I ovi sa torcidine web prezentacije su preuzeli Obrazac (ne secam se vise cega??) sa delije.net, pa su se zbog toga medjusobno i prozivali, nikako ne mogu da se setim o cemu se konkretno radilo, da li neki konkurs ili sl. u svakom slucaju bukvalno su kopirali svaku rec ....

avangarda u zagrebu i koju godinu ranije u beogradu :)


Ovo je stvarno da umres od smeha,za koju godinu pocece da skandiraju "Srbija",hehehe zajebavam se...
Ma ne zameram ja njima sto su prekopirali fazon,trend.Jer slazete se,svi navijaci gledaju druge i uzimaju jedni od drugih dobre stvari i skidaju dobre fore ,ali kopija necega prekopiranog od reci do reci ili grb nedoradjen i izmenjen nego bas taj kakav je neciji tudji(u ovom slucaju nas)to je stvarno uzas i sramota.Ja kapiram da to ne bi uradila nijedna grupa koja ima iole malo ponosa,i grupa kojoj je bar malo stalo do svog identiteta i karakteristicnog svog fazona.Za mene ovo je bruka jedne navijacke ekipe i sramota jedne tribine...

A sto se tice baklji...slazem se da je pirotehnika bez koreografije stvarno vise izfuran fazon i pomalo svakidasnji.Ma kolko baklji bilo to nije nista novo i nista posebno,niko nece to skoro ni spomenuti.E upravo zbog toga sam bio veoma razocaran sto na ovom poslednjem DERBIju nismo napravili nesto vise od pirotehnike...

Ovo sa hrvatima samo pokazuje kolko smo naprednija tribina od svih drugih na balkanu,ovakve stvari bi trebale samo da nas dobro zasmeju i da ne obracamo paznju na njih.Oni uce od najboljih,a to nama samo jos vise inponuje...MA NA KRAJU KRAJEVA KO IH  JEBE   ;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...


Jadne ustase ... Oni su i kao narod plagijat. Jedina orginalnost im je mrznja prema Srbima. A mi ih jos uvek zajebavamo i prkosimo u sred ''lijepe njihove''  :batine (mislim na onog momka koji bi trebao da bude nas gost na utakmici protiv Vose 03.05.)
Срце на терен ...

Sad sam na eurosport-u gledao Penafiel - FC porto, navijaci Porto-a imaju zastavu na dve motke sa logo-om caffe-a samo plavo beli :zbunjen . Ajde ako neko moze da nadje slike sa te tekme nek nadje, 100% sam siguran.

Htedoh reci,

Ajde ako neko moze da nadje slike sa te tekme, 100% sam siguran.  :rofl


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Evo napokon nekako iskopah sliku na kojoj se jedva vidi grb caffe-a



Oko sokolovo :D

Поред Бојса и Торциде, ево и Кохорте.


Људи шта је са Армадом? Како то да они нису у тренду?

Знаш како је, Армадаши су прави Италијани, они не припадају Балкану, који углавном копира Италијане  :rofl

Да ли је и једна српска група узела овај лого? Није. Према томе, ето зашто Армада није.  :D

Ој Ријеко пуна си Срба...  :rofl

Не могу да верујем, круг је затворен. ахахаха
јесте у питањз нет, али опет је невероватно да кад сам овде написао за армаду...

http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=5183&postdays=0&postorder=asc&start=930
па доле при дну

Најгора крађа до сада.
Графит из Падинске Скеле!


Ма не брате, то су уствари они измислили, па грци видели од њих а ми од грка.

Ау јеботе што је ружно  >:(

Попут њихове трибине... Али без нервирања... Копи пејст је њихов стил живота, они немају своје ја, своје ставове, свој идентитет, своје песме, шта друго очекивати од таквих ликова...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: Red Star Forever on November 18, 2008, 01:39:55 PM
Ау јеботе што је ружно  >:(

Попут њихове трибине... Али без нервирања... Копи пејст је њихов стил живота, они немају своје ја, своје ставове, свој идентитет, своје песме, шта друго очекивати од таквих ликова...

Да пријатељу, али овако далеко још нису отишли, равно овоме је само оно када се једна њихова група назвала Fighters!  :D ;D :D

Е а када већ помињете копирање,ево баш вечерас стока је узела фору од нас за заставице  >:(  Али трагична је била,није што је њихова,али стварно. . .  ::) Значи баш фалимо у Европи  ;)

Quote from: Kaja on November 28, 2008, 12:14:32 AM
Е а када већ помињете копирање,ево баш вечерас стока је узела фору од нас за заставице  >:(  Али трагична је била,није што је њихова,али стварно. . .  ::) Значи баш фалимо у Европи  ;)
нити смо ми те заставице измислили па да имамо право да кажемо да су узели фору од нас, нити смо их једини фурали овде.. копирање можда можемо да потражимо у идеји или нечему сличном..
друга је ствар што они сами по себи пљују на оно 'какве кореографије, какви бакрачи'..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!