Evo posto nisam otisao pravo i na basket da preduhitrim one koji su hteli da postave topik o prvoj prvenstvenoj tekmi u prolecnom delu sezone.Uknjizena tri boda sa dva gola...nije lose za pocetak,kako kazu prve tekme su najteze.Tekma ne bas toliko zanimljiva,najlepsi detalj je bio prvenac Pantelica u dresu Zvezde kada je majstoski postigao prvi gol.Akcije su uglavnom isle non-stop na Zigica koji je odigrao dosta slabo,sve lopte po zemlji koje su mu isle su se odbile od njega ili je uspevao nekako da vrati povratne lopte,sva sreca te je visok inace  :zbunjen .Od standardnih nisu igrali Vidic i Markovic,Djordjica takodje nije nigde bilo.Necu vise da zamaram o tekmi jer je stvarno bila smor,sto se tice popunjenosti za svaku pohvalu,naravno samo kad je sever u pitanju.Kop odlicno ispunjen,opet je bilo guzve na ulazu kao da igramo protiv ne znam koga pa je dosta nas uslo tek nekih 10-ak minuta po pocetku tekme.Navijanje sudeci po nerviranju vodja  ;pljuga nije bilo bas najbolje,pevalo se sa prekidima,prekine se pesma da bi se aplaudiralo nekome,standardne greske od ranije.Al dobro prva je tekma dok se ljudi malo probude i da jos malcice otopli bice perverzija navijanje.Normalno i smor tekma je uticala na takvo izdanje.Posle prvog gola je upaljeno nekoliko baklji i par dimova.POslednjih mozda 15-ak minuta se moze reci da je bilo onako malo zesce navijanje.Igraci su na kraju pozdravljeni kao i Slavoljub Muslin koji je opet bio u casual fazonu  :D .Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

UUU,kad vec stavi topic o tekmi...
Totalno nezanimljiva tekma,ali mi je bas drago zbog Pantelica,prva tekma pa prvenac.
I ja sam se iznenadio koliki bese kop! Kako bude odmicalo prvenstvo,verujem da ce biti sve vise i vise ljudi...to je mnogo dobro,ipak mi nismo bilo ko.Sto se tice navijanja Djape je sve rekao.Sledece je gostovanje u Kuli,verujem da ce i tamo biti jako zanimljivo kao i uvek.  namigivanje

Imali nekog materijala sa tekme(jpg,wav,avi...)???

ima materijala ceka se kiza ali je iz opravdanih razloga odsutan :ruke
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

ko je to koga zaprosio na severu za vrjeme tekme...  :zbunjen ?

izvor: Sportska Centrala  ;pljuga

Posto vidim da mi je Djape olaksao posao pisacu samo kratko. Bilo je odluceno da se ide u Lazarevac na rukomet u 16h tacno bila su obezbedjena 3 busa. Ja sam planirao da idem na basket i tako sam i uradio :) Dakle, s obzirom da smo usli u finale (verovatno igramo sa glodarima), sutra ce se ici organizovano u Lazarevac. Na basketu je bilo navijanja, iako su bili klinci od 12 godina na momente se dobro culo :) Cak su trojica bila na sipci :D Sto se slika tice za sada 2 slike sa fudbala a ostalo sutra.

Bas je bilo puno danas, ali pevanje slabo, verovatno zbog hladnoce...

Sacica jakuza:

http://www.delije-caffe.co.yu/razno/forum/zve-nap.jpg

Listam malo B92 Galeriju opet se uzdizu Taurunumi:

Cuo sam da su taurunumi pripremili oko tridesetak baklji tako da je verovatno dobro izgledalo.
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Posto iz opravdanih razloga(i vise nago opravdanih namigivanje )nisam mogao da stignem do Marakane na vreme otiso sam na zemun -vosa.U kopu je bilo oko 250-300 Zemunaca.Ova bakljada (gore na slici)se desila na pocetku 2. poluvremena i sve baklje su zavrsile na terenu.A onda negde oko 80.minuta oko pola zemunaca(i ja s njima)krece prema severu gde su bili ovi iz Firme.Negde na pola puta ,naravno ,docekuje nas murija i mi stajemo i prozivamo i njih i madjare i dovikujemo se sa nasim kopom.Ali posle par minuta par likova ulece na teren(murija je bila izmedju dva dela istocne tribine)prema severu i gadja Firmu bakljama, ostali, koji nisu uleteli lome stolice i gadjaju muriju i redare.Cim su videli da su najebali ovi iz Firme kupe svoje krpe i beze, zemunci, kada su to videli, masovno se zalecu prema kapiji, panduri nista nisu mogli(njih 10 zemunaca 100) i izlaze da se obracunaju sa novosadjanima.Zaista sam bio prijatno iznenadjen zemuncima ali je utisak pokvarilo bezanje od 20-tak pandura odma po izlasku sa stadiona, al s obzirom na to da je prosek godina u toj rulji bio otprilike 16 (sigurno ne vise) to je za svaku pohvalu(pogotovo momci koji su uleteli,i oni imaju po 16 i17 god.)Posle tog bezenja zemunci su razbili stakla na gradskom autobusu i napravili jos par sranja,ono bas su divljali.

            Ovo sto sam napisao sam video svojim ocima, a ortak mi je pricao da su sjebali slanini autobus.

Joj Kizo,do jaja ti je taj novi digitalac,najezio sam se kad sam video kvalitet slike bre... :ruke Sad ga optereti maximalno,sutra je vec nova prilika na rukometu...

Kizu za predsednika!!! ;pivo

Mojim nije nista slikano, uglavnom Godra i FU su slikali. Moje su baterije crkle tako da nije bilo nista od premijere :D

A ko je igrao umjesto Vidica? Jel' onaj decko sto je dosao iz Napretka? (kako se snasao)
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "skora"Ovo sto sam napisao sam video svojim ocima, a ortak mi je pricao da su sjebali slanini autobus.

Navijacima nisu polomili bus , jer je Firma i Red Firm isla vozom , kojim smo ja i moj ortak putovali na CZ - Napredak! Firmina ekipica nije bila losa , bilo ih je oko 40 (od toga 2 nazi ribe)!
inace navijanje na CZ-napredak 4 -  , mora to mnogo bolje!

evo malo i o talibanima:

Navijac Partizana izboden no

Quote from: "DELIJA_KNN"ko je to koga zaprosio na severu za vrjeme tekme...  :zbunjen ?
"Po prvi put u istoriji, na na

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

hmm sto se tice zemunaca oni su od uvek bili zanimljivi , znaju da naprave lepu bakljadu , koreografiju ali slabo su pevali , Oni su jedna solidna ekipica koja se polako sve vise istice na navijackoj sceni !

Obrisao sam post Supreme-a, kao i oba replay-a na taj post, posto smatram da je potpuno neprimeren. Pod jedan, svako ima pravo na svoje misljenje i jednak je i ovde (a nadam se i na tribini) bez obzira na pol. Pod dva, ne smem ni da zamislim u kakvu bi se pljuvacinu pretvorio ovaj topic.

Toliko.

Pametno.

Mada, nije da nije bilo smesno...  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Simo, hvala na obavestenju i da znas da ti uopste ne zameram. Samo sam hteo malo da zatalasam, no hard feelings girls  :D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "supreme"Samo sam hteo malo da zatalasam, no hard feelings girls  :D

Mu
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]