Quote from: "James J. Bulger"uh meni 4 stanice 48-icom bez karte. Sva sreca te nije naisla kontrola inace bi me sigurno i priveli.

Ma ne bi te priveli samo bi ti uzeli 28 evra  :D  :D

Radomire napisi sta se dogadjalo na putu za St. Piter, valjda se nesto dogodilo za tih 50 sati.

Jel se seca neko onog gostovanja za Kijev (protiv Dinama) sa Caffea je bio Toni. Od njega sam saznao da je neki cigan na autoputu pokupio neku kurvu ukrajinku i iskarao je u punom busu !!!  :lol:  Takodje legendardno je ono sa valjda tog istog gostovanja kad su cigani otisli u javnu kucu a kad su trebalo da se plati ovi izvadise 100 dinara a kurve kontaju da je to 100 DM, vrate ti kusur  50 dm i svi srecni i zadovoljni  :rofl

Jebes i na kraju ti plate, to mogu samo Cigani  :ruke

Quote from: "KizaLion"Radomire napisi sta se dogadjalo na putu za St. Piter, valjda se nesto dogodilo za tih 50 sati.

Jel se seca neko onog gostovanja za Kijev (protiv Dinama) sa Caffea je bio Toni. Od njega sam saznao da je neki cigan na autoputu pokupio neku kurvu ukrajinku i iskarao je u punom busu !!!  :lol:  Takodje legendardno je ono sa valjda tog istog gostovanja kad su cigani otisli u javnu kucu a kad su trebalo da se plati ovi izvadise 100 dinara a kurve kontaju da je to 100 DM, vrate ti kusur  50 dm i svi srecni i zadovoljni  :rofl

Jebes i na kraju ti plate, to mogu samo Cigani  :ruke

Gospodo ovako nastaju urbane legende :)


Prica prva:
Doticni gospodin je kada smo stali na neku pumpu nasao neku blago reci raspalu kurvu (to je prvo sto je video zensko posle xx sati puta) i brze bolje pogodio cenu i onda je zamotao onu stvar u salevetu !!! (ima i pesma o tome)

Prica druga:
Desavanje je sa drugog puta u ukrajinu znaci neradi se o istom gostovanju. Grupica delija nalece kod hotela na neke dve kurve (stanlio i olio su izgledale) i krece pogadjanje, posto se u to vreme trebao da pojavi evro lik vadi 100 din i kaze da je to evro i kao njih 4 da kara za te pare i ove pristaju kad dolazi jos jedan lik i oce i on onda ovaj vadi jos 20 din kao za njega i dogovor pada, ali prici nije kraj mesto u hotelsku sobu oni odvode prijateljice noci u sumu pored hotela i ...
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Igrala se tekma zvezda lazio u Bg...ja iz Svedske, napustio posao ( tj, dao odkaz ) samo zbog te tekme, u autobusu ja jedini ispod 40 god, sve ostalo babe i dede, posto nije bila sezona samo su matorci isli dole, ja komiran od sljive, pevam ko manijak, bus kasnio pa smo u jednom pravcu putovali 48 sati, odgledao tekmu i zapalio za svedsku...meni ipak kes nije problem sto se ikada tice jr bi zbog  nje iso na kraju sveta...ali ljudi....zamislite autobus pun babe i dede 48 sati...koje smaranje....normalno kad se vratio u svedsku naso drugi posao i opet sve normalno...jebi ga..ladno je ovde...al zato standard,  :)  e sad....selidba za Barcelonu...ako Bog da da dobijemo njih u LS pa da se nemora cimati...ipak je to juzna evropa...gde se pravi fudbal igra...i Blize Srbiji i Zvezdi....
 CHI NON SALTA E A BIANCONERO!!

James, stvarno nisi morao. Kizina prica je zvucala mnogo bolje, pa makar bila i nedorecena. :D

Nije mnogo vezano za temu, ali kad sam imao desetak godina putovao sam za Srbiju u vreme kad ce Partizan igrati sa Rijekom kval. za L



Bulgeru da sam ja bio sigurno bih znao sta se tacno dogadjalo. hvala sto si me ispravio.

