I ja sam za to da INTRO nikako nije za ovakav sajt.

Evo novog dizajna, napokon me nesto krenulo (bar tako ja mislim), a i meni se svidja ovo sto sam uradio. Naravno sadrzaj je samo nabacan, nisam radio mnogo na detaljima (jer nema poente sada).
http://www.dkstudio.net/avatari/layout.jpg

E sad ako se prihvati ovaj dizajn, (a nadam se da hoce) mozda i bude nesto od vaseg intro/flasha, ali gore na vrhu u sredini. Ali to kasnije...

I naravno, sajt ce stajati u sredini, prozora, kvalitet grafike je los samo na ovoj slici,  onaj meni bice DROP DOWN, kao i trenutni,

Usput, mozda me nece biti par dana na netu, (zaboravio uplatiti), pa ako neodgovaram, znate sta je.

U sustni ovaj predlog bih prihvatio uz izmenu onog download ako vec pise na cirilici smesno e da stoji download bolje je da se to izmeni....

a logo mi nekako, nemam pojma fina je ideja sa tri prsta ali onolika petokraka me podsetila na neke druge stvari a ne na moju Zvezdu....

P.S.Cedo ko jos uplacuje vreme za net :rofl   :rofl

p0zDrAv!

eehehh ma oni linkovi to sam samo nabrzaka ubacio..nemoj na tolike sitnice da gledas, ovo je samo 'Dizajn'.

A za verme na netu, ma ja (u Australiji) to placam godisnje. Evo prosla vec godina, pa mi stize opomena :) Bilo je i onih na tudje kartice, ali kad su poceli kucati ortacima na vrata, batalio sam.

Quote from: "lucky_star"
Gde moze da se vidi Renegadeov baner (onaj sa Simpsonom i pivom)?

Kod mene na kompu :)

Najbolje da se napravi OUTRO. I vuk sit i ovce na broju.

Koliko sam razumela oba sajta zadrzavaju svoje adrese. Da li to znaci da kada ukucas jednu, tj. drugu adresu da ces dobiti isti sadrzaj, tj. isti sajt?  Nekako mi to ne ide. Mozda biste mogli da ostavite samo jednu adresu ili da napravite novu, na primer www.caffe-delijeonline.com ili tako nesto. Naravno, treba ostaviti i ove stare izvesno vreme dok se ljudi ne naviknu, ali samo da na stranici stoji novi link.
A sada predlog :) . Nadam se da ce postojati sekcija Pesme, gde ce se moci procitati tekstovi. Mogli biste pored svake pesme da postavite link  ka audio (video) zapisu iste dok je Sever peva. Mislim da bi ovo moglo da se izvede, pogotovo sto Kiza vec ima poprilicnu kolekciju audio zapisa. Ukoliko vas zanima imam 10-ak melodija za mobilni, naravno, u pitanju su nase pesame  (Samo ti, Ale grobar je, Sad na gol hocemo...)
..baklje gore, pesma cigana...

Evo, ja sam zainteresovan za te melodije, :) a bio bi vrlo interesantan sadrzaj na Forumu. Pre izvesnog vremena sam trazio melodiju za Zvezdinu himnu, pa niko na net-u je nije imao... Dakle, pozdravljam! :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nisi dobro shvatila... jeste da se sajtovi udruzuju, ali nema otvaranja nove adrese, ostaje zauvek delije caffe. Samo sto se na nekim slikama i biti dodato delije caffe a ispod toga ONLINE da se zna, kako je jedan dobar DO sajt udruzen kod nas.

Sav materijal sa DO moze da se prebaci na caffe bez blama, ali zbog manjka prostora na netu, ostace nesto privremeno na DO. Imam samo 100 mb a iskorisceno je oko 90. sa tendencijom da bude i jos vise.

Cedo je svoj sajt ostavio aktivnog da bi korisnici koji imaju email na DO mogli aktivirati.
pre neki dan je omoguceno i logovanje na caffe.

sto se tice tekstova, ideja je dobra, i ranije sam se pomuciJA kad sam stavljao pesme sa severa a ispod toga tekst, sto se moglo uzivo citati na sajtu.

Sad se radi na dizajnu i spajanju svega sto je zanimljivo/kvalitetno.

