Знате сви шта вам је чинити, сви у коп минимум пола сата пре почетка текме! Нема забушавања! Небитно што нема мишева мора да са навија свих 90 минута! До победе!

Jel ima neki poseban razlog zasto je pomerena satnica?Doduse ne znam poslednjih par tekmi na Marakani u koliko sati su pocinjale ali cini mi se da nisu u 17h?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Koliko se secam i prosli derbi na Marakani se igrao u 17h,znam da sam tek oko 1h uspeo da stignem kuci.
Plasim se da broj gledalaca nece biti onoliki koliki bi mogao biti zbog repke,a cene su visoke i za jednu i za drugu tekmu.Sve u svemu Sever ce biti pun i sto kaze radomir Do pobede!

Quote from: "radomir"сви у коп минимум пола сата пре почетка текме!
sto ranije, to bolje, na bragi je bila velika guzva pola sata pre utakmice, pa su mnogi izvisili za mesto u kopu..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Mislim da satnicu derbija u poslednje vreme pa i sada i ubuduce odredjuje mup... S toga je u 5h... Znam da je mnogo tesko odviknuti ljude da dolaze na sam pocetak tekme, ali ako se toliko dogovaramo i apeluje se sa svih strana da treba doci ranije na tribinu nadam se da ce se to ispostovati vec sutra, a to bi bila i dobra pokazna vezba za evropu...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Prvo pohvale za navijanje. Atmosfera je bila fenomenalna, barem preko tv ekrana.

Nego braco jel mi moze neko reci kako se zove pjesma koja se pevala na pocetku 1. poluvremena i pesma kojoj ide text nesto ovako: bodrimo, zivot ti pokljanamo? I ako ima audio zapis.

Hvala unapred.

Pozdrav.

ljubim vas braco Delije !!!! jeste da nije bilo misheva,ali atmosfera je stvarno bila extra!

malo nije islo kada se pevala pesma napred zvezdo crvena zvezdo znaj da uvek zvezdo....ali nema veze ostalo je sve za pohvalu!

poz

Dakle ovako.Krecemo ortak i ja u 12 sati busom koji je poprilicno licio na onaj iz filma "Ko to tamo peva"(ali stvarno).Stizemo pred Maru,karata jos dosta u prodaji,tmurno raspolozenje kod ljudi,svi su bili nekako smoreni pre pocetka sto nije slutilo da ce biti ovako dobra atmosfera kao sto je bila.
Na pocetku se forsira nova pesma sa Obilica "Napred Zvezdo,samo napred Zvezdo,najbolja si ti,uvek ispred svih Zvezdo" i vec posle par minuta Sever grmi uz tu pesmu koja je stvarno extra,novi hit.
Visoke cene karata prouzrokovale su na Severu veliki broj onih koji su inace na zapadu ili istoku i par puta mi se desilo da se derem iz sve snage a neki oko mene me gledaju,gistro cude se...
Na pocetku smo pozdravili bracu Gate 7 koji su jos jednom dosli na Derbi,ali i navijace Spartaka iz Moskve koji su takodje izrazili zelju da uspostave prijateljske veze sa nama.
Repertoar pesama sarenolik,u nekim trenucima je pomalo nerviralo zvizdanje,odnosno prekidalo pevanje,ali sve u svemu jako dobro.
Stoke je bilo jako malo,navodno su nesto navijali,ali ja ih nisam cuo ni u nasim pauzama,sve u svemu potpuno su nebitni i nismo ih ni jednom prozvali danas za vreme tekme.
Na pocetku drugog poluvremena extra bakljada uz "Pune tribine",mislim da je to vrhunski zvucalo.Nakon toga navijanje se poboljsava sve do gola kada nastaje vrhunac koji traje do samog kraja.
Posle tekme igraci su dosli da bace dresove a potom je i Zenga prisao da otpozdravi Severu,na sta smo mu odgovorili "Avanti,avanti Stella Rosa",sto je on aplauzom pozdravio.
To je otprilike sve,posle tekme odlazimo do BAS-a,gde grupa pandura dobija neku info i trcecim korakom krece,posle sam od nekog lika cuo da je bio neki fajt ali nemam nikakav pouzdan info o tome.
Dakle i 125. derbi je prosao u jos jednom dobrom izdanju Delija!

Ocekujemo dosta slika za 15-tak minuta. Video zapisi tek sutra...



Extra slika... :ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Бока је стварно направио добре слике, а  има и бољи дигиталац од мог...  ;pljuga

Upravo sad gledam snimak utakmice na RTS-u,i mogu da kazem da je atmosfera odlicna.
Sve u svemu solidna priprema pred Evropsku turneju i solidan sparing parner koji se zove Partizan.
U vise navrata moze da se cuje lik sa magnetofonom kako vodi navijanje,jel to neki novi nacin navijanja ili...uglavnom zvuci strahovito dobro


Pozdrav braco Delije ;pivo
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

^ ne cuje se megafon nego razglas koji je konacno popravljen.

Поздрави от България, навиячите на БОТЕВ Пловдив !!

Вчера 5 човека от Пловдив бяхме на северната трибуна.

Много добра подкрепа ! Поздравления !

Braco jel zna iko koliko je bilo Grka i Rusa?

I jesu Rusi slucajno imali neku zastavu od Spartaka posto mi se ucinilo preko tv da sam je vidjeo?

