U konkurenciji mnostva domacih reklama na hepeningu zvanom Reklamozderi za najbolju domacu reklamu izabrana je reklama koja je svima nama dobro poznata a to je reklama za sok iliti "Nije svejedno" kada doticni glumac u reklami udje sa grobarskim salom na sever,i naravno posle toga zavrsi hospitalizovan  :lol: .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

I goooooool, majstoreee  :lol:

:batine  :boks  :cigla

A posle toga  :doca
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Pa bolja reklama je "Noblice, Noblice...!!!"  :rofl  :finger  :rofl
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ma "Noblice" imaju najjacu melodiju,pevljiva je ne moz' posle da je izbacis iz glave,mogli bi neko obradu da napravimo npr. "Zvezdo,Zvezdice donesi nam titulice..."  :rofl
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

101,101,101,101,101...

:boks  102,102,102...

:rofl
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Niski Delija"101,101,101,101,101...

:boks  102,102,102...

:rofl


Eeeee... To je vec huliganska reklama...  :D  Mislim, propagira nasilje...  :rofl
A najjace od svega je sto lik iz reklame uvek dobije po picki...  :ruke

A, sto se noblica tiche... Pitaj Maju i Anu dal ih nisam smorio sa tom pesmom na Zvezda-Odense???  :finger
Posle toga su i njih dve pevale... NOBLICE, NOBLICE, SIDjITE SA POLICE...  :ruke

MORA DA NAPRAVIM TRANSPARENT NOBLICE CREW
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Niski Delija"101,101,101,101,101...

:boks  102,102,102...

:rofl

Najgluplja moguca reklama,nema veze sa onim sto reklamira. Kao i ona druga sa tipom koji mase ribi,pa umesto da udje u auto sedne na motor.
Inace ova druga je ukradena. Jos '98 su Portugalci imali identicnu reklamu za neke kredite za kupovinu automobila. U toj verziji je sasvim logicna.

Pitao bih ih ja da ih poznajem,ali najbolje znam po svom primeru NOBLICE RULEs  :rofl ,eee da nas samo neko vidi o cemu mi diskutujemo  :lol: .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Hooligan"
Posle toga su i njih dve pevale... NOBLICE, NOBLICE, SIDjITE SA POLICE...  :ruke

za odenze nismo pevali "sidjite sa police", ne bi to imalo smisla :), vec "igrajte za noblice" :D
...a kasnije i :"ajd idemo u pivnicu da slavimo pobedicu..." :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!