zasto?????

kazu zbog vremena a to je cista laz.
Necu da ulazim u detalje ......................................

Nije zbog vremena, nego zbog sahrane.   :lol:
Kako koji drzavnik ode u vecna lovista, tako nam uvedu vanredno stanje.
Mogli su da pomere za nedelju a ne da komplikuju toliko.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Odlukom Zajednice superligasa odlozene su prvenstvene utakmice sledeceg kola i mecevi Kupa. Tako, Zvezda ce gostovati na Vracaru u utorak (14h), a Kup utakmica u Nisu je odlozena za april. Tacan termin se jos ne zna, ali verovatno ce se igrati 12. aprila.

Е нек попуше курац баш!!!


Smorio sam se kao pas zbog ovih odlaganja...  :(

Ma stvarno nek se nose u tri picke materine !!!
Ajde ovaj utorak cu progutati nekako,mada nije to pravi dan za tekmu i za sve sto ide uz to...Ali kako su me zajebali za Nis,pa to nije normalno,przim se vec mesecima na to i sad kao kurac-nista.U nedostatku pravih gostovanja,i u nedostatku putovanja i zajebancije koja ide uz to,cekao sam taj 22.mart kao da mi je rodjendan.I sad opet treba da cekam jos mesec dana,ma nek' idu u kurac... ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Имбецили из заједнице прволигаша су све скењали.

mora da nisu stupili u kontakt sa sudijom utakmice partizan- zeta da se obezbede potrebni penali i slicno.

Mada je stvarno mozda zbog snega... :D . Mada bi bila sranja kada bi se na vracaru susrele pristalice SPS-a i Delija. "Omladinci" bi krenuli da se obracunaju sa nama  :boks

Jebiga shta je tu je. Ja sam se mnogo vishe izbedachio zbog Nisha nego zbog ovog utorka. Sve sam isplanirao, skupio pare, sredio odsustvo sa faxa i oni izrade. Ma jebo im ker mater