Praksa je pokazala da u ovom kupu UEFE nema lakih timova. Odenze je bio tim za respekt. Imali smo srece. Svako moze da izgubi od svakog, nema pravila. Uz malo srece Zvezda bi mogla da dobije svaki bolji tim.

Nismo nosioci grupa zbog loseg koeficijenta (koji je ipak dosta skocio). Evo i liste potencijalnih timova:

FC Barcelona
Valencia
Liverpool
AS Roma
AC Parma
Real Mallorca
Girondins Bordeaux
Borussia Dortmund
Feyenoord (?)
1.FC Kaiserslautern (?)
RC Lens
Newcastle United
Slavia Praha
PAOK Thessaloniki
Rosenborg BK
Schalke '04
Spartak Moscow
Villarreal
Wisla Krak

Pola od ovih timova nema nikakve sanse da prodjemo. Ako hocemo spektakl i do jaja gostovanje (ako uopste daju ikom vize) onda su tu Englezi, Italijani, Spanci i Francuzi.

Ako hocemo da prodjemo, bilo bi dobro dobiti nekog od:

Real Mallorca
Girondins Bordeaux
1.FC Kaiserslautern (?)
RC Lens
Slavia Praha
PAOK Thessaloniki
Rosenborg BK
Spartak Moscow
Villarreal
Wisla Krak
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

Ma i Newcastle ili bilo ko, pa sta,neka se uce i sticu iskustvo.

Ne znam sta radi ova tema u huligan kafeu, ali postoje vec tu da predlozim i ja neki ##urcic:

Cemu Bogavac?

Chievo,Odense...
jmo svi na stadion Marihuana...

E kad se igra sledece kolo? bar da igramo drugu na Marakani, pa da stignem..

Sto se gostovanja tice,voleo bih najvise PAOK.Isla bi gomila ljudi,ne bi bilo frke sa vizama,plus sto su g.... grobarska.Mislim da bi pakao bio dole u Solunu.

Quote from: "Jackass"Sto se gostovanja tice,voleo bih najvise PAOK.Isla bi gomila ljudi,ne bi bilo frke sa vizama,plus sto su g.... grobarska.Mislim da bi pakao bio dole u Solunu.
Apsolutno se slazem. Njih ili BBBojsice. Kad ne moze Hajduk, ali kad tad, kad tad...
Samo najomrzeniji su mi ipak PAO, a ne Solunci.
A i vreme je da "odigramo" sa Fejnordom.

Parma, jer im se vodja zove Mirko, i (I)Talijan je.

Lud pijan - Mirko Talijan  ;pljuga
upla kruna '06

ja bih najvise voleo da dobijemo Liverpul od jakih.
Medjutim, gostovanje u Zagrebu budi neke stare uspomene...
Ipak cini se da bi najpovoljnija bila visla.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Dinamo iznad svega... :) za protivnika u narednom kolu... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Samo da ne dobijemo sabane tipa valensija, viljareal, benfika, majorka

bilo bi do yaya da dobijemo dinamo i da ih prodjemo.....ali.....sta ako ispadnemo ???zaista bi najteze podneo da od njih ispadnemo.....

kad bolje razmislim, za ljude bi stvarno bilo najbolje da dobijemo grke. dobro gostovanje a imamo dobresanse da prodjemo.

ne znam zasto svi misle da je do jaja dobiti dinamo kad nema sanse da se ide tamo organizovano. a dobiti vizu jeisto zajebano.

ako treba vec da izgubimo (ako nam je bas sudjeno) onda bi bilo najbolje dobiti ove smrdljive skausrs  :bes

jaoooo, sad se setih. pazi kad bi u solun dosli i nasi atinjani. koje veselj bi to bilo. bilo bi vam jos bolje od bukuresta.
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

UL,cuti,cuce te Commando :rofl ,ovi njegovi iz Ultras Rapid su bas dobri sa zelenima...Tu stoku najvise mrzim uz one Turke sa nekadasnje Nea Philadelphia.

  Inace imam ortaka u Atini,koji je krajem 80-tih i pocetkom 90-tih bas bio aktivan na Gate 13 tribini,mnogo interesantnih stvari mi je ispricao o grckoj sceni.

Quote from: "young_ultra_boy"bilo bi do yaya da dobijemo dinamo i da ih prodjemo.....ali.....sta ako ispadnemo ???zaista bi najteze podneo da od njih ispadnemo.....

Da stvarno bi bilo glupo i ochajno. Ja mislim da ce nam zapadne Barcelona ili Valencia
imam neki osecaj
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Igramo sa ROSENBORGOM.
Mozemo proci.
:megafon  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
                          :ruke  :ruke  :ruke
                               :ruke  :ruke
                                    :ruke
ED*STAR

Igramo sa Rozenborgom, vecitim prvakom Norveske(12 titula za redom) koji je pre ovoga sedam puta zaredom igrao  u LS mada bez vecih uspeha, ali posto ove sezone nije uspeo da se plasira valjda su sada u maloj krizi. Racunam da su oni nesto jaci od Odenzea pa mislim da moze da se prodj. prvi mec se igra u Norveskoj 6. novembra(pred derbi) dok je revans dve nedelje kasnije na Marakani. u proslom kolu su izbacili Ventspils pobedama od 4:1 u gostima i 6:0 kuci, medjutim ta ekipa je nesto malo jaca od Nistrua tako da nema razloga za strah.

Evo sastava ekipe

Goalkeepers
1  Espen Johnsen 20.12.1979 NOR
12  
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...