Opet "samo" pet bodova prednosti.Prvi put smo ove sezone izgubili bodove na Marakani.Losa igra,malo nas i nije htelo(dve stative i precka),u drugom poluvremenu bunarenje i jurcanje da se sto pre da gol,plus teren koji je bio malo raskvasen u drugom delu pa je bilo dosta klizanja.Sve je to uticalo da bude smorenih 0:0.Posecenost nista specijalno,cini mi se da je cak bilo vise kad smo igrali protiv tog istog Zeleznika u kupu(takodje u sredu) nego sad.Navijanje slabo mora se priznati.Navijanje se podizalo samo onda kad Zvezda napravi neku sansu ili malo stisne ali sem toga mnogo lose ko preko ku*ca.Tad krene kratko-minutna euforija i naglo splasne.Smor je i vreme bilo,stalno oblacno,posle i kraci pljusak,eto sve "izgovora" za lose navijanje.Podeljene su opet zastavice,ovoga puta pored malih crveno-belih bile su i one sa oznakama grupa,kao i par onih zastava na dve sipke i nekoliko barjaka,zapaljeno par baklji.To je eto jedini detalj koji je zasluzio prelaznu ocenu.Na kraju tekme umesto zvizduka,koji su se mogli ocekivati zbog lose igre,usledio je aplauz,pesma i skandiranje Muslinu..."do kraja Zvezdi verni i Beogradu".Nista jos nije izgubljeno ali lepse bi bilo da je ostalo onih plus 7.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ono bas i nisu bile baklje, vise lice na prskalice... Elem, navijanje jeste bilo slabo, pre svega zato sto ljudi u samom kopu nisu pevali. Upravo zbog toga vise i ne idem u kop. Par klinaca pored mene kuliraju, pitam ih sto ne pevaju, a oni meni "Ma, opusteno, sad cemo". Od pesme naravno ni P. Izgovora nema i vise ne sme da ih bude.

Nije mi bas jasno zasto se na kraju pevalo "Jedan je Slavoljub Muslin", zapravo bi mnogo bolje bilo da je stih bio "Jeban je..." Jos jednom je celavac pokazao sve svoje znanje i umece, a kupio je navijace za jeftine pare tako sto nam se sve vreme slihta i prica kako smo najbolji, potrebni klubu, a vrhunac je onaj njegov pozdrav u poluvremenu. Eto mu njegovog Ilica, Krivokapica, Perovica i ostalih raga. Samo neka se sto pre sa svojim ljubimcima tera iz Zvezde.

MUSLINE ODLAZI!!!  :bes
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

?????? ??? ?? ??????
?,?? ??? ?? ????? ???????,??? ?? ????? ???????? ??????
???? ?????? ???????,?????? ????????????!

i opet nista nije valjalo,navijanje je samo u 2-3 momenta zvucalo kako treba(i da mi ponude...)kop treba da ima vodju a ne ....... o igri ne treba ni pricati mada sto pedja rece one precke  :bes .
a imam bolest kojoj nema leka.....

sto se tice navijanja,strasno da u ovoj polusezoni ne mozemo da spoijimo jednu tekmu a da nema zamerki na navijanje.kop je dobre brojnosti ,ali navijanje katastrofa
meni licno prvi deo sezone je bio mnogo bolji,sto se tice navijanja.Mnogo manji kop i manje ljudi ali stvarno pravih
samo kad se setim -protiv obrenovca na mari((ono prozivanje sos-a ,i pesma na svoju zemlju)pa zatim cacak kuci((na minus neki celzijus a nas 500u kopu peva))pa sartid zadnje kolo
A ne sad ovo ,dodje na sever izmedju 1500i 4000ljudi,u ovoj polusezoni,a navijanje katastrofa
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

supreme, mnogi me pitaju za tebe i voleli bi sa tobom da popricaju.

