16. kolo 19.02.05 Borac Cacak - CZ
17. kolo 26.02.05 OFK Beograd - CZ
18. kolo 05.03.05 CZ - Vojvodina Novi Sad
19. kolo 12.03.05 FK Zemun - CZ
20. kolo 19.03.05 CZ - Zeta Golubovci
21. kolo 02.04.05 Hajduk Beograd - CZ
22. kolo 09.04.05 CZ- FK Cukaricki-Stankom
23. kolo 16.04.05 FK Sutjeska - CZ
24. kolo 20.04.05 CZ - Partizan Beograd
25. kolo 23.04.05 Hajduk Rodic - CZ
26. kolo 30.04.05 CZ - FK Sartid
27. kolo 07.05.05 Radnicki Jugopetrol - CZ
28. kolo 14.05.05 CZ - Buducnost Podgorica
29. kolo 21.05.05 FC Obilic Beograd - CZ
30. kolo 28.05.05 CZ - Zeleznik Beograd


Najverovatnije ce pocetak biti odlozen za 26.2.
..baklje gore, pesma cigana...

Ma igra se 19.
Kad reprezentacija moze da igra danas protiv bugara na minus 10, mocice i nasi u cacku na +5 (koliko najavljuju da ce biti u tom periodu)

necu da stvaram teoriju zavjere ali jel nije malo cudno da je jedino kolo koje se igra u srijedu i to izmedju dve subote bas ono gdje mi trebamo taliban da nabijemo na Mari da bi stigli bodovnu razliku???
 know why the birds sing

Mi KUP utakmicu sa grobarima igramo negde oko 20. marta. A derbi u prvenstvu je tek mesec dana posle kup utakmice.

Dakle da rezimiramo raspored:

Bus, Kola i Voz: Cacak, Kula i Niksic.

Tramvaj: Karaburma, Zemun, Lion, Vracar i Novi Beograd.

Moli Boga za gostovanje.


Ovi definitivno pomjerili pocetak prvenstva za 26......eto "radosti"....

Quote from: "dzicKara"Ovi definitivno pomjerili pocetak prvenstva za 26......eto "radosti"....

??? ?? ?????? 100%!??? ?? ???? ??? ?? ?? ?????? ? ?????........?? ????!

Pa dobro 7 dana manje vise.Nego meni ortaku rodjendan 26.Tako da sam za to verovatno izvisio. :finger A studenjak je od Borcevog stadiona da pljunes.Ali onda 19 svi u Vrsac.

poz!
..a patrole Kalabic Nikole...

Quote from: "bjcz"
Quote from: "dzicKara"Ovi definitivno pomjerili pocetak prvenstva za 26......eto "radosti"....

??? ?? ?????? 100%!??? ?? ???? ??? ?? ?? ?????? ? ?????........?? ????!

09/02/2005 | Izvor: B92, Beta

Fudbaleri krecu 26.februara

Pocetak prolecnog dela fudbalskog prvenstva Srbije i Crne Gore odlo


Quote from: "dzicKara"Ovi definitivno pomjerili pocetak prvenstva za 26......eto "radosti"....

???, ??? ?????! :zbunjen
?????? ?? ?? 26. ????????, ????? ?? ?????? ?? ?? ??????? "???????" ? ???????????? ?????...  :ruke

? ?????????, ??? ?? ?? ???????: ???? ?8, ???? ? ?????? ????? ? ????? ?? ???????!!! :D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Tigar"
Quote from: "dzicKara"Ovi definitivno pomjerili pocetak prvenstva za 26......eto "radosti"....

???, ??? ?????! :zbunjen

Ma fali sto sam ja vec isplanirao neke obaveze u odnosu na 19 feb. sad valja pomijerati raspored......sto se mora nije tesko   namigivanje

?? ???? ????????? ??????????? ????? ?? ???? 20.04. , ? ????? ?? ???? ??????????? ???? ????????, ?? ????? ?????? ?? ?????? ?? ?? ???? 23.04. (?? ?? ??????, ? ????? ???, ????? ?? ???? ???? ?? ?? ???? ? ?????).

??? ?? ???? ??????? ???????, ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ??????? ????? ?? ??????, ???? ?? ?? ??? ????? ????????? ???? ?? ?? ???????.

? ??? 124. ?????? ????? ???? ??? ??? ????????? ????
:finger
...ОТИШЛИ СУ СВИ, КУЋИ БИЈЕНИ, НАЈЈАЧИ СУ ЗНАЈТЕ ЦИГАНИ!

Znaci sad sam proverio i jedina varijanta iz NS-a za cacak mi je voz u petak, a povratak u nedelju sa sve presedanjem u Uzicu! Malo cirke, lakih droga i nadajmo se seljani sa vilama i metlama  :jebanje Oce li ici neko iz Bg-a na tu varijantu ili cete svi busevima?
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

Quote from: "hooligaNS"Znaci sad sam proverio i jedina varijanta iz NS-a za cacak mi je voz u petak, a povratak u nedelju sa sve presedanjem u Uzicu!

Ocekujem u nedelju navece nove postove u topicu "Koliko ste se najvise iscimali zbog Zvezde" :D
a imam bolest kojoj nema leka.....

Najbolja varijanta bi bila iznajmiti bus,secam se da su one ture za Segedin bile 10 maraka po osobi(iz indjije).znaci da su sad mozda oko 250 e za ceo bus,ako neko zna koliko bi bus bio do cacka nek napise.

Quote from: "sick boy"
Quote from: "hooligaNS"Znaci sad sam proverio i jedina varijanta iz NS-a za cacak mi je voz u petak, a povratak u nedelju sa sve presedanjem u Uzicu!

Ocekujem u nedelju navece nove postove u topicu "Koliko ste se najvise iscimali zbog Zvezde" :D

Nesto ne vidim tvoj post na tom topiku, a bas me zanima tvoje naj cimanje (svih 29)  :D

Ovo za bus je odlicna ideja, al malo je kasno za to. Treba navatati sve koji bi isli i pokupiti kintu, a kolko ja imam iskustva sa skupljanjem kinte, to traje malo duze od tri dana! Raspitacu se u svakom slucaju... Ako ne bude nista od toga, oce li ici neko iz indjije tim vozom sto krece u petak oko 21:00 iz ns-a?

Sto niko ne spominje Niksic. Pa to ce biti ubedljivo naj gostovanje do septembra, bar za nas koji ne pratimo goodyear
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

ako ne bude nista od busa,preostaju kola ili voz,ako bude dosta ljudi islo vozom idem i ja,vidi ti otprilike koliko ce ljudi ici iz ns,a ja cu da nadjem nekog ko ima telefon od Vukovaraca pa da zakuvamo za voz.
A sto tim u 21:00,mislim da za Cacak ima neki jutarnji sa glavne u Bg?
otvorio sam topic-Zajedno ili ne?-bas za ovakav dogovor