Kad smo kod tog drugog Kijeva, ciganima je sigurno bilo to cimanje do jaja, jer su prevalili toliki put i kad su se smestilu u hotelu, a od tekme nista. Morala je nervoza da se istrese nad kurvama  :lol:  :jebanje To je sigurno najvece cimanje...

Bukurest 98. oko 50 sati u oba pravca. Nisam ni mislio da cu ici na tekmu,posto nisam imao pasos,kod nas su se tada dobijali novi ali je trebalo cekati mjesec dana. Ja slucajno znao ovog glavnog u supu,rekao mu da trebam na tekmu i dobio. Krenuo iz Bl. oko 2,a onda iz Bg. oko 11 navece cini mi se. Tamo smo stigli mozda 2-3 sata prije tekme. Najsmjesnije na cijelom gostovanju je bilo sto je moj drugar 2 dana jeo cokolade da ne mora ici kenjati i ko za inat mu se prikenja na poluvremenu tekme a ono kilometarski red ispred wc-a :). Pola ljudi nije ni gledalo tekmu vec su spavali po tribini. Ostalo mi je u sjecanju i kada se pandur radovao sa nama u trenutku postizanja gola,valjda je samo zelio da pobjedimo da ne bude nereda :). A imali su neke smijesne puske,kao iz crtanog filma.

posle operacije kolena , sam bio na ZVEZDA - zemun proshle sez. padala je kisha . dali smo gol u zadnjem minutu. i svi smo se sjurili dole.....   kad sam krenuo nisam mogao da se zaustavim , svashta mi je prolazilo kroz glavu. al ipak sam stigao ziv do ograde....
inache sam sportista , i od tog kolena mi zavisi karijera i zivot! al eto...   i na nebu tom na koje idem ja , sija moja ZVEZDA CRVENA!!!!
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Quote from: "Panthers_Milano"posle operacije kolena , sam bio na ZVEZDA - zemun proshle sez. padala je kisha . dali smo gol u zadnjem minutu. i svi smo se sjurili dole.....
Mislim da je to bila tekma sa OFK-om, kisa je pljustala kao iz kabla, dosta ljudi pri vrhu tribine, manja bakljadica i jurnjava dole u 92-93 minutu, kada smo preokrenuli na 2:1(cini mi se da je taj rezultat bio)... Evo slike uostalom:
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/03_04/0304_cz_ofk_5.jpg
btw sa zemunom je bila tekma odmah posle nasilja na kosovu u martu,bila je ona dimnjada(boje srpske zastave), i suncano vreme...
moja cimanja za zvezdu nisu ni priblizna ovima sto su ovde napisana,tako da nisu vredna pomena...
veoma interesantan topic Kizo...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Najdalje - a ujedno i jedino ino-gotovanje - je bilo neki 100-tinjak sati u oba pravca. Inace, kad bl pomenu Bukurest, neki sa ovog foruma su, cini mi se, postavili rekord u daljini gostovanja taksijem (ima se ...) :D

Quote from: "Radza"Inace, kad bl pomenu Bukurest, neki sa ovog foruma su, cini mi se, postavili rekord u daljini gostovanja taksijem (ima se ...) :D

Hehehhe ako je to ono na sta ja mislim, nije bas da su mogli mnogo da biraju :rofl  :rofl

Da, mislimo na isti slucaj! Pa nisu imali mnogo izbora, ali se svejedno Imalo namigivanje

