Indjija je vecinom u grafitima JF,iako ne valja,opet bolje je sto je nama marketing izrazen 90% kroz akcije-nego kroz grafite.

QuotePazi, otprilike znam ko to pishe. Ima ih tu i tamo Young Alcatraz na donjem Dorcolu a gornji je uvek bio grobarski (debeli D*** i kompanija).

Pazi sad,"gornji Dorćol" tj, Vasina,Francuska,DušanovaTadeuša Košćuška(og),dok sam ja išao u OŠ KPI,a to je perod 81-89.god,skoro da nije bilo ni jednog iole normalnog lika koji je navijao za pakistan,bilo ih je na prste da ih nabrojiš i niko ih nije dirao jer su bili egzotika,čak u mojoj generaciji bilo ih je desetak i svi su imali neke probleme u glavama,mi "normalni" uglavnom smo isli na basket u KK CZV,ili na 25.maj u PK CZV,jednostavno tako smo vaspitavani od strane roditelja koji su ziveli u tom kraju i radili sto se tice sporta isto sto i mi...Sta se desilo u međuvremenu,od devedesete na ovamo,pojma nemam,mada znam da se više od 70% ljudi odselilo iz kraja (neki se setaju po Amerikama,a neki su po periferiji-ukljucujuci i mene).Tako da su se izgleda Alcatrazi naselili kad je pocelo sranje...ilti sto bi belci rekli "...there goes the neighborhood" :D

A tog debelog,ne znam,ako je stariji (oko 30. god),onda bi mogo da da se setim...a ako je "slučajno" išao u OŠ Pero Popović Aga-onda nemoj da se trudiš,jer mi je sve jasno...


kizo ne bih ja rekao da je ovo iz cacka.Mislim nisam ga video osim ako su se neki klinci cimali i crtali po svojim dvoristima ili garazama ispred zgrade...

Quote from: "garincha"
Quote from: "neNO-Bandits-Cacak"Imam nesto da kazem....

Juce je u Cacku skupljena jedna dobro ekipa navijaca koja je isla da navija za jedan nas klub koji igra neku 4.ligu!Vecinu iz te ekipa predtavljali su aktivni navijaci zvezde koji idu na svaku zvezdinu tekmu!

Imali li smo organizovan bus koji je isao na Zlatibor ,gde se igra derbi lige za 1.poziciju! Naravno dobili smo mnogo piva i bilo je extra zezanje nas negde 25-30 je navijalo i dobro se zezalo bile su razne prozivke za ministre i kerove!

Pa je tako da se sve izostrilo i pocetkom 2 poluvremena nastaju tuce sa pandurima pocinjemo da se bijemo,onda idu uletanja u teren i frke na terenu i to je trajalo negde oko pola sata i vise sve u svemu dobar provod malo je bilo batina ali dokazali smo da nismo sise i da se bijemo sa kerovima svuda!!! :batine Nakraju utakmica je bila prekinuta mi smo dosli kuci inace jedno lepo zezanje! Imamo par slika tako da ce biti ako zelite objavljene na forumu da vidite!

Smisljena je jedna pesma koje se pevala non stop! Ta pesma je smesljena jer su se svi smorili i niko nije navijao,pa smo posle se svi ispalili i pevali je!

Ona glasi:
"Nateraj me da igramo domine,
domine do-zore smori me!!!
ritam ide onaj iz pesme Ameno od Ere
O kom klubu je rec?

rec je o REMONT u koji je upravo usao u srpsku ligu...
cuce se jos....
evo i jedne slike .Verbalni sukob sa murijom je kasnije prerastao u fizicki...
osim kerova ugazili smo i one momke sa sela sto su navijali za Cajetinu sa grobarskim salovima...(jer su boje fk cajetina crno bele)


Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

E, tek sada se vidi koliko je mocan grafit......
Lepo, nema sta...
gt; > > ШИД < < <

Posto zivim iznad skole Mika Alas ili ranije Aga,mogu kao neko kompetentan da komentarisem pripadnost dorcolaca.Gornji kraj kao sto neko rece(St.Park,Alas,Jevremova,Jovanova)je skroz grobarski.Tu su Alcatraz,young alcatraz...Nasih ima na donjem dorcolu i to Heroji i Rodjen los.Sto se tice grafita kod parka,primetio sam ga jer svaki dan prolazim tuda!Nazalost ja i jos par delija smo u manjini u tom delu!Jeste da su tu retki nasi crveni grafiti,al jbg barem ima koji.Donji dorcol(Dusanova i okolina,Baruh,25.maj) je najvise nas.Al opet i tu ima grobara(Vandali,Alcatraz)Ja sam uvek za akciju zvezdinih grafita,pa ko je zaintresovan....Ma ebes dorcol,kad su vecina stanovnika Beograda
Delije,tako da me i ne boli previse sto je dorcol najvise grobarski.Medjutim,navijaci lokalnog kluba su upravo te iste delije i ti isti grobari.Neki od njih su i u grupama poput Azzuro Morte,Burek brigada...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Bice uskoro nekih akcija oko toga... Sve je tu, samo treba utvrditi, kada, kako i shta. Nece to biti grafiti, vec poruke glodarima i "obelezavanje teritorije".

Quote from: "Maj 25"Nece to biti grafiti, vec poruke glodarima i "obelezavanje teritorije".