Pozdrav

Kako je lepo kad se sve kockice sloze u ovoj nasoj navijackoj prici... Fudbal kao omiljeni sport vecine koja dolazi na tribinu se ponovo vraca na staze slave a nasa Zvezda je predvodnik tih novih-starih uspeha srpskog fudbala... Slag na tortu pobeda u derbiju i prvo mesto na tabeli... Otvoren put ka tituli... Imamo jos mnogo kilometara do te titule ali sada kad smo tu gde jesmo dacemo i grlo i dlanove a naravno i sve drugo sto treba da ostanemo na tom mestu...

Juce kao po obicaju, sa ekipom ljudi iz kraja overavamo lokalni kafic i uz sve moguce diskove pesama sa severa toce se tone i tone piva... Onako dobro zagrejani na moje insistiranje krecemo ranije nebi li usli bar 20-25 min pre pocetka... Uspevamo u tome i standardno zauzimamo nase pozicije... Vecina tu oko tunela i na njemu, ostali kod prve sipke do zapada...

Kad sam video da sljaka mikrofon to mi je bio dovoljan znak da ce biti solidnog navijanja... Pozdravni i uvodni govor je sve rekao... Bez vredjanja onih koje nema, a i kad su tu bar meni nisu previse interesantni, mada ima puno prigodnih pesmica posvecenih grobarcicima... Naravno veliki pozdrav pravoslavnoj braci iz Atine i Moskve... Reche  :megafon  da Rusi to jos nisu, za mene definitivno jesu, jer znam koliko to vec traje i ljude koji su bili kod njih u Moskvi i da ne davim, nadam se da ce to navijacko trojstvo zavladati Evropom uskoro, mada se realno i sada kotiramo svi zajedno vrlo visoko...

Utakmicu otvaramo za mnoge novom pesmom, ali se ona peva za one koji su redovni vec dobrih mesec-dva ako se ne varam... bijelo polje, banjica, obilic... Nebitno...
Napred Zvezdo,
Samo napred Zvezdo,
Najbolja si ti,
Uvek ispred svih,
Zvezdo...
Jako pevljivo, solidno je zvucala ali vidi se da nije uvezbana za celu tribinu... Uz nju ljubicasti i crveni dimovi i po neka baklja na pocetku i sjajna slika severa... Peva se desetak miuta i nadam se na prvoj sledecoj vecoj utakmici da ce zvucati jos bolje... A onda je zagrmelo Neka veceras svako zna... Mislim da su se Rusi i Grci najezili jer ja jesam... Toliko je dobro zazvucalo u tom momentu da sam pomislio da ce da se srusi stadion... Prava reklama i slika za nase goste... Redjaju se posle toga i ostale standardne pesme... Ne toliko dobro kao spomenuta, ali zadovoljavajuce...  Dekor na severu ovog puta za visoku ocenu... Ono o cemu se vec duze prica na forumima... Stilovi oblacenja, salovi kapice... Sve kao sto se pozeleti moze.. Tu je cini mi se zabelezen najveci napredak... Mislim da ce se sa rezultatima i masovnost povecati, a to je zelja svih nas koji smo manje vise redovni na Zvezdi...

Na pocetku II poluvremena dobra bakljada za zelenim bakljama... I naravno Pune tribine... Ne secam se kad je doslo do promene za mikrofonom ali stari vuk je pokazao da je jos uvek ako ne najbolji a ono najglasniji sigurno... Cinilo mi se da je u nekim momentima glasniji on sa mikrofona nego ceo sever zajedno... Iz tog perioda treba istaci Napred Zvezdo, Crvena Zvezdo, znaj da uvek Zvezdo.... Odlicno se pevala skoro desetak minuta... A onda uz Every Go, Zvezda Le, penal i 1:0!!! Totalno ludilo na severu... Nastavlja se dobra pesma, mada su na terenu momci delovali kao da  jedva cekaju kraj, a onda jos jedan gol za potvrdu slavlja u nasoj kuci... Totalno ludilo na tribini, u jednom momentu tri pesme sa razlicitih delova severa ali se ubrzo i to sredjuje i grmimo kao jedan... Ispracamo ih uz pesmu, pozdrav za Zengu, dresevi na severu i najava jos jedne slavljenicke noci za prestoni grad SRBIJE...

Mi se vracamo tamo odakle smo krenuli i nastavljamo sa slavljem do duboko u noc... Pivo i pivo i opet hitovi severne tribine, kad sam dosao kuci pogledao sam komp sa zeljom da napisem nesto a na drugoj strani sobe krevet... Kao sto vidite, krevet mi je bio blizi  :D
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ja i drugar posle tekme zavrsili u caffeu Roma sa cetiri Rusa,kako piju ljudi pa to je bruka!

Pozdrav brace Delije sa velikim pobedom nad neprijatelem ot Spartak Moskva navijace!

Ziveo Srbija!
Ziveo Rusija!
Ziveo Grcka!

Ziveo crveno-belo drusstvo!

Uvek zaedno!

Quote from: "Rus"Pozdrav brace Delije sa velikim pobedom nad neprijatelem ot Spartak Moskva navijace!

Ziveo Srbija!
Ziveo Rusija!
Ziveo Grcka!

Ziveo crveno-belo drusstvo!

Uvek zaedno!

Napred Zvezda, Napred Olympiakos, Napred Spartak!

На северу код горње шипке у централном сектору појавио се и онај Енглез ХедХантерс што има и Звездину и Челзијеву тетоважу истетовирану.

Навијање је могло бити боље, тек из трећег покушаја "Напред Звездо ле" је звучало како треба. Можда би навијање било боље да је дошла стока, али то је менталитет...

Кад смо код нових ствари, дукс са грбом је испао одлично.
Иначе сам сазнао од ових девојака са штанда да су Руси такође куповали Звездине реквизите. Идеја има, биће доста нових ствари до краја ове године.