I opet ce biti on,
a ja zelim samo jedno - da zvezda bude sampion!

Odlicno izdanje danas.

Posle markovog gola pevali smo bas glasno MARKO OSTANI. Odlaze nam sigurno Markovic i Disljenkovic... Uprava sta je sa vama?

Solidan kop,s' obzirom da je bilo ladnu u p... m...Prvo poluvreme ko preko one stvari smo se vukli i "pevali",bas je bilo ocajno,nisu cak ni golovi podizali raspolozenje.Onda se na poluvremenu dele barjaci,zastave na dve motke,pripremaju se salovi,i krece se sa "Dobro znaj" da bi se nedugo zatim popalili dimovi i baklje i pevalo se u transu Pune tribine.Stvarno ti rekviziti podignu dosta moral svima i krene mnogo bolje pevanje.Posle toga mi se cini da je opet malo splasnulo navijanje do treceg gola,kada je i pevano Marko ostani i onda se opet probudila publika i do kraja je bilo sasvim solidno navijanje.Stvarno nam je tribina izgledala danas u II. poluvremenu svetski  :ruke ,steta sto nas jos uvek nema u nekom zavidnijem broju.Ove nove zastave na dve motke su bas gotivne,ima bas zanimljivih,svidela mi se ona sa crvenom pozadinom i na njoj autobus iz kog vire par salova i pise koliko sam video "gde ti igras tu smo mi"  :) .Kizo reci ovim tvojima sutra da se potrude malo,barem X da bude  :D .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

e stvarno je bilo opasno u drugom poluvremenu; a sto se tice ovih navijackih rekvizita tu si potpuno u pravu, ja imam 22 godine i iskreno bas se lozim da nam navijanje bude do jaja i da nam tribina lici na one italijanske, a tek ovi klinci iz mog kraja odlepe kad vide da se dele barjaci i da se pale baklje, potpuno podivljaju!

MARKO OSTANI, MARKO OSTANI, MARKO OSTANI...

??? ?? ? ???????? ???? ?.?., ??? ???? ?? ?????? ?? ???? ???? ????? ?? ??????? ?? ??????? ?????, ??? ?? ????? ???????? ?? 1., ?? ???? ???? ??? ??? ??????? 5-10 ???. ??????. ? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?? ?????? ???? ?? ??? ?????? ????? ?? ????? ? ???.
???? ???? ?? ?????? ???????????? ????? ??? ??????? ?????, ???? ???? ?? ?? ???? ????? ?????????...


Evo upravo se jutros vratio i BG-a, na zalost ove godine bez neke evropske tekme u novembru tako da smo odlucili da gledamo ovo solidno izdanje protiv obilica. Jest da je naravno druga atmosfera al ipak....u drugo poluvreme sam video bas jaku koreografiju(ostali forumasi/delije su je vec opisali) i to jos jednom potvrdjuje da je sever pravi (dok su ostale bine prazne).

Podrav i hvala Kizi....nadam se da cemo se uskoro opet vidjeti! Maybe Hamburg...

Amsterdamci
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

Jeli mi moze ko reci ima li gdje video-zapis sa ove tekme,pisalo je na delije-caffe da ce biti postavljen a na delije pise da postoji video zapis,hvala.
poz
sasa
acunajte na nas

Bice postavljeno veceras oko 8 sati.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Bice postavljeno veceras oko 8 sati.

Zbog tehnickih problema nisam u mogucnosti da postavim fajlove. Ali poslao sam Kizi tako da se nadam da ce vam ih on postaviti.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]




Eee, stvarno ste... poslao sam vam klip 4 sata posle tekme, isekao ga na 2 dela zbog velicine(3 i 2.5MB) i vi ga do danas jos uvek niste postavili... Pa zar su vam tako slabe veze...
Zato kome su pukli zivci i ne moze da ceka neka se javi, da mu posaljem mailom...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

jeli bilo nekih pesmi na tekmi

:zbunjen   ?????, ????? ???????? ?? ?????? ????? ???????? ??????, ? ?? ????? ???? ?? ???? ??????? ???????? ?????? ? ??????.

???? ????? ?? ??? ??? ??????? ?????????...