Ovako ljudi. Dajte podatke o pozicijama Zvezdinih igraca. Ja znam samo ovo:

Zigic - centarfor
Vidic - odbrana centralni
Mladenovic - zadnji vezni
Markovic - odbrana spoljnji
M.Dudic - odbrana centralni

Ja sam na sajtu www.fc-redstar.net video ko je odbrana ko napad a ko vezni red. Ali vrlo je bitno ko gde igra - da li je zadnji vezni, ofanzivini vezni, igra u veznom redu po strani itd.
Nije bitna strana (levo krilo itd.) ali pozicija da.
Ajde pomagajte.

P.S.

Kizo znam da se ljutis zbog otvaranja novog topika ali onaj tamo ima drugu temu, tacno je da je opet rec o PES3, ali sa drugom sadrzinom.

????? ?? ????? ???? ?? ????? ????? ???????????, ??? ?? ????????? ? ?? ???-????.

????? ????? ?? ?????, ?? ???? ????? ?? ?? ?? ???? ??? ????? ?????. ?????? ??????????? ? ????????? ????? ???? ??????????. ???? ????? ??????.

???????? ???????? ?????? ?? ???? ?? ???????? ????? (????? ??????). ???? ?? ???????? ??????? ?? ?? ?????. ????? ????????? ?? "????????"  :D ???? ????? ?? ???????.

??? ?? ??? ????? ????? ??????.  ;pivo

Ajde da i ja napisem koju na ovom forumu.

A. Lukovic i Sarac - levi spoljni, alternativa levi bek kada se igra 4-4-2
Markovic,  Basta i ovaj novi Beljic cini mi se - isto samo po desnoj strani, mada mogu da igraju i kao desni vezni kada igramo 4-4-2
Vitakic - jedini pravi levi half, alternativa levi bek ili levi spoljni u formaciji 3-5-2
Vidic - centralni half
M. Dudic, S. Djordjevic, M. Muslin su desni stoperi, ali po potrebi igraju i na levom posto smo tu tanki.
Perovic i Djordjic - polulevo u sredini, mada bi Djordjic mogao da bude i levo krilo
Krivokapic i Milovanovic - poludesno
Mladenovic, Kovacevic, Ilic  i Bogicevic - centralni vezni
Bosko Jankovic - on bi trebalo da bude ofanzivni vezni, odmah iza napadaca, ali mi tako ne igramo, tako da bi mogao da bude poludesno
Zigic , Stojanovic, Mrdja i I. Dudic - centralni centarfori
Orahovac, Bogavac i Pantelic  - drugi napadac, nesto kao krilo. Orahovac je levonog
Eto, to bi bilo to, valjda nikog nisam zaboravila.
..baklje gore, pesma cigana...

fala Kizo i kiki.

Inace BETA verzija patcha je izasla:

http://membres.lycos.fr/issforum/phpBB2/viewtopic.php?t=211&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

P.S.

Cekajte a znate li gde mogu da nadjem neku fotografiju gde se vidi kakve rukavice nose Zvezdini golmani?