Quote from: "lucky_star"

Што се тиче дресова и мени је готиван предлог да буду црвено-плави на пруге. Једнобојних црвених и наранџастих већ има...

Mislim da ne moze dres reprezentacije da bude na pruge. Barem nisam video takav dres.

Ustvari ima Argentina  :batine

Ali ipak sa crveno-plavim prugama bi licili na Barselonu.


A краљевско црвена са краљевско златном на пруге?  

Сребрна и златна се подједнако користе као и остале боје. Не видим што их ми не би комбиновали са неким нашим бојама.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Moramo da sagledamo realno situaciju, a ona izgleda tako da je nemoguce napraviti nesto sto niko nema. Mislim da se trenutno nemoze napraviti kombinacija, a da je to jedinstveno na svijetu. Meni je trenutno himna vaznija od dresova ili vaznije mi je kakvu cemo zastavu imati, odnosno kakav ce se  grb nositi na grudima, a o boji dresova se moze na kraju diskutovati.

trebali bi da naprave nesto slicno ko Spanija. Spanci imaju crveni dres sa tankim zutim prugama, plavi sorc and cini mi se plave carape.

Srbija bi trebala da ima, crveni dres sa tankim plavim prugama, plavi sorc i bjele carape.







Ovo su meni sve odlicna resenja. Svaka cast autoru.
..кажу да причам много...

Vrhunski! Ko je autor? Je li ovo nesto zvanicno ili rad slobodnog umetnika?

Ljepse dresove vidjeo nisam svaka cast autoru  ;pivo

Ovo gore je super. Bolje nemogu a nadju.

:o Феноманална решења, ово треба проследити овим лудацима из ФСС - а, ваљда би дошли памети :ruke

Ovaj prvi narocito namigivanje
Sve pohvale.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Originalno i genijalno! Ko stoji iza ovoga? Kakve su šanse da to budu srpski dresovi?



Tesko da ce debili iz FSS prihvatiti ovako nesto.
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

Umesto broja bi trebalo da stoji grb po mom misljenju, osatalo je vrh...


Одличан дезен,где има да се купи,не питам за цену...
Болдрик,ако имаш инфо пошаљи на прив.!!!

Quote from: "bojan"Одличан дезен,где има да се купи,не питам за цену...
Болдрик,ако имаш инфо пошаљи на прив.!!!

Ценим да Ти је све узалуд, јер су баш ови дресови уникати; специјално су направљени за прву утакмицу (по трећи пут) са Чешком, и ко зна где ће завршити (у музеју можда?)... Сумњам да ће их бити у слободној продаји... Стрпи се још мало, вероватно ће официјелне дресове (без оног натписа ко с ким игра) пустити у продају ускоро, по цени приближној нпр. Звездином дресу, отприлике 4000 дин...

Extra su, posebno mi se sviđa zlatna boja i font slova i brojeva. I ćirilični natpis ispod grba - SRBIJA. Do yaya.  :ruke

Kupujem čim bude u prodaji, a ja zaradim koju markicu ...  namigivanje



А где је друга гарнитура? Ваљда треба да има 2-3 различита дреса!?!