Ne volim kad se neko pravi grbav, svi su ovde i na OAZi rekli da je navijanje lose, a sad ti Kizo nadjes ovde da prozivas Supremea. Ja bih voleo da mu sve to licno kazes, a znam kako ce posle da se zavrsi. Pun mi je kurac kad vise ne mozes da kazes ono sto mislis a da se neko ne nadrka...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Nije to zbog navijanja, to je zbog Muslina, mnogi me pitaju zasto tolerisem "Jebem ga u usta celava"?!

????,? ????? ??.?? ?? ??????? ???? ?????? ?? ???????...???,??? ?? ??????-?? ?? ????? ?????!!!

Quote from: "Godra"Pun mi je kurac kad vise ne mozes da kazes ono sto mislis a da se neko ne nadrka...
Problem je u tome sto se ovde uopste ne radi o "razlicitom razmisljanju" na zadatu temu.
A sto se tice ovog foruma, ovo je natolerantniji forum koji sam ja ikada posecivala. Nijedan administrator na netu, ne bi dozvolio, sve ono sto Kiza dozvoljava, nama hijenama i shakalima ovde! namigivanje

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nije tako ali nema veze
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Posle onoga juce Muslinu i ne zameram mnogo... Bio sam jako ljut sto je onu decu poslao na Ub, ne da im da igraju ili bar treniraju u Bg... Ali izgleda da je juce definitivno potvrdio zasto je to uradio... Jedan od "oteranih" - Beljic, dobija sansu u vise od pola sata drugog poluvremena, i umesto da grize, da gine, da pokaze da je Muslin pogresio, on ima pogresna dodavanja, previse mlako ponasanje, trci ko puz itd itd... Znaci, nije Muslin tu previse kriv, on forsira one koji hoce da igraju i koji su stvarno spremni, e sto su juce igrali svi ko picke, to je vec drugi problem... A jeste primetili jos nesto? Mnogi su igrali na kladionici x-1 ili 1-1 pa ono, ja dajem 500 evrica da je namesteno za Lavove, a i Muslin se nesto nije mnogo nervirao tokom utakmice, cak ni jednom nije ustao sa klupe da nesto sugerise ili da napusava sudiju i sl.....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Moj stav o Muslinu je takav kakav je i necu ga menjati. Uostalom, to ne zavisi od mene, vec od Muslina. I jos nesto, taj stav nije od juce, vec od ranije. Pa jos i ovo: smatram da Muslin nista nije bolji od Dzaje, stavise isti je kao on. Da je neko mudo, sada ne bi svoju trenersku karijeru morao da spasava radom u Zvezdi i Liteksu, vec bi i dan-danas trenirao Zidana. Sta drugi misle o njemu, to je njihova stvar.

A ti Kizo, mani se tog svog licemerja. Mnoge druge stvari si ti dopustio na ovom forumu, pa ti niko rec nije rekao. Ako se nasao licno uvredjenim zbog moje prozivke Muslina, platicu mu odstetu za pretrpljeni dusevni bol. I sta koji k.... tebe ima da pitaju?! Neka pitaju mene, sve cu im razlozno objasniti. Nije Zvezda je..ni Muslin, vec je Zvezda stil zivota, tradicija, Zvezda je ono sto nosimo u sebi i zbog cega dolazimo na njene utakmice.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]


Boka, nesto te nisam shvatio. Da li si ti to oplevio Ubljane, a sa druge strane podrzavas iskusne Ilica, Perovica, Krivog, Vitaku i ostale salabajzere? I oni valjaju, a ostali treba da se kale na Ubu? I po tebi je OK da Muslin uzima kintu iz necijeg ugovora? Pa zato Djordjic, Purke i ovi iz Uba slabo igraju jer imaju druge menadzere. Treba uvaliti gore navedene ove sezone jer ih posle niko nece uzeti ni pod razno. Kako igraju, nece ih ni ovako uzimati. Meni je draze i da gubimo utakmice a da se borimo, da gledam fudbal, a ne jebeno sranje koje nam servira Muslin svojim krajnjim nepoznavanjem fudbalskih rezona. Da covek ne uvidja da je Zvezda sa Djordjicem i Stojanovic totalno drugi tim, da Milovanovic mora da igra, a Mladenovic ne sme da igra stopera. To su stvari koji najobicniji laik vidi, ali zato ne vidi Muslin. Dosta smo imali srece u ovih nekoliko utakmica. Nece biti stalno tako, Kula i Zemun izgleda nisu bili dovoljna opomena.
A da se slihta navijacima - slihta se. Nije to lose, ali na taj nacin hoce da maskira ono sto uradu - ili jos bolje sto ne uradi...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Supreme, ako sam ja licemer, onda vise ne treba da dolazis na ovaj forum.

