Derbi sa misevima:

14.6. utorak,  domacin Partizan
16.6. cetvrtak, domacin Zvezda

Izgubicemo sigurno iz poznatih razloga. Mada navijacki, nikada ne gubimo.

Quote from: "KizaLion"Izgubicemo sigurno iz poznatih razloga. Mada navijacki, nikada ne gubimo.

Isti onaj razlog zasto gubimo u poslednjih 20 godina - kljast tim  :)

За прву текму упад 200 динђи............текма почиње у 19.15,19.30 или 19.45 незна се за сад пошто неки говоре једно а пишу друго,ал небитно..............евентуална мајсторица у недељу................Кизо мојне си песимиста баш толики што се зиче терена,мада такав сам и ја био пред задњи дерби па су ме изненадили баш..............мада мени су важније трибине него паркет искрено,али ако крену наше тројке............које долазе једном у 1000000 година................ипак СВИ У ПИОНРИ ко што сам и прошли пут написао,јер нема фудбала до августа...............очекујем да ће нас бити у ехтра броју..............

Ja cu ici.... i nadam se da cemo dobiti bar jednu, cisto da ih triput oderemo u navijanju

Ne znam,stvarno ne znam sta da kazem u vezi ovih tekmi,niti je zanimljivo,neizvesno,a nece ni biti puna hala...

Ja ochekujem punu tribinu i dobro navijanje jer su nam ovo poslednje tekme pred godishnje odmore, raspuste itd.
Zvezda ima nikad gori tim to je svima jasno... Niko u Pionir ne dolazi zbog basketa, nego da josh jednom ponizimo stoku i kolko tolko pomognemo ovom ispodprosechnom timu da naprave iznenadjenje i udju finale. Teshko je ochekivati od njih da izvuku sezonu ali nikad se zna...

Bilo bi dobro da bar navijacki jos jednom ove godine pokazemo ko je bolji... A na terenu... Pa sve je moguce, ovaj nas tim je definitivno nepredvidiv...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Sto se tice kopa,tu nema sta da se pokaze vec dugo,mi rutinski odradjujemo navijanje,daleko smo ispred.
Ali ekipa i ostatak tribine ne moze se uvek staviti na isti,ponekad ni priblizan nivo jezgru navijacke skupine...

ako navijanje bude perfektno ni pobeda nece izostati!!! :ruke

Mislim da samo svojim dolaskom u halu i dranjem mozes da
doprineses da zvezda eventualno pobedi... :megafon
Nevidim razlog za nedolazak, i price tipa prazna je hala, :nene
koga boli kita za basket itd. , igramo protiv Grobara,
i nema tu druge price...a nema fudbala niti bilo cega zanimljivog
uporedno, nevidim zasto nebi bila puna hala???
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

^ u pravu si, ali uvijek ce biti onih kojima nesto smeta i koji imaju izgovor da ne dodju..
Danas bi to mogla biti vrucina  :batine
A stvarno, ako bude pun Pionir ima da pocrkamo....

Quote from: "Dion_Cacak"ako navijanje bude perfektno ni pobeda nece izostati!!! :ruke

Navijanje jeste perfektno,ali gubimo 40 razlike. :zbunjen

Први пут у животу да сам пожелио да одем са текме :batine ,

јеби га, оно навијање, она жеља да се помогне индијанцима на паркету...посебно на крају прве, тотално лудило...на жалост није упалило!!!

Вечерас честитке тројици момака који су изнапушавали гробаре на "партеру" испод наше трибине и отјерали их на дио иза коша!!!

Нисам видио да ли су их жандари послије пустили!?

