"Igrate ko picke cigani" samo se tako moze prokomentarisati poraz jadne Zvezde od Hemofarma i stvarno su igrali ko picke.Jebote kao da mi na tribinama moramo da im diktiramo tempo kako ce da igraju,kad mi splasnemo sa navijanjem i oni se pogube.Ne mogu da komentarisem igru jer sam stvarno mnogo nervozan i samo bih psovao sto ne zelim  :bes .Kop je bio solidno popunjen.U prvom poluvremenu se navijalo onako cisto reda radi,bez nekih preteranih emocija,cekajuci da Zvezda na parketu lagano pocne da odradjuje ono sto su svi ocekivali.E kad se videlo da ne ide pred kraj poluvremena se pocelo sa prozivkama i zvizducima,sa kojima se i nastavilo za vreme poluvremena dok su se zagrevali igraci.Posle svega toga su se trznuli ovi nasi shabani i onda je krenula grmljavina(kao i van hale  :) ).Kad Hemofarm ima loptu zvizduci,kad je Zvezda u napadu pesma i tako do kraja otprilike.Kako su se sve vise priblizavali rezultatski Hemoframu tako je jelte i pesma bila sve glasnija.Nazalost nismo uspeli da ih izdignemo iz tog mrtvila.Bile su prozivane vecim delom tekme sudije kao i igraci Hemofarma.Nema ko nije veceras bio prozvan pa cak i Delca na poluvremenu  :D ."Aleksic je picka ciganska" nisam verovao da cu ikad pevati nekom picka ciganska   :lol:  i "ciganski otpad".Na pocetku tekme su se deljeni papiri sa tekstom pesme "Mi tebi pevamo,titulu slavimo,sad bije srce u nama,jer ti si sampion!Nek pesma ori se,nek grmi stadion,ti neces ostati nikad sama jer zivot si moj!"Malo je teza za pevanje jer se menja tonalitet u vise navrata,malo je teze pogoditi.Forsirana je malo vise u prvom poluvremenu i nije se vise pevalo.Toliko o jos jednom super izdanju nasih basketasa.Pokisoh i u hali i van hala za dzabe  :bes
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

?? ???? ???????? ?????!  namigivanje  ?? ??? ?????? ?????? ?? ?? ?? ?????? ?? ???????? ??? ?? ???? ??????? ??!
?????? ?? ?????? ?? ??????? ?????? ? ???? ?? ???? ??? ????? ?????????? ?? ???!

????? ??????!  :bes

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

??? ??? ? ??? ???? ????? ?????? ? ????? ???? ?????? ?? ??????? ??????? ????????, ???? ??? ?? ??????? ?????? ??????, ???? ?? ?? ?????? ???? ?? ?? ????? ? ???...?? ?? ?????? ?????? ?? ?????! ????????????? ??? ?? 3 0/5, ? ??? ?? ??????? ?? ????? ???? ?????? ?? ?????? ? 3-4 ??????? ??????, ? ????? ??? ?? ??????...? ???? ?? ????????? ???????? ??? ?????? ????? ????? ?? ??? ???????...????? ????!?! ?? ?????????? ?????????? ??? ???? ???? ?????????, ? ?? ?????? ?? ?? ?? ???? ????????? ????????, ?????? ?????? ?? ??????????? ???? ?????? ???? ???????? :bes

????? ??????!

???????!!!

Kako bre da se ne nerviram,ipak je to Zvezda i njen ugled.Ni ja ne volim buljavog,al opet svaki poraz Zvezde ne mogu tek tako olako da prihvatim.Jedan moj ortak je pisao na mejl Ziki "pauku" pitajuci ga zasto se ne dovedu neka adekvatna pojacanja npr. Milojevic neki dobri i kvalitetni stranci kao sto ih svaki klub nadje,on mu odgovara da se mi oslanjamo na mlade snage  :zbunjen !Jebote pocinju sa politikom FK-a i njihovim mladim snagama i sa evropskom zvezdom za 2046. godinu.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

????, ?? ????? ?? ???? ?? ??? ???? ??? ?? ?????? ???? ??? ?? ?????? ?????? ? ????, ??????? ????? ?? ?? ??? ?????? ????????, ??? ?????? ?? ???? ??????? ?? ??????? ???????? ????? ??????? ????? ????? ?????????, ??? ?? ???? ???????? ?????, ??????? ?? ?? ?? ?????? ????? ???? 4/5 ?? ????...? ????? ????? ??? ???? ??? ?? ?????? ????? ? ?? ????? ?????.....

