Poslednju proveru pred početak sezone fudbaleri Crvene zvezde imaće na svom stadionu u utorak u 20 časova protiv Rada. Ulaz na zapadnu i severnu tribinu stadiona Crvene zvezde biće slobodan.

Prvom treningu fudbalara Crvene zvezde po dolasku sa priprema iz Austrije prisustvovalo je stotinak navijača, kao i kompletno rukovodstvo kluba predvođeno predsednikom Draganom Stojkovićem. Trener Valter Zenga nije imao na raspolaganju svoje pomoćnike Masima Pedrocinija i Boru Cvetkovića koji su otputovali u Zaprešić ne bi li se na licu mesta upoznali sa kvalitetom ekipe Intera, prvog protivnika Crvene zvezde na evro sceni.

U nedelju u Beograd stiže i reprezentativac Gane Hamini Dramoni koji će se odmah priključiti ekipi i trebalo bi da debituje već u utorak protiv "građevinara".
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Синоћ на утакмици врло мали коп на Северу. Што ме је непријатно изненадило, али добро. Запад је био више него добро попуњен, 80% сигурно.  По мојој процени било је око 12.000 навијача. (на сос канализацији су јавили да је било 5.000  :bes то можда на прослави титуле вашег клуба долази 5.000)

Због обавеза нисам гледао друго полувреме, тако да нисам видео голове. Оно што сам видео је било још једно тужно издање нашег тима. Чини ми се да Зенга још увек по саветим стручног тима Достанића бира играче. Још једном се показало да немамо правог лидера на терну. Чувену 10. Уствари таковог играча немамо од Дејана Станковића па на овамо.

Сада када дође толико људи да их гледа, и у тренутку када се боримо да на Маракану вратимо публику, они одиграју меч који теба одмах заборавити. Тако је било и прошле године против Борца. Дође 15.000, а они изгубе титулу на почетку сезоне.

Фале нам још 3. квалитетна играча, који ће заузети место Луковића, Перовића и Кривокапића у екипи. Ова тројица су највеће рупе од играча који су икада заиграла за Звезду. Можда они добро тренирају, али су оперисани од фудбала. Перовићу се лопте као од пања одбијају код примања, а Кривокапић сам себе предрибла и онда направи почетничку грешку. У првом полувремену је имао 7-8 почетничких грешака. И они су неки професионалци.

Једино позитивно што сам запазио био је Да Силва, играч Рада. Је.те где су нашли онако доброг играча. Школски је одиграо прво пролувреме и заустављао "врло искусно" наше нападе. Игра по левој страни у одбрани. Јак је, скочан, не превише брз, али врло добро процењује ситуациу. Заиста ми је кроз главу прошло да би било добро видети оваквог играча у нашој одбрани.

Трајковића сам гледао само 5-6 минута, али и то је било довољно да видим да ће бити добро појачање. Било би јако добро ако би играо уместо Кривокапића целе следеће сезоне. Само да се не опусти.

Како је одиграо Драмани?

Dramani je odigrao dobro, vidi se da je brz, ima i tehniku, samo da udje u stos sa timom. Tipujem da ce gotovo sigurno potpisati.

Kad sam na kanalizaciji cuo 5000 ljudi upitao sam se jesam li ja bio na utakmici il' sam sanjao :D

Pantelic ce otici to je sigurno, samo sto nije istrcao pocasni krug oko stadiona posle izmene :)

Grafiti na Severu fenomenalni, ljudi na severu uspavani :D

eto toliko s' jucerasnje GENERALNE probe

poz

Људи моји јесте ли видели оно извођење аута од стране Кривокапића :zbunjen ,па човек је скоро погодио сопствене ноге.На неким ситницима види се колико човек нема појма о неким стварима.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Dramani brz i jak kao i svaki crnja,ako potpise postace ljubimac publike,ako vec i nije postao  :) ,izuzetno mi se svidelo kako Trajkovic igra,vidi se da je covek tehnicar i da ce biti odlican plejmejker,zao mi je ako Pantelic ode,ne znam zasto ga svi toliko pljuju ali po meni se on mnogo vise zalaze na terenu od Zigica i covek je stvarno ok,i vidi se da voli Zvezdu svim srcem,i da postuje nas navijace.Voleo bih da ga vidim barem jos jednu sezonu u crveno-belom dresu.Nisam mogao da poverujem sinoc kad sam video onoliki broj ljudi na tekmi,i to na prijateljskoj tekmi sa budjavim smRadom,jebote kao da je neka evropska tekma bila,ono vecernji termin,pun zapad,stvarno kada bi svaka tekma prvenstvena bila u takvom izdanju,gde bi nam bio kraj.Vidi se da je ljudima trebalo nesto da ih privuce da dodju da gledaju,jos ako dodju par ovih najavljenih stranih pojacanja bice zanimljiva poseta ove sezone  namigivanje .
Grafiti nemam reci....trebalo bih izloziti u Luvru  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

B92 kaze oko 10 000.
Odlicno....
Sto se tima slaze Boka je apsolutno u pravu, jos 3 igraca umjesto navedena 3 poludebila.