Ovo su bile dugacke pesme, a ove su kratke, ali odlicno se cuju.

Quote from: "webmaster"?????????? ?? ?????, ? ??? ?????? ???????? ?? ??????????!
Samo jos ovo da kazem, Kizo, i evo obecavam da vise necu da ti kenjam...
Ja mogu da prestanem da pricam o toj ideji samo zato sto je trenutno mnogo veci problem izgled buduce naslovne stranice, ali da je "zaboravim", necu (jer ne mogu :)) i to ne samo zbog svog hira, nego i  iz opravdanog razloga, a to je zato sto se na ovom mestu pojavila nekolicina izuzetno talentovanih, koji mogu cudo da naprave svojim kreacijama u flashu...intro na siteu ti dodje kao koreografija pre tekme :) i ne vidim da moze da pokvari opstu sliku, moze samo da je ulepsa...meni se to svidja i ja sam mozda, spremna cak nekome i da iskesiram za to zadovoljstvo, :D koliko treba...talente treba cuvati:) i gajiti a ne sputavati.
A onaj deo price kako intro smeta sajtu zbog svog ucitavanja, to su gluposti, uvek mozes da preskocis uvodnu stranicu i ulogujes se direktno na glavnu.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

CeDo, molio bih cirilicni font sa tvog avatara (pokusaja za logo).
Ako imas vreme na netu naravno :)

Renegade poslao sam ti mail.

Kako si poceo izgleda da ce LOGO biti gotov brzo a samim i tim odlicno napredujemo.

Sto se tice fonta imas Impact, mislim da ti stroke nece trebati. probaj i recimo neki slican font kao sto je na orthodox - red star.

taj font mi se isto djasvi.

Font je IMPACT, naravno cirilicom.

Lucky
Sto se tice flasha, on bi ti bio zanimljiv par puta kad bi dosla na sajt. E onda kasnije, ko ce cekati da se ucita?? Ili da stisnes skip. intro, ili kao na kk-cz.net ako oces da ga pogledas kliknes na start? Ljudi ce to pogledati jednom, a neko da se ubija oko radeci ga? :)

Takve stvari su za sajtove kompanija, portfolio itd.

Quote from: "CeDo"Font je IMPACT, naravno cirilicom.

To sam provalio kasnije, ali meni nece cirilicom u Photoshopu...
Nema veze...

Nema da nece, mora.
Mozda je glupo pitanje, ali postavicu ga.
Imas li instaliranu cirilicu na tastaturi? Ili samo koristis cirilicne fontove?

Ma imam naravno cirilicu. Meni ustvari nijedan font nece cirilicom u photoshopu (ni arial ni verdana...) sem ako nije iskljucivo cirilicni.

Quote from: "CeDo"Font je IMPACT, naravno cirilicom.

Lucky
Sto se tice flasha, on bi ti bio zanimljiv par puta kad bi dosla na sajt. E onda kasnije, ko ce cekati da se ucita?? Ili da stisnes skip. intro, ili kao na kk-cz.net ako oces da ga pogledas kliknes na start? Ljudi ce to pogledati jednom, a neko da se ubija oko radeci ga? :)

Takve stvari su za sajtove kompanija, portfolio itd.

Lucky_star,iako smo jednom pricali o temi zvanoj intro, moram priznati da je Cedo u pravu!
Nekad se strana ionako sporo otvara zbog velike kolicine vesti, slika, a zamisli koliko vremena ce trebati sa ovim nasim "dobrim" vezama da se ucita jedna flash animacija! :)
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

dobro,dobro, ubedili ste me, predajem se :)
neka ostane aktivna rubrika animacije pa cemo se tamo zezati sa tim stvarima.
Imam predlog za rubrike "hool linkovi" i "biseri", da se ostavi mogucnost da posetioci sami dodaju link ili neki od bisera...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Lucki to je lagano, samo da kiza uradi Logo, i da se odluci za dizajn.

Quote from: "Renegade"Kod mene na kompu :)
Uf, jedva sam ga izbunarila, Cedi da pokazem... :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ljudi kako vam napreduje posao?!?!
Ocel skoro to?!? mozda sa promenom izgleda sajta i rezultati budu bolji...

p0zDrAv!