Da, na njihovu srecu imalo se   namigivanje

Nemoj samo Sofiju spominjati :( . 99. protiv Monpeljea,cini mi se, opet iz Bl. do Bg.,iz Bg. krecemo za Bugarsku sa bar 2 sata zakasnjenja oko ponoci,kolona buseva. Ujutro na granici saznajem da nama iz bosne treba viza tj. uveli su je 5 dana ranije a ja pojma nisam imao. Moj drugar,onaj sto mu se prikenjalo u Rumuniji :),kaze mi ajde ti u bus ja cu sve srediti. Ja kreten udjem,a onda su nas peglali par sati zato sto je bio visak ljudi u busu u odnosu na broj predanih pasosa. Taj visak sam bio ja a da to nisam ni znao. Umalo me I... nije prebio zbog toga jer sam ja sve vrijeme kontao da je sa mnom sve u redu i nisam nista govorio. Na kraju su me panduri Bugarski izbacili iz busa i morao sam nazad. Da tu ne bude kraj potrudio se nas carinik koji mi je ustopao neki sleper da me preveze do Bg. Tu se nastavlja horor,ludak nije spavao 2 dana i svakih 5 minuta je zaspao za volanom. Od Nisa do Bg. smo isli 9 sati,pukao sam. U Bg. hvatam odmah bus za Banjaluku,a da nisam htio usput u Bijeljini ni gledati tekmu. A tek kad sam usao u kucu a stara me pita jesi ti avionom isao tamo :bes . Poslije 10 dana me zove ovaj drugar i pita pa gdje si ti,sta ima. Nisam ga ubio ni danas ne znam zasto. Ova dva gostovanja najdalja,jer Bec 2001. sa lesterom ni ne racunam,to je isto kao kad idem iz Bl.do Beograda,a jos sam preko isao ove godine za Ajndhoven,ali to je avionom ;pljuga. Mamu im jebem stukao sam pare za more da prisustvujem onoj lakrdiji :bes

Quote from: "bl_regency"Nemoj samo Sofiju spominjati :( . 99. protiv Monpeljea,cini mi se, opet iz Bl. do Bg.,iz Bg. krecemo za Bugarsku sa bar 2 sata zakasnjenja oko ponoci,kolona buseva. Ujutro na granici saznajem da nama iz bosne treba viza tj. uveli su je 5 dana ranije a ja pojma nisam imao. Moj drugar,onaj sto mu se prikenjalo u Rumuniji :),kaze mi ajde ti u bus ja cu sve srediti. Ja kreten udjem,a onda su nas peglali par sati zato sto je bio visak ljudi u busu u odnosu na broj predanih pasosa. Taj visak sam bio ja a da to nisam ni znao. Umalo me I... nije prebio zbog toga jer sam ja sve vrijeme kontao da je sa mnom sve u redu i nisam nista govorio. Na kraju su me panduri Bugarski izbacili iz busa i morao sam nazad. Da tu ne bude kraj potrudio se nas carinik koji mi je ustopao neki sleper da me preveze do Bg. Tu se nastavlja horor,ludak nije spavao 2 dana i svakih 5 minuta je zaspao za volanom. Od Nisa do Bg. smo isli 9 sati,pukao sam. U Bg. hvatam odmah bus za Banjaluku,a da nisam htio usput u Bijeljini ni gledati tekmu. A tek kad sam usao u kucu a stara me pita jesi ti avionom isao tamo :bes . Poslije 10 dana me zove ovaj drugar i pita pa gdje si ti,sta ima. Nisam ga ubio ni danas ne znam zasto. Ova dva gostovanja najdalja,jer Bec 2001. sa lesterom ni ne racunam,to je isto kao kad idem iz Bl.do Beograda,a jos sam preko isao ove godine za Ajndhoven,ali to je avionom ;pljuga. Mamu im jebem stukao sam pare za more da prisustvujem onoj lakrdiji :bes


Tu su ljudi na foru se prebacivali,koliko se secam,fazon jedan bus prodje e onda drugi,par ljudi se prebace u prvi...

