Quote from: "Ljubitelj_dima"Vidim da su mnogi ne zadovoljni i smatraju da je sve izvedeno dosta stidljivo,ali ipak treba biti realan i reci da se nesto desavalo,ja sam zadovoljan sto se potvrdilo ono sto sam vec rekao da na severu ne vlada jednoumlje i da su mnogi za promene.Takodje moramo biti svesni da dosta zavisi i od onih koji tu nisu bili tj. dolaze iz Rusije.Licno mislim da treba sacekati ultimatume upravi i na osnovu toga doneti ozbiljniji zakljucak o reakciji prvih ljudi tribine na trenutno stanje.Ako i dalje ne bude konkretnih promena tu je Zenit,mec za koji ja ocekujem dovoljno ljudi tj kriticnu masu koja ce jasno poruciti UPRAVA NAPOLJE.Ako ne bude konkretnih promena,naravno to nije promena trenera i par pobeda u prvenstvu,a za pomenuti mec sa Zenitom ne bude kako predvidjam tj. ne doju svi oni koji su protiv uprave da to jasno poruce,onda i ne zasluzujemo promene kao i pravo da glasno iskazemo svoje misljenje.

Prosto receno,a najnormalnije sto sam ovih dana mogao da cujem,a tice se ove teme.

Potpisujem!

za James J. Bulger-a...

decko pokusacu vrlo prosto da ti pojasnim neke stvari a ako ih ne shvatis posle ovoga posta onda nisi ni vredan za dalju diskusiju i shvati da ce svaki tvoj naredni post biti izignorisan od mene....

"Prvo promeni nick, jer je krajnje smesno da se potpisujes kao delija sever pa pljujes po delijama."

Ja sam se registrovao kao "delija CEBEP" jos pre 4 godine kada tebe pod ovim nick-om koji sada imas ne da nije bilo nego sumnjam da si u to vreme i znao sta je kompjuter. Sto se tice mog kako ti kazes "pljuvanja po delijama" mislim da je samokriticnost oduvek bila vrlina a ne mana. Nemoj da zaboravis da ako pljujem kao sto ti kazes po delijama onda pljujem i po sebi sto bi se u tom slucaju granicilo sa gluposcu.


"Drugo ljudi na severu konacno oce da vide kraj? objasni mi to sem kopa koji je manje vise standardan nisam primetio da se neko pridruzio prozivanju upravi ni zapad, ni istok, nisam primetio ni vas delije cafe delije.net ili bolje reci internet naviajce da su dosli i da su vikali uprava napolje ili nesto drugo peto. "

O tome je upravo bilo reci na razno-raznim topicima. Kod nekih ljudi definitivno postoji strah da iskazu svoje misljenje u vidu neke parole da ne bi bili "sankcionisani" na kopu. A za prisivanje imena i epiteta "internet navijaca" i prozivanje delije.net likova je moram priznati malo priglupo sa tvoje strane. U buduce ako ne znas licno likove koji se pojavljuju ovde na cafeu ili jos gore ako ih znas pa opet ostajes pri toj recenici onda nemoj da prozivas grupno i dajes takva imena jer je generalizacija ponikla od ne mogucnosti sagledavanja kompleksnosti odredjenih problema.

"Kazes da je ovo mlako mozda bi smo trebali da kupimo hekler pa da pucamo po upravi mozda bi onda nam rekao bravo momci svaka cast, ali nebi posle kada kada bi taj momak sa heklerom dobio robiju se setio da mu uplatis koji dinar, nego bi opet nesto kenjao ti i tebi slicni."

Ne radi se o tome da li je nesto mlako ili nije nego se radi o krajnjem rezultatu ili sta ce na kraju ove sage koja se zove "zvezdino propadanje" ispasti. A to da li je ovo bilo mlako ili ne moras priznati da bas i nije bitno. Mislim da masa ljudi posle ove parole, sa kojom se definitivno slazem, nema bas puno razloga za optimizam jer nije ovo prvi put da nas je uprava zedne prenosila preko vode. (svesno ili ne svesno)
A za to sto pominjes "hekler" nemam komentar jer ja tu rec nisam ni u jednom svom postu pomenuo niti mislim da je to resenje. Zato ovaj tvoj nastavak teksta o placanju love tipu koji bih upotrebio hekler nema bas puno veze i nije vredno mog daljeg objasnjavanja.

"Ako nekom nesto smeta neka on sam uradio to a ne da ocekuje od drugih da to rade a on samo iz fotelje da sere i iskreno se nadam da ti i tebi slicni nise nece doci na nas stadion da kaljaju ovo malo casti sto nam je ostalo."

E to se decko zove "anarhija" u tom slucaju. Ako ti mislis da cast nije toliko ukaljana ja ne vidim sta je ostalo. A to verovatno tvrdis jer pratis verovatno Zvezdu od pre deset godina ili malo vise. Vidis ja za razliku od tebe se dobro secam kada mi je voljeni klub igrao u ligi sampiona (tadasnjem kupu sampiona), kada su na Marakanu dolazili jedan Maradona, Gulit, Van Basten, Hugo Sancez itd itd. Da, video sam ih zive i zdrave. Na zalost davno je to bilo..... Sada gledam neke hajduke iz Kule, Javore itd itd. Bas zato sto mislim da nema vise sta da se kalja jer je sve toliko ukaljano a narocito "obraz" mislim da treba cela uprava da ode i da im vidimo ledja.

Laku noc i prijatno.....

Do sledece petarde......

Mozes ignorisati do mile volje moje postove, ali znam da ces ipak ih procitati.

Kompjuter sta li je to ?
Verovatno nisam znao za komp pre 4 godine, zapravo sigurno nisam znao pre 4 nego mnogo vise od 4, od neke 1987 otprilike kada sam dobio svoj prvi kompjuter Sinclair ZX Spectrum (ako si ikada cuo za njega). To sto ne visim po delije cafe nego visim po severu za razliku od tebe moze samo da mi bude plus a ne minus.
Ne pljujes ti po sebi, nego po Delijama onim organizovanim, procitaj malo svoje postove pa ces da vidis.

Kazes mi da ne poznajem ljude sa dc i d.net, pa iskreno i ne poznajem internet navijace, a one koji posecuju maraknu manje vise sve bar poznajem.

Radi se o tome da li je nesto mlako ili nije !!!

Inace secam se i ha bastena i co pa ?
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Da procitao sam....


Laku noc i mirno spavaj.....

Do sledece petarde....