Sto se tice navijanja u prvom poluvremenu sasvim ok...drugo slabije ali nema veze...mozda su pesme malo teske jer se ponavljaju nekoliko puta a nisu tako jake...kao na primer i dami ponude ili tako nesto...i prestanite da se iscudjavate "kao lose vaijanje.." "slabo smo zvucali.." i te munje...ako neko posecuje redovno utakmice sa ovog foruma zna da nas kop mnogo vise huliganski nastrojen nego cisto navijacki...da ne objasnjavam sta je ovo a sta ono zna onaj ko treba da zna zna...i to iz godine u godinu je sve ociglednije...tako da iskulirate sa tima slabim navijanjem...

Sto se tice Muslina on je smeker ipo...to sto on se uvek zahvali delijama na podrsci sto su dosli u kulu, podgoricu ili na marakanu to je za svaku pohvalu...ne secam se da je neki trener u ligi to ikada rekao...nesecam se kad je zoran filipovic prosao u prolaz u sever a inace je stalno isao u tunel ko pica...sto se tice igre Muslin uvek ali ponavljam ;pljuga Uvek igra na sigurnu kartu...ili ti sigurne igrace koji ce  u tom trenutku odigrati dobro...e sad to sto oni ne igraju dobro to da ga jebes...naravno da imam i ja nekoliko zamerki tipa djordjic ili pantelic koji mi mnogo lici na pjanovica ponasanjem na terenu...ili stojanovic...ali ako doje titula da se pokrijete svi preko glave koji pljujete...

A ako prodamo jos 15 igraca na leto ili ne daj boze kiksnemo titulu, ili ne docekamo prolece u Evrokupovima, cime ces ti da se pokrijes?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ne. Da se razumemo. Mislim da nije dovoljno da neko provede 6. meseci u drugologaskom takmicenjam i da stura bude ukljucen u kvalifikacije za ligu sampiona kup UEFA itd. Mislim da moraju mnogo vise da se "kale" pa kao dokazani igraci da dolaze u Zvezdu. Protiv Vitakica nemam nista. Ali protiv Krivokapica - Perovica imam dosta toga. I o tome si mogao da procitas na nekom drugom topiku dosta. Pa necu ponavljati.

Isto tako, problem Djordjica i Stojanovica je jako slozen s jedne strane cujem jedne price sa druge strane druge price pa nisam siguran tacno cemu i kome da verujem.

Kizo, nisam zbog tebe dosao na ovaj forum, pa tako zbog tebe necu ni da odem...

Giska, lepo je to sto nam je kop huliganski nastrojen, ali avaj, donet je novi zakon o sprecavanju nasilja, igramo po kojekakvim livadama i poljanama na gostovanjima, gotovo i da nemamo prave rivale na tom (huliganskom) planu, tako da nam se retko kada ukaze prilika da pokazemo nase umece. Dakle, ostaje nam navijanje i pesma, ali mi smo huliganski nastrojeni i jebe nam se da pevamo, jel' to poenta? Ponavljam, juce su upravo ljudi koji su bili u kopu zatajili. Pa sta onda kog djavola traze tamo? Ja se vec nekoliko utakmica izdvajam malo van ili na samu ivicu kopa da ne bih morao da se nerviram sto ljudi oko mene nece da pevaju. I umesto da se taj problem prvo resi sa ljudima u jezgru kopa, ljudima koji stoje malo sa strane se razbija lobanja megafonom. 'bem ti takav posao...

Boka, molim te da nam otvoris dusu i kazes nam kakve si to monstruozne stvari cuo o Djordjicu i Stojanovicu, pa da razmenimo misljenja.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]