14/07/2003 | Izvor: B92
Cakic prelazi iz Zvezde u Partizan!

Centar Crvene zvezde Goran Cakic vrlo je blizu potpisivanja ugovora sa Partizanom, saznaje B92.

Cakic, koji je posle jedne sezone provedene u crveno belom dresu, dobio odre
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Budo, pa zar to vec nije gotova stvar?!?! ja sam mislio da je on odavno potpisao, nema ni veze po meni je bolje da sto pre potpise jer ako ostane uskratice mesto nekom kvalitetnijem :)
Salu na stranu chini mi se da smo celu centarsk liniju osvezili tj. doveli nove igrache tako da Cakic koij po meni nema konstituciju i nema predispozicije za tu poziciju nije preko potreban Zvezdi...iskreno recheno po meni je jako slab pod kosem, slab je u duelu....nama trebaju jachi igrachi.....

p0zDrAv!!!

Ma ko ga  :jebanje Svako ko bi za kintu presao u Pakistan nek ide odma. Jedno je prodati se nekom klubu ali Pakistanu  :o Pogotovo sto KK za razliku od FK jos i super funkcionise. Sto se FK tice mogu svi kolektivno da predju u Paksitan boli me tu*i, cak bih to i voleo, mater im lenju i bezobraznu.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

I da svi kazu da je los ajde jos nekako ali ipak ne treba nikog da pustaju da predje u Pakistan.Ljudi sramota je makar minut ne odigrao u Zvezdi,ne sme igrac u Pakistan :nene
Kakve smo srece taj ce nas jos pokopati u sledecem derbiju.
AZI ZVEZDO!

Izgleda da groblje ne posustaje kada su u pitanju igraci koje dovodi. Danas su doveli onog Brnovica mladog reprezentativca u fuZbalu...  :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ipak je ovo bruka...

Cakic dve godine u Partizanu!

Ono
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Jeste da mi je brat od strica al ovo mu ne mogu oprostiti.
Znam da je zesci cigan i zato mi je jos neshvatljivije.Pa
mogo je bilo gde samo ne u groblje!


STADION PUN U DIMU SVE...

boze ,boze sta nam uradi ovaj Zmago mada ovo je zvezdin sindrom !
posle nekoliko najboljih zvezdinih klinaca ode jos jedan! stavrno smo .......

Ja tu neku transfer politiku naseg Janeza uopste ne shvacam! Umjesto da zadrzi onaj tim iz prosle godine i da ga punktualno pojaca, on razjebe kompletnu ekipu i dovodi neke klince-anonimce. Zasto su morali otici Penn (kad je solirao, Zvezda je bila najjaca), Bolic, Cakic ili Tica? Ekezie se nije mogao zadrzati, to je bilo jasno.

Bojim se da cemo iducu sezonu usrati... :(

Nakon ovoga, moj fitilj po pitanju Zmaga je izuzetno kratak. Nasa uprava se obavezala da necemo vise davati igrace u Pakistan...  :bes

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Samo jedno:

ZMAGO ODLAZIIIIIIIII!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!