Ma sos 90% posto materijala pripremi u prvih 15 min tekme,tako da kad se broj ljudi znatno povecao,oni vec zavrsili posao :batine

dajte koju sliku tih grafita..!

igru necu da komentarisem, sve je jasno kad su oni dali oba gola poslije kompletne izmjene tima rada.

Ko je dao golove i kako su se pokazala ostala pojačanja (Boban, Pure, Raško...)? Šta je bilo s tim grafitima?



Mrdja i Panta su dali golove

Sto se tice grafita,neko je rekao na drugom forumu da grafiti jos nisu dovrseni(mada ne izgledaju tako) i da se jos ne postavljaju slike grafita dok se ne dovrse.Oni koji ne znaju i koji nisu videli u pitanju su grafiti na vrhu severne tribine na velikom zidu,ja mislim desno od one spomen ploce,znaci preko tog celog jednog zida od dna da vrha iscrtano je i to nenormalno dobro i precizno grbovi(amblemi) pet vodecih grupa severa,i to svi kao spojeni jedni sa drugim,stvarno perverzija  :ruke .
Stojanovic koliko sam ja obracao paznju na igru nije ulazio,Trajkovic kao sto sam rekao ocekujem da ce biti dobro pojacanje kao i Dramani a ostala pojacanja nisam ni izvalio kad su i ako su uopste ulazili.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Djape_BBrdo"Stojanovic koliko sam ja obracao paznju na igru nije ulazio,Trajkovic kao sto sam rekao ocekujem da ce biti dobro pojacanje kao i Dramani a ostala pojacanja nisam ni izvalio kad su i ako su uopste ulazili.

Ako se ne varam Stojanovic je poceo mec u napadu  sa Pantelicem. Igrac sa dresom broj 13. Nista nije pokazao. Cak se i jednom sapleo. Ali smo ga pozdravili zbog borbenosti.

Videcemo...

Da,nisam provalio ko je igrac sa brojem 13 jer sam malo zakasnio na pocetak pa nisam video sastave.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Da nebi otvorio novu temu, dali neko zna dali cemo i dalje da igramo u adidas opremu? Negde sam procitao da nam je ugovor o sponzorstvu istekao.

Quote from: "Boka"
Једино позитивно што сам запазио био је Да Силва, играч Рада. Је.те где су нашли онако доброг играча. Школски је одиграо прво пролувреме и заустављао "врло искусно" наше нападе. Игра по левој страни у одбрани. Јак је, скочан, не превише брз, али врло добро процењује ситуациу. Заиста ми је кроз главу прошло да би било добро видети оваквог играча у нашој одбрани.

Čoveče, javi se Piksiju, rođen si za skauting. Ovi odmah zgrabiše karioku...alal vera! :sampion



Dragi Vidoviti Boka,

Zanima me dali me devojka vara. U horoskopu sam skorpija a ona je vodolija. Hvala u napred.

Sifra: Prevareni

:sampion  :sampion  :sampion

Brazila iz rada je stvarno OK igrač za naše prilike i popunice prazninu u odbrani jer ni Dudić ni Đorđević nisu baš najsigurniji
ima visinu,skok,i odlično igra levom nogom pa nam ta ionako
problematična strana postaje barem pozadi sigurnija.
Slažem se da nam nedostaje na sredini igrač ali ako Dramoni bude
ostao Basta kad se oporavi ide u sredinu a Trajković može da bude
taj koji će snabdevati igrače u napadu.Ako Pantelić ode možda nije loše probati Boška u špicu iza Žigića jer na srredini troši mnogo snage pa ga nema u završnici.Po levoj strani imamo perovića ali taj dečko na moju veliku žalost sve manje misli na fudbal i pod hitno moramo naći adekvatnu zamenu jer Đokaj i Mudrinić nisu pravi igrači pa mora da igra ova devojčica Perović.

Quote from: "marko_da_serb"Dragi Vidoviti Boka,

Zanima me dali me devojka vara. U horoskopu sam skorpija a ona je vodolija. Hvala u napred.

Sifra: Prevareni

Ма вара те! Сигурно.  namigivanje

Пошто је утакмица за Радом прошлост затварам топик. О прелазном року имате посебан топик.