A vi kako te ?
E koja komedija veceras.....
Prvo na ulazu, stojim ja, cekam da udjem, nekih 10 minuta prije pocetka kad na opste cudjenje istrcava par likova od kojih jedan nosi grobarsku zastavu (unutra saznajem da se radi o grobari srbija) ali sto je najjace lik za njima ide i vice "Vrati zastavu" :rofl
Ne znam jel kakvog kontakta bilo, jer sam ja usao a oni otrcali u nepoznatom pravcu ;)
Unutra nas i nije nesto pretjerano bilo... navijanje pocinje fino, ali posto smo otprilike od treceg minuta gubili 15-ak razlike ljudi k'o da gube volju i navijaju s pola glasa.... cak su se i oni od prekoputa culi.... inace, da ne zaboravim iznesena je i zastava nekih 1.5 sa 2 na kojoj je nacrtan papagaj sa salom partizana :)
Naravno i veceras je 90% njihovih pjesama bilo u kradeno....
Upuceno je i par prozivki na racun zastave, a oni su se pravili da ne znaju o cemu se radi.... bas se bojim da im je svejedno...
U trecoj navijamo odlicno, i oni idioti na terenu smanjuju razliku, tako da su se svi ponadali da mozemo do pobjede al onda katastrofa.....
Iako je rezultat bio totalno sramotan ne staje se sa navijanjem, i siguran sam da smo bolji bili od njih u drugom poluvremenu...
Zadnjih par minuta grmi "I onda kad gubis ti..." da bi igraci bili ispraceni sa "Igrate ko picke, oooo"
Sve u svemu, s obzirom na okolnosti tesko da je moglo bolje od ovoga....
Naravno ogroman + za zastavu. Svaka cast momcima koji su je uzeli !
Vidimo se u cetvrtak.

Shta reci... Chini mi se da smo dali sve od sebe da pomognemo onim balvanima koji ne zasluzuju da nose Slogin dres a kamoli Zvezdin. Ipak na kraju, razumem da treba naci motivaciju za navijanje kad se gubi 50 razlike, ali kao shto kaze MisterX "Svako moze da navija kad vodimo".
Pala je i jedna glodarska zastava, i to je bio jedini svetli deo tekme.
Na kraju kad smo izlazili bile su prozivke sa nekim mishevima iz nekog restorana, a tada su psi priveli jednog nasheg momka, bez ikakvog razloga.

E pa drugari... Veceras je nase vece... Ne, ne u basketu, ali u navijackim akcijama svakako jeste... I mozda su nas veci deo tekme i nadglasali, ali samo mozda, ali kad smo trebali da padnemo i prestanemo da navijamo, zagrmeli smo najjace do tada... Ali zato bilans od dve otete zastave i nekolicina polupanih grobarcica kazuje sve... Nego da pocnem... U stvari ovog puta cu da skratim...

Naravno da se ne ponavljam, iz kraja krece ekipa od ko zna vise koliko ljudi... Kola, busevi, motori, trotineti, tako je to kad igra Zvezda... Nego salu na stranu, ispred taxi-ja malo cekanje, izvidjanje situacije, ali grobara nigde, a i zandari nas lagano oterase sa najisturenije kvote ka ulici... Navodno su posle tuda prosli vandali... Lagano se uslo u halu, i neposredno pred pocetak, mozda je vec i pocela tekma, pada zastava grobari Srbija... Sevanje ispred, iz price decka iz kraja (decko je vec poznat na severu po brdo akcija upravo protiv goblja) veliki broj udaraca je zavrsio na grobarskim facama... A zastava u nasim rukama...

Na pocetku solidno navijanje i prezentacija zastave sa papagajem koji ima grobarska obelezja... Naravno za svaku ukradenu pesmu pokazan je papagaj... Extra fora!!! Pesme koje su pevane su standardne, Zvezdine plus one kada se igra protiv groblja... S obzirom da je rezultat bio krajnje nepovopljan od starta to je dosta uticalo na navijanje... Ne znam zasto i nikada mi nece biti jasno... Zasto ljudi ucute, pa tada treba da se grmi najvise... U nekim momentima krece prozivanje gde je zastava i jebes basket gde je zastava, a shadows-i se prave ludi pa pokazuju svoju... Ma nemojte a grobari Srbija su vam drugari iz jf-a... Zar ne?

