja. Bilo nas je prepuno. Ime Delije uopste nije bilo na spisku kako neko rece. Bilo je tacno 10 predloga, a kako je vreme sve vise odmicalo mnogi su postali nervozni. Posle dobrih sat vremena, neko ko je sedeo na frizideru iza mojih ledja povikao je Delije ,delije smo mi, najjaci smo najjaci plase nas se svi.Odjedanput je iz par stotina grla zagrmela pesma i time je sve bilo reseno. Ceo sastanak sa slikama izasao je u sledecem broju Zvezdine revije. Nazalost to mi je ostalo u Beogradu. Puno pozdrava od ZORZA
EGENDA - ZORZ