Da,priznaj pare si stukao na "zezanje"po rotterdamu... ;pljuga ,sad Ti je lakrdija kriva... :D
S

Quote from: "warsaw"
Quote from: "bl_regency"Nemoj samo Sofiju spominjati :( . 99. protiv Monpeljea,cini mi se, opet iz Bl. do Bg.,iz Bg. krecemo za Bugarsku sa bar 2 sata zakasnjenja oko ponoci,kolona buseva. Ujutro na granici saznajem da nama iz bosne treba viza tj. uveli su je 5 dana ranije a ja pojma nisam imao. Moj drugar,onaj sto mu se prikenjalo u Rumuniji :),kaze mi ajde ti u bus ja cu sve srediti. Ja kreten udjem,a onda su nas peglali par sati zato sto je bio visak ljudi u busu u odnosu na broj predanih pasosa. Taj visak sam bio ja a da to nisam ni znao. Umalo me I... nije prebio zbog toga jer sam ja sve vrijeme kontao da je sa mnom sve u redu i nisam nista govorio. Na kraju su me panduri Bugarski izbacili iz busa i morao sam nazad. Da tu ne bude kraj potrudio se nas carinik koji mi je ustopao neki sleper da me preveze do Bg. Tu se nastavlja horor,ludak nije spavao 2 dana i svakih 5 minuta je zaspao za volanom. Od Nisa do Bg. smo isli 9 sati,pukao sam. U Bg. hvatam odmah bus za Banjaluku,a da nisam htio usput u Bijeljini ni gledati tekmu. A tek kad sam usao u kucu a stara me pita jesi ti avionom isao tamo :bes . Poslije 10 dana me zove ovaj drugar i pita pa gdje si ti,sta ima. Nisam ga ubio ni danas ne znam zasto. Ova dva gostovanja najdalja,jer Bec 2001. sa lesterom ni ne racunam,to je isto kao kad idem iz Bl.do Beograda,a jos sam preko isao ove godine za Ajndhoven,ali to je avionom ;pljuga. Mamu im jebem stukao sam pare za more da prisustvujem onoj lakrdiji :bes


Tu su ljudi na foru se prebacivali,koliko se secam,fazon jedan bus prodje e onda drugi,par ljudi se prebace u prvi...

Da,priznaj pare si stukao na "zezanje"po rotterdamu... ;pljuga ,sad Ti je lakrdija kriva... :D
:nene  ;pljuga

Najvece cimanje 97 tekma protiv Barcelone!
A ja vojnik u Peci i te nedelje sam imo strazu!
Molim porucnika da me pusti da odem samo na tekmu pa cu posle dve nedelje dobrovoljno davat strazu! A on picka samo se smeje i vice da od toga nema nista, a da ce on sutra (tri dana ranije) da ode za Beograd kod rodbine i onda na tekmu)
Na dan utakmice neznam sta da radim, pa kazem drugaru da me krije koliko moze a ja kidam za BG!
Dogovorim se sa strazom gde i kad preko ograde!
Odande trk na autobusku! U Pristini presedanje za Krusevac! Odande autostopom i peske do kuce! Posto nam je na Kosovu bilo zabranjeno da izlazimo u civilki napolju, imo sam samo uniformu pa sam moro kuci da uzmem dres i sal! Odande me ortak odbacuje nazad do Krusevca odakle autobusom palim za BG! Pola sata pre tekme ispred severa se nalazim sa ortakom koji je nabavio karte! Posle utakmice ista tortura nazad! BG-KS busom odande autostop i peske do kuce! Skidaj dres oblaci uniformu, ortakom do Vrnjacke Banje busom do Pristine presedaj u Bus za Pec trk do kasarne preko ograde u cetu!
I niko nije ni primetio da me nije bilo!
A njabolje posle dve nedelje mi dolazi onaj porucnik supak i pokazuje mi slike severa koje je sliko sa istoka! I vice da znas koja je atmosfera bila, da si to mogo dozivet! A kako je bilo tebi na strazi?
Zasto uvek bezite???

Hahaha stvarno dobar izvestaj.

Gde li su UltrasLondon, Ultra Klan, Mauzer Casuals i ostali iz malo starije garde? Jel se cimao neko do Barselone, Tokija ili Kaunasa ?

Lutak Barca je bila 31.10'96... namigivanje
pzdr
S

Quote from: "warsaw"Lutak Barca je bila 31.10'96... namigivanje
pzdr

:rofl  :rofl  Koliko li je on vojske sluzijo??