????? ?? ??? ??? ???? ????????? ? ???? ???????? ???????...????????? ????? ????? ???? ???? ??? ?????, ???? ?? ?? ?????? ??????? ??????? ?????? ?? ?? ???? ?????? ?? ??????? ??????...?' ????? ?????? ??????? ???? ??? ??? ????, ??? ???? ???? ????...? ???? ????? ??? ?? ?????? ????? ???? ??? ?????? ?? 15 ??????? ??? ???? ???? ????? ???????????? ??????????? ?? ??? ?? ?????? ?? ?? 10-??? ??????? ? ???? ?? ??????...
???? ??? ??? ?????? ???? ??? ????? ?? ??????? ??????? ?? ?? ??? ?? ??? ???? ????? ?? ????? ???? ????? ?? ?????? ?????, ????? ??? ????...??? ?????? ?????? ???? ???? ? ???? ?? ?? ?????!!! ? ???????? ??? ????? ??? ?? ??????? ??????? ???????? ???? ????? ???? ?? ???? ??????...? ?? ??? ?? ?? ??????? ????????  :finger  ?????? ?? ???? ?????? ?????...?????!!!

???????!!!

Janez ODLAZI!

Ljudi moji kako trpimo sve ovo!

Inace igraci nisu dobili platu od januara! Pouzdana informacija!

Znam Capocrimi kad si pricao o tome,nisam ja za to da imamo stranog trenera,cak sam zestoko protiv toga,i ja mislim da imamo najbolje strucnjake na svetu,ali ako vec ne mozemo da nadjemo 4/5-cu od nasih domacih igraca trebalo bi onda dovesti jednog kvalitetnog stranca.Vojvodina se nije zajebala sa onim Kibuom,igra covek ko zmaj,a i Reflexu su je sasvim odlicno igrao onaj Kimani.Na to sam mislio.A ne balvan Djuric,rahiticni Bjelica ili oni Mirkovic i Katic njima ne znam koji epitet da pridodam.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Cim se tekma izgubi kao po pravilu krece paljba-"Janez kurac,palac,Jeretin indijanac,Rakoc kilavi abortus...Alo ljudi,sta bi sa KUP-om,final 4 GL,drugim mestom super lige!
Dosta vise sa tim"Zmago odlazi"!Jedini koji je imao muda da igra bez amera,5-ice...Niko nas ne bi ni preuzeo(Djurovic,Boza ...)jer imamo ocajan tim iz koga je Zmago izvukao ne 100% nego 300!
Jebiga sinoc se puklo zbog suta za 3(22-3),5-ica se nema pa mora da se pali(siluje)za 3!Kad Jeretin sa jednom nogom siluje i utrpa 30 -sve je ok,isto i za Rakoca vazi...
Ponavljam-ovo je maximum-maximuma ove ekipe koja ce i finale nase lige igrati jer ima do jaja trenera!
A kad se dovede na leto i ta 5-ica i taj neki amer onda nam ne gine :sampion  i u selu i u gradu .E onda ce i Janezove kolege poceti da pljuju po njemu cim kiksne,sto je do sad bio izuzetak jer ce im bulja zinuti da dodju na gotovo.KK se nakon skoro 5-6 godina trudnoce najzad porodio i ovo su mu bili prvi koraci.....Eeee kako se sve brzo zaboravlja
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

@Meda&Kisi: ? ????? ???...?? ??? ???????? ??? ??????, ????? ?? ?? ??? ?? ??????, ?? ????????? ???? ????? ???? ??????? ???? ?? ??????? ? ?????? ?? ?? ????????...????? ?? ?????? ?????? ??? ????? ???? ????? ????? ??????? ?????? ??? ???? ?? ?????????? ?????, ????? ?? ??? ?? ?? ???? ?????? ?????? ???? ?? ?? ??? ?? ??? ?????? ??????, ?? ?? ?????????? ????? ???, ? ??? ?? ???? ?????? ? ???? ???? ?? ????? ?????!?! ?? ? ?? ??? ??????? ?? ????? ?? ???! ?? ???? ????????? ?????? ????? ???? ?? ?? ????????????????? ????????? ?????? ? ??????, ????????? ?? ???? ?? ??????? ???? ????????? ?????????? ??? ????-????????...?????? ???? ?? ?????? ?????? ?? ??? 15-??? ???????....???? ?? ???? ??? ??? ????? ?? ????????? ??? ????...