Видела сам ја одавно по Дорћолу таквих порука  :D
- "Сви сте ви Ша-иле, гробари"
- "Дупла круна П.Ф.К." - оговор : "Када?"
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/grafiti/duplakruna.jpg

Постоји и леп графит "Co2", такође у истом крају, али не знам односи ли се на наш транс са трибине?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

QuoteOrtoDelija Posted: Sat Jun 25, 2005 1:54 am    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

Posto zivim iznad skole Mika Alas ili ranije Aga,mogu kao neko kompetentan da komentarisem pripadnost dorcolaca.

Izvini,a kako se onda sada zove ona škola kod samačkog hotela ispod Dušanove(a ne mislim na OŠ"Braća Baruh") :zbunjen.

Pera-Aga je bila u Jovanovoj,preko puta omiljenog sastajališta mladih talenata iz kraja-kafea "Arkade" :D

QuoteMa ebes dorcol,kad su vecina stanovnika Beograda
:nene

Quote from: "bojan"
QuoteOrtoDelija Posted: Sat Jun 25, 2005 1:54 am    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

Posto zivim iznad skole Mika Alas ili ranije Aga,mogu kao neko kompetentan da komentarisem pripadnost dorcolaca.

Izvini,a kako se onda sada zove ona škola kod samačkog hotela ispod Dušanove(a ne mislim na OŠ"Braća Baruh") :zbunjen.

Pera-Aga je bila u Jovanovoj,preko puta omiljenog sastajališta mladih talenata iz kraja-kafea "Arkade" :D

QuoteMa ebes dorcol,kad su vecina stanovnika Beograda
:nene

:zbunjen Na koju to shkolu mislish? Ispod Dushanove ima samo Baruh a taj starachki dom je u Panchicevoj ulici a to je ranije bilo obdanishte u koje sam ishao kao mali.

Quote from: "bojan"
QuoteOrtoDelija Posted: Sat Jun 25, 2005 1:54 am    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

Posto zivim iznad skole Mika Alas ili ranije Aga,mogu kao neko kompetentan da komentarisem pripadnost dorcolaca.

Izvini,a kako se onda sada zove ona škola kod samačkog hotela ispod Dušanove(a ne mislim na OŠ"Braća Baruh") :zbunjen.

Pera-Aga je bila u Jovanovoj,preko puta omiljenog sastajališta mladih talenata iz kraja-kafea "Arkade" :D

QuoteMa ebes dorcol,kad su vecina stanovnika Beograda
:nene

1.Nisam mislio bukvalno ebes Dorcol.Ja volim Dorcol jer zivim u njemu.Mislio sam ebes Dorcol navijacki.Meni je draze sto u celom Beogradu,znaci sve ukupno,ima vise delija.Na to sam mislio!Ja volim dorcol svim srcem,ali me ne boli toliko sto ima vise grobara.
2.Aga je promenila ime i sad se zove Mihajlo Petrovic Alas.
3.Nemam pojma na koju skolu mislis.Znam samo za ovo sto i 25.maj kaze da je dom u Pancicevoj a da je ranije tu bilo obdaniste.
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

To je očigledno ista zgrada(iza "hotela" i ima rukometno igralište i koševe) na koju mislimo,mada u moje vreme :D , je valjda bila OŠ "M.P.Alas", koja je imala mali broj učenika pa je rasformirana,mislim SIGURNO znam da je bila pored Age i ova druga škola na Dorćolu,pošto mi je ortak iz KK CZV išao u istu,e sad dal' je to ta zgrada iza hotela ili neka druga-nisam siguran,ali je logično(zbog sportskog) terena da je baš ta između hotela i parkića.

A dom je valjda onaj soliter,onda se zvao samački hotel(što je finiji izraz za današnju funkciju).

Quote from: "bojan"
QuotePazi, otprilike znam ko to pishe. Ima ih tu i tamo Young Alcatraz na donjem Dorcolu a gornji je uvek bio grobarski (debeli D*** i kompanija).

A tog debelog,ne znam,ako je stariji (oko 30. god),onda bi mogo da da se setim...a ako je "slučajno" išao u OŠ Pero Popović Aga-onda nemoj da se trudiš,jer mi je sve jasno...

Debeli je '87 godishte...  :batine

Quote from: "S-F"
Quote from: "bojan"
QuotePazi, otprilike znam ko to pishe. Ima ih tu i tamo Young Alcatraz na donjem Dorcolu a gornji je uvek bio grobarski (debeli D*** i kompanija).

A tog debelog,ne znam,ako je stariji (oko 30. god),onda bi mogo da da se setim...a ako je "slučajno" išao u OŠ Pero Popović Aga-onda nemoj da se trudiš,jer mi je sve jasno...

Debeli je '87 godishte...  :batine

Ochigledno ne mislimo na istog choveka. Ovaj o kome ja pricham je jedan od vodja glodara, stariji, a sad je smrshao od ko zna chega. Ma ko ih bre jebe.

Посетиоци форума очекују после сваког новог поста да виде неку нову фотку или коментар на извесну постављену фотку јер је то заправо тема овог топика (!) а не да се осећају као да су упали некоме у priv. m. ?

Осим тога писати јавно где ко тачно станује, не знам баш колико вам је то паметно.  :o

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Посетиоци форума очекују после сваког новог поста да виде неку нову фотку или коментар на извесну постављену фотку јер је то заправо тема овог топика (!) а не да се осећају као да су упали некоме у priv. m. ?

:gold



.... Aл је*ига, сад ни ја нисам поставио фотку... :)

...ту су барем смајлији...  :D
gt; > > ШИД < < <


Svaka cast za novi grafit.  :)
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/grafiti/brigate_pa/1.jpg

Jel to nacrtano u Pacevu?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!