Vidim nema izvestaja pa reko ajd sve ja bas moram  :D .Ipak ja nisam bio u NS-u pa imam vise snage da sad na baljezgam nesto da se iskupim za ne odlazak  :D .Ovako sto se tice tekme sasvim solidno odradjena s obzirom na igracki kadar sa kojim smo raspolagali pred ovu tekmu.Odbrana u dosta navrata u toku prvog poluvremena odlicna,cak i skokovi u napadu sto nam je bila boljka tokom predhodnih tekmi.Stvorena lepa zaliha na poluvremenu,koja se uvecavala jedim delom trece cetvrtine i onda je ujednom usledio ogroman pad gde se dozvolilo Reflexu da se priblizi na minus 3-4 razlike.Ta razlika se neznatno povecavala ili smanjivala sve do kraja trekme kada u nekoliko odlucujucih napda Jeretin mentol gubi za redom dve lopte na glupav nacin ali sva sreca da ovi chobani nisu to uspeli da iskoriste do kraja.I onda u jednom od polsednjih napada je konacno proardio Ceda Vitkovac i trojkom razbio sve nade gostima.Raduje dobra igra Zvezde kao i povratak Dragojlovica koji mislim sem jedne tehnicke i mozda kojeg skoka nije nista specijalno uradio al dobro covek se tek oporavlja.Pored anse klupe su bili primeceni Koprivica,Dozet,Luka Bogdanovic i jedan od crnaca koji je dosao na PROBI  :lol: i koji ce verovatno i potpisati za nas.Takodje sam primetio da je vise maltene gledao u kop nego na zbivanja na terenu  :ruke .Popunjenost kopa sasvim zadovoljavajuca,nekih dva-tri minuta po pocetku tekme stizu i delije iz ns-a tako da pocinje tad i navijanje.Navijanje nista nije bilo specijalno sto zbog iscrpljenosti i premorenosti vodja a i ostalih pridoslica a sto i zbog sastava kopa (pretezno zene i deca).Negde tokom drugog poluvremena je pristigao u lozu i Slavoljub Muslin  :sampion koji je naravno ispracen ovacijama kako to i zasluzuje jelte?Okaceno je par novih transparenata (barem koje sam ja prvi put primetio) Chemical Boys i Delije Prokuplje,a od starih North Storm,Loyal group,Veterani  i naravno BBRS sa sve Brus Lijem  :rofl .Lep dan danas pogotovu za one koji su uspeli da isprate celodnevni repertoar tekmi i da uzivaju u pobedama. :sampion
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Sta bre katastrofa? Bez pola tima smo ih oduvali. A sta sam ja rekao nevernim Tomama i vovjodama, ko ce da pobedi, a? Sledeci put castite  ;pivo
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Pa dobro ipak je bilo potrebno i malo srece,jeste da je ne dopustivo da se gubi razlika od 19 poena,ali normalno je da ne moze Reflex da uvek bude na nekom super nivou,jednom moze i njima da popusti koncentracija sto smo mi uspeli da iskoristimo.Verujem da ce se uz ovu pobedu,povratak Dragojlovica i potpisivanje jednog ili dva crnca stvari malo stabilizovati,a onda kad bude najpotrebnije vratice se i ovi povredjeni.Priznajem nije ovo jos uvek ono pravo ali ipak ne treba potcenjivati pobedu,pogotovo  sa ovakvom ekipom koju smo imali.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ma, mnogo smo dobro krenuli... Celo prvo poluvreme ( prevazisli su sva ocekivanja u prvom poluvremenu ), a onda ( po ko zna koji put prim. aut. ) nam se desava neobjasnjiv pad i od kapitalne prednosti sa poluvremena, mi dolazimo u situaciju da moramo da "jurimo" rezultat u finishu...
Doduse, tacno je da nam pola prvotimaca nisu igrali, ali da su u klubu josh uvek igrachi koji su otisli ( oterani, kako god... ), mislim da mi nebi imali problema zbog nekolicine povredjenih prvotimaca, ovako... Zacarani krug...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Djape_BBrdo"Okaceno je par novih transparenata (barem koje sam ja prvi put primetio) Chemical Boys i Delije Prokuplje,a od starih North Storm,Loyal group,Veterani  i naravno BBRS sa sve Brus Lijem

Zaboravio si na Brigate zastavu,koja je na svakoj tekmi tamo gde smo mi!!!
DEMO ZAJEDNO

Izvinjenje sto sam izostavio iz vida zastavu Brigate,nisam je primetio iz moje perspekive,tek sam je posle video na fotkama.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org