Јел зна неко кад почиње текма у суботу. Немам никакве информације да ли ће се ићи организовано.

Nemam pojma, ali u subotu se igra basket sa cibonom pa iako je jadranska u pitanju mislim da ce biti dosta zainteresovanih za tu utakmicu, a i reprezentacija igra fudbal sa ustasama pa mislim da ce mnogi imati zelju da kao protiv bih iskoriste priliku za jebanje keve 'rvatima... Sve u svemu jedan naporan dan za postici sve ovo... Opet kazem to su okvirn informacije, mozda ddodje do nekih pomeranja...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Баскет отпада у сваком случају.

Дакле рукомет је најбитнији, а после ко хоће на репку може да иде... соло.

Jebote nigde ne pishe kad se igra tekma, a ne znaju ni ovi pederi sa 9814 sporta  :D

Uglavnom ako saznate da li se organizovano ide na rukomet, napishite...

Дерби је одложен до даљњег због боравка Партизана у Белгији.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

izgleda je odlozen za cetvrtak, a do tada moze da se zakljuca..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

У СЦ ''Шумице'', сутра у 18 часова се игра рукометни дерби.'

Ево и још неких инфо са BBC BGD:

Crvena zvezda je domaćin susreta, a do sada je u Superligi upisala pet poraza i nalazi se na poslednjem, 12. mestu na tabeli. Partizan, sa druge strane, vodi na tabeli sa maksimalnih 12 bodova iz šest mečeva.

Upravni odbor Zvezde saopštio je da očekuje da taj klub u narednim utakmicama prebroditi krizu.

"Crvena zvezda ima mladu i perspektivnu ekipu, koja će u saradnji sa trenerskim timom i upravom prebroditi krizu i iz nje sigurno izaći u sledećim utakmicama", navodi se u saopštenju.

Upravni odbor "crveno-belih" je dodao i da vrlo revnosno ispunjava sve obaveze prema igračima, sportskim dvoranama, pružaocima
ugostiteljskih usluga i matičnom savezu".

Sa druge strane, Partizan nema problema sa rezultatima, a u tim se vraća i Predrag Peruničić, koji se oporavio od povrede. "crno-beli" su favoriti u večitom derbiju rukometaša.

Jel moze neko neki kratki izveshtaj da napishe? Deshavanja u hali i navijanje, je na TV-u izgledalo vrlo zanimljivo.

Radomir je bio, od njega ocekujemo izvestaj. Slike ce biti postavljene.

Quote from: "Maj 25"Jel moze neko neki kratki izveshtaj da napishe? Deshavanja u hali i navijanje, je na TV-u izgledalo vrlo zanimljivo.
I nije nesto zanimljivo bilo..
Ne da mi se pisati izvjestaj..

Ajd ja cu da napisem izvestaj,iako sam nov ovde.....
Iz kraja krecem sa jos 3 starija ortaka kolima i tamo stizemo dosta ranije a tu slucajno srecemo jos 2 pripadnika ovog foruma
koji nam kazu da se ulaz placa 200 dinara :rofl  :lol:  ;pljuga
Sto mi potpuno nije jasnokako i zasto s' obzirom da je Zvezda trenutno zadnja na tabeli sve do posle tekme bez i jednog boda.
Onda stize vest da dolazi i ekipa i to od revije ali da dolaze svi u manjim grupicama da ne bi privlacili paznju murije,
konacno stize i poveca grupa i onaj sugavi komandant zandarmerije izdaje naredjenje da nas puste unutra bez karata.
Dodao bi da su pre nas usli grobari,koji su dosli sa pesmom:
...umesto fajerke bunda i duga kosica....
:lol:
a jedan iz njihove prve ekipe je bio bas kao iz ove pesme,
sa bundom i kosicom...
Ulazim prvi od nas i odlazim u onaj "sektor" odakle inace navijamo u ovakvim situacijama...
Pesma krece,Zvezda vodi 3:0 mi grmimo,grobari se tad uopste nisu culi...
Medjutim polako krecu da prozivaju ne bi da kazem koga ali Mi im odgovaramo sa:"Od nas ucite picke grobarske,jednu tucu ste vi napravili a i tada ste ko picke bezali,pretjenje kaziprstom i ostalo...
dodao bi da smo im skandirali i Helas,verovatno zbog one
pesme koju su pevali,mada jebem ih pesma ima nekako dobru melodiju,steta sto nije nasa...
Kasnije sledi i uzvikivanje  ka njima "Italijani".
Navijanje odmice kao i tekma kada ono tamo u 27 minutu izbija tuca na nasoj streani tribine,jos uvek neznam zasto,murija uskocila i tukla sve,mada nije nista strasno.(mislim da su neka 3 grobara usla kod nas ali su lepo docekani :finger ,mada nisam siguran)
U toku ove policijske represije,gobari kao da su navijali za muriju...
To govori sve onjima.
U drugom poluvremenu nista posebno,Mi se kao po obicaju cujemo jace.
Sto se tice brojnosti nas je bilo vise.
Grobari se ponadali pobedi ali  :finger .
Jebiga mada mislim da je Zvezda pokradena,ali necu o tome.
Dodao bi samo da su se grobari na Tv culi jace zato sto je kamera bila odma do njih.
Mada nismo pruzili svoj maksimum ali jbg.
Inace jel neko snimio onu debelu nakazu(nazovi "devojku")
iz jf kod komsija kako se primala na momente.
Posle tekme je bila neka utakmica u basketu ali nisu bile grobarke iako smo mislili da jesu.
Izlazmo napolje,grobarima ni traga ni glasa i upucujemo se kod mene na Slavu(srecna Mi Slava :D )
Toliko za moj prvi izvestaj ovde.
Pozz
IVE LIKE AN ULTRAS
DIE LIKE AN ULTRAS

Ja sam utakmicu gledao na TV-u
To sto kazes da smo jece navijali ali se nije culo zbog kamere koja je bila do njih je OK,ali da nas je vise bilo to bas nisam siguran

Quote from: "deus"


dodao bi da smo im skandirali i Helas,verovatno zbog one
pesme koju su pevali,mada jebem ih pesma ima nekako dobru melodiju,steta sto nije nasa...


Ta pesma je najpopularnija grchka pesma a ide:

Ole Hellas ole ole Hellas ole ole
den stamato na tragoudo pote

...shto u prevodu znachi "Ne prestajem da pevam Grchka ole ole"


Ево написа овај. не морам ја. :D
Иначе све лепо описано, сем да су два гробара дошетала. И да је један наш ухапшен после текме, када смо морали један по један  да излазимо напоље.

jel pusten ?
Zandari su i na poluvremenu hodali po tribini i bezuspjesno trazili nekog  :jebanje

Quote from: "Johnny Blaze"jel pusten ?
Zandari su i na poluvremenu hodali po tribini i bezuspjesno trazili nekog  :jebanje

да

a shto je bilo shibanje uopshte
amo ti...


pa vidim da su trazili nekoga ali zashto izbiog chega pitam tebe
amo ti...