? ??? ?? ???? ????????, ????? ?? ?????? ?????????!  :nene ?? ?? ??????????! ? ?? ?? ??? ???? ???? ??? ?? ?? ?????????? ????? ????? ?????? ?????? ???? ??? ???????? ? ???? ??? ?? ??? ?? ?????? ??? ???? ?? ???, ? ?? ??? ?????? ?????????? ?? ??? ??? ?? ???? ?????....? ???? ?????? ?? ??????????, ?? ???? ???? ?? ?????? ????? ????? ????? ??????? ????? ?? ??????? ???????? ???????? ???????? ? ?????? ?? ?????? ? ?????? ??? ?????, ????? ????? ?????? ? 2. ??????? ??????...?????? ????? ?????? ?? ? ???? ??? ?? ????? ?? ????? ??????, ?? ??? ????? ?? ?? ????, ?? ???????? ?? ??? ??????? ? ???? ??? ????? ?? ???????...????? ?? ????? ? 100 ????? ??????? ??? ????? ?????...? ????? ?? ???? ???? ???? ?? ???? ????????, ??? ???  ? ???? ?? ???? ?? ??????? ?????? ?? ???? ?? ?? ?????, ? ??? ???? ?? ???? ???? ????? ??????...?? ?????? ?????? ?? ?????? ?? ?? ??? ? ?? ?????? ?? ?????... :bes

?????....??????!!!

???????!!!

Zmago je selektirao ono sta je zatekao(a sta je tu bilo znamo),oterao je zbog (ne)discipline amere i zbog toga smo tu gde jesmo a slazemo se- na MAXIMUMU.
Jeretin je tip igraca-paljevina,zato je rekao to sto je rekao bar  samopouzdanje da mu da kad drugo i nema...
Ponavljam svi treneri beze od nas ko djavo od krsta jer znaju da su ocekivanja velika a puska  prazna,zato lakse malo sa tim "Zmago odlazi" da nas Moka ne bi opet "spasavao"
Nisu ni u upravi ovce pa da drze cobana da nas upropastava a nije ni on ovan da sam sebi kopa jamu pa da tera sve sto je do jaja.Svaki potez koji je vukao do sad je bio uspesan i ja mu verujem.Disciplina i rad je to sto se trazi i sto treba(na prvom mestu) a za to je majstor
Sinocnu tekmu nisam gledao,video sam izvestaj,cuo komentare,znam da je Jeretin zasro(sut u 3-4 sec napada,vazan zicer kontra rukom....)ali to je nasa igra za ovu godinu bila,zato mi je krivo da kad prodje takva igra da je tad sve ok(Zmago se pljuje u manjim kolicinama) a kad se desi poraz-pljuvanje i paljba do koske.
Imamo neku fizionomiju ekipe posle pitaj kurac koliko sezona,sve vazne tekme smo dobijali posle produzetka ili u zadnjim sekundama i to dosta govori.....istina i gubili smo u par tekmi isto tako ali ipak smo vise i vaznije dobili u trenucima kad se vidi licis li na ekipu ili ne.Umesto da covek vidi da ima i nas iza ledja ne samo upravu,ovde se samo ljudi pozivaju na neki Zmago-bojkot....a to traje jos od proslogodisnjeg finala GL kad je Zmago sa pravom ukazao posle poraza u finalu da je uzrok tome bio  prekid kod stanja +6 ili 8 za nas...tad je krenulo-"psovac srpskih majki","STOP znak za dizanje tri prsta","grobar Zvezdine kosarke"....
Ja mu se divim kako je do sad izdrzao i verujem da ce se uskoro na final4 evro lige pevati "Zmago Srbine"
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA


Sokole, gde ces na silu Zmaga da udaras :D  :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


.....evo Boza je otpao(Real),znaci Djurovic  je taj koji ce nas iz "govana "izvaditi...
Vidim da Zmaga ni titula nece izvuci :(  steta
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

?????? ?? ???? ???? ??????? ??? ? ??, ???? ??? ?? ??? ???? ??-? ? ???? ??-?... :D

???????!!!

Samo nam jos trebaju problemi u RK i OK namigivanje .....
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA