IZVOR B92:

Celnici Crvene zvezde i Refleksa potvrdili vest koju je u subotu objavio

Ja ne mislim tako. Treba jake klubove razbacati po Srbiji a ne svi dziberi da mi dolaze u Beograd. Nek se pojacaju jaki klubovi sa finansijskom podlogom u Leskovcu, Nisu, Podgorici, Kraljevu... e to bi bila prava stvar. Ne treba nam Beogradska liga, dosta nam je ova muka sa fudbalom. Zna Andjelkovic da napravi posao. Kad bi Zika Pauk vodio FK, gde bi nam bio kraj. Treba nam jaka, bogata, evropska Zvezda i to ce KK da postane, a FK nece ici ni napred ni nazad, nego ce da tapka u mestu kao sto to radi vec 12 punih godina. 92' je bila odlicna kao i 91' posle toga..  :(

???? ??? ??? ????? ????? ?? ????? ???????. ???? ??? - ???? ???. ???? ????? ?? ??? ???? ????? ?? ???. ?? ????...

Ne vidim nista lose u tome po nas klub ali samo pod uslovom da ime tog kluba ostane KK CRVENA ZVEZDA bez ikakivih nastavaka tipa reflex i slicnih sranja
a imam bolest kojoj nema leka.....

potpuno se slazem sa kizom...

eee sad...



jel vi verujete da u srbiji ima verovatno vishe talentovanih igraca koji igraju po ulicama nego po nashim klubovima? ja bih pokrenuo malo "lovce na talente", mozda uradi vise plodom nego spajanje dva kluba... sta znam...
a.....potpis....

Ako bi ta fuzija predstavljala otprilike ono sto je Zika objasnio to bi bilo super  i ne vidim zasto bi neko imao nesto protiv toga od nas jer moze da donese samo boljitak.

ZIKO MAJSTORE  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

????????? ??? ??????.

????? ??? ?? ????????? ??? ????. ?????? ???? ????? ????? ? ????. ?????? ?? ?? ???? ??????? ??? ? ??? ?? ???????. ????????? ???? ????? ?? ?????-????? ?????? ? ???? ? ?????????.... ???????? ?????? ?? ??? ??? ???? ???????? ?? ???????.

????? ?? ? ???? ????? ???? ???? ?? ??????????? ????? ? ???? ?????? ???? ?? ????? ???????? ?????.


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

ja bih doshao da shutiram trojke... :ruke

ja sam sa svojih 17 godina osvojio contest, od 20 ja ubacio 17 lopti..

sad nisam dugo igrao, ali nebi mi trebalo vishe od mesec dana aktivnog igranja da se vratim : ))) :sampion
a.....potpis....

Generalno,to ujedinjenje uop
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

ovaj...

ana.. izvini molim te, sta ja to ovde vidim, palish se na juniore?  :rofl  :finger  :D
a.....potpis....

? ??? ?? ????? ?? ????, ??????? ???? ?? ??????, ????????? ? ???????.  ;pljuga

Ideja je po meni OK i verujem da Zika nece dozvoliti da se momci iz predgradja previse umesaju u vlasnistvo zajednickog tima. Hala za treninge, Askrabic i Zoroski, kao i jos par dobrih igraca, dobar su razlog za ovakav potez.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

? ?????? ?? ?????? ??? :zbunjen ,??? ?? ?? ??? ??? ?? "?????????" ???? ??,??? ????...???? ???? ??? "???????" ?????? ?????? ? ??????...????? ?? ?? ????? ??????  ?? ?????.