Ono sto moram da priznam da su grobari bili dosta glasni (realno) ali naravno kada tvoj tim melje protivnicki i kad ti sve ide od ruke normalno je da ce biti tako... Sve smo pokusali, ali nasi igraci nisu mogli ni zicere da ubodu... Cak su se neki spustili do klupe i zapretili jajarama, ali jedino sto je palo je privodjenje istih... Drugar privedenog (takodje jedan od vidjenijih ljudi sa severa) je veci deo tekme stajao kod tunela i kada su se grobari zaleteli iznad tunela popeo se covek na tunel i pozvao ih da dodju da "popricaju" a oni picke... Znate i sami... Jedan se kao zaleteo da preskoci preko ograde, a drugar ga kao drzi... Joj koja smesna scena... U tom momentu pada i neko sevanje u parteru, ali se zavrsava i pre nego sto je pocelo...

U trecem delu igre kao malo smo se priblizili i tada je navijanje bilo extra, cim su pali igraci palo je i navijanje... U zadnjem delu tekme, grmljavina u zadnjih par minuta uz i onda kad gubis ti... Stvarno dobro... Odlazimo kuci, uvereni da je to sve...

Ali onda pada gazenje skrpiona i otimanje istog... Nebitno ko, gde, kada, ali razlupan bus sa grobarima, jurenje po ulicama, kamenje, baklje, isevani grobari i oteta zastava sa skiorpionom (vidjena je na vise tekmi u poslednje vreme) na kojoj pise pfc miljakovac... E pa momci  naucite da se zastave ne nose tako i da se pazi kad se ide kuci jer prolazili ste kroz Zvezdin kraj... I stvarno dobra akcija, oteta zastava u direktnoj tuci, mislim najjaca scena grobar sa stanglom i prilazi lik i kaze sta kao hteo si na mene sa njom i otima mu istu... A ovaj se pravda... Sva sreca pa je palo prepoznavanje, ovaj grad je jako mali ipak, pa nije bilo gazenje do kraja, i na kraju kada se vecina razbezala od murije, jedan od nasih sam uzima zastavu cetvorici i  slavlje...

Eto, 2:0!!! Dovoljno za veceras... Jos kad bi i ovi majmuni na terenu bili bolji, eto veselja... A i nisam bas skratio, jebiga... Ne moze se...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


^opa..... tek sad cujem za tu drugu akciju.
Znam o kojoj se zastavi radi, vidjao sam je na (mislim) svim basket derbijima.
Svaka cast !!
Ja zaboravih da napomenem da je za onim likom koji je istrcao islo jos par grobara za koje sam skoro cuo da se nisu dobro proveli... sto i ne cudi jer je jos dosta nasih bilo ispred kad se sve desavalo.

koliko sam ja cuo i procitao (nisam imao prilike da vidim) prva zastava nije pala nego je ukradena sa ograne (isto onako kako su oni maknuli jednu nasu na fudbalskom derbiju). To i nije neki poduhvat. Za skorpiona svaka cast. Ali meni sve nesto smrdi da cemo i sutra da puknemo. Ne valja ova godina nikako
Pozdrav
 know why the birds sing

Quote from: "padobranac"prva zastava nije pala nego je ukradena sa ograne (isto onako kako su oni maknuli jednu nasu na fudbalskom derbiju). To i nije neki poduhvat.
Njima je skinuta ispred nosa, za razliku od derbija kada je TB zastava bila na istoku, a mi na severu.. a ti dodji pa nam pokazi sta je za tebe poduhvat.. Uostalom, svako ZATO ima svoje ZASTO...
Quote from: "padobranac"Ali meni sve nesto smrdi da cemo i sutra da puknemo. Ne valja ova godina nikako
Pozdrav
Kakve veze ima sto cemo sutra puci, nase je da dodjemo, da navijamo kao u 3. cetvrtini juce, pokazemo ko smo i sta smo i zabelezimo navijacke pobede, a to da li ce pobediti igraci na parketu, nije do nas...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!