40 ljudi je odbijeno za vize. Cetrdeset ?! Jebem ti vize... Ne znam koliko ljudi ukupno ide. Krece se avionom u utorak, noc spavanja u Rotterdamu, povratak iz Kelna (dali avionom ili busom ne znam). Jebem ti drzavu i vize.  :bes

Pa kad smo poslednji rezervat u Evropi.

Mislim da ce ovo gostovanje da bude jako jako dobro i znachajno za sve nas(DELIJE) ima da se pamti i preprichava sa koljena na koljeno  namigivanje  .. a to shto se viza tiche shto je mnogo,mnogo je! Nije na odmaku u srijedu jedan cas navijanja Holandjanima!  :D

Srecno svima koji idu na gostovanju!
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Quote from: "KizaLion"40 ljudi je odbijeno za vize. Cetrdeset ?! Jebem ti vize... Ne znam koliko ljudi ukupno ide. Krece se avionom u utorak, noc spavanja u Rotterdamu, povratak iz Kelna (dali avionom ili busom ne znam). Jebem ti drzavu i vize.  :bes

Ma samo da se ne ponovi Lacio i to gostovanje u Rimu.Koliko je tada ljudi otislo....20?!

U svakom slucaju...dvojno drzavljanstvo oooo oooo oo!!!  :lol:  :lol:   ;pljuga  ;pljuga
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Do sad je vec prodato jedno 1100 karata, holandjani javljau da se nadaju ce sve 1600 karata biti prodato za tekmu! Kiza...znaci nemas tacne informacije koliko Delija (iz SCG) sad tacno dolaze u Eindhoven (ajndhoven)? POzdrav...
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

Vidi, cuo sam da treba oko 150 Cigana da dobije vize. Sigurno je da ce nas biti najmanje 100 iz Bg (naravno tu su i ostale grupe, nislije, zvecanci...) Tacan broj ce se znati u ponedeljak.

Pozdrav svima...

Neka neko javi, ako se unaprijed zna, gdje ce biti Delije iz BG-a na dan utakmice, da se mozemo svi naci, jer ce biti i Delija iz citave Evrope...Zivim u Parizu i u srijedu rano ujutro krecem za Roterdam, gdje se nalazim sa ortacima, a onda popodne hvatamo voz za Ajndhoven...kazu da ima oko 50 minuta voznje...

Da je Sima Zulu ovdje, krenuli bi zajedno kolima ali on je na odmoru u BG-u i znam da je bio sa Krletom...Valjda ce doci obojica...Pozdrav Kiza, vidimo se u Holandiji i povedi Simu... :D

P.S

Javi makar na pp ako saznas gdje cete tacno biti a ako nista drugo, naci cemo se ispred ili na stadionu...

Pozdrav Delijama... :ruke  :sampion
olje je zivjeti jedan dan kao lav, nego sto kao mis.

Kizo,jel' ides za Holandiju,posto vidim kad pominjes gostovanje,kazes "mi cemo biti,mi idemo,mi stizemo..." ??

dolazimo i delije(OB) iz slovenije :ruke


....NA NA NA NA LIGA SAMPIONA...
RZIM PARTIZAN!!!

Ne idem, nisam dobio vizu. Prvo Oodense, pa sad i ovo.

Quote from: "KizaLion"Ne idem, nisam dobio vizu. Prvo Oodense, pa sad i ovo.

Kiza-drzavni neprijatelj No.1  :D

Quote from: "KizaLion"Vidi, cuo sam da treba oko 150 Cigana da dobije vize. Sigurno je da ce nas biti najmanje 100 iz Bg (naravno tu su i ostale grupe, nislije, zvecanci...) Tacan broj ce se znati u ponedeljak.
Prema najnovijim informacijama iz revije cuo sam da iz beograda ide avion sa 120-130 ljudi, da je dosta ljudi, mozda i vise od 40 izvisilo, a koliko sam uspeo da zapazim izvisilo je i dosta starijih koji dugo prate zvezdu....Ja mislim da su tih 120-130 ljudi svi sa nasim pasosima, a da odvojeno idu ovi sa hrvatskim da ne zauzimaju bezveze...
Ali nista se ja ne brinem, 100% sam siguran da ce navijanje biti bolje nego u cirihu i da ce biti manje debila koji ce doci samo da bi zapalili baklju i ubacili je u teren...
Cuo sam da su nas za onaj rasizam kaznili sa 65000 franaka, malo li je????
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Malo je na ovu bedu. Inace tacno 50 ljudi je izvisilo za vize. Bilo je prijavljeno oko 200 ljudi, sto znaci da sutra u 6 avionom krece 150 ljudi + najmanje 50 sa strane (oni koji imaju vize preko posla, hr pasose itd...) Sto se tice izdavanja viza, ne postoje pravila ko ce da dobije vizu, da li neko ima 6 ili 1 sengena, jel na uslovnoj (ovo se ne proverava, jer panduri ne proveravaju nista), sve je cista lutrija. Ko dobije vizu ima srece i to je to. Za Lazio je 20 ljudi dobilo vize, medjutim iz ambasade posle nekoliko sati nekima su i odlepljivali vize iz pasosa. Strasno.

Moracu da vadim vizu preko nekog Cigana koji je u EU, to je najsigurnije. Platim vizu i boli me KURAC!!!

iz njujorka stize ekipa mala ali probrana
prvi put posle barija na gostovanju
vezda ima neverovatan tim.......

Quote from: "KizaLion"Malo je na ovu bedu. Inace tacno 50 ljudi je izvisilo za vize. Bilo je prijavljeno oko 200 ljudi, sto znaci da sutra u 6 avionom krece 150 ljudi + najmanje 50 sa strane (oni koji imaju vize preko posla, hr pasose itd...) Sto se tice izdavanja viza, ne postoje pravila ko ce da dobije vizu, da li neko ima 6 ili 1 sengena, jel na uslovnoj (ovo se ne proverava, jer panduri ne proveravaju nista), sve je cista lutrija. Ko dobije vizu ima srece i to je to. Za Lazio je 20 ljudi dobilo vize, medjutim iz ambasade posle nekoliko sati nekima su i odlepljivali vize iz pasosa. Strasno.

Moracu da vadim vizu preko nekog Cigana koji je u EU, to je najsigurnije. Platim vizu i boli me KURAC!!!
e sad, nova glasina je da je bilo prijavljeno 150 ljudi, a da ide oko 100  :o  :o  :o !!! Kazu da je frke bilo oko neke potvrde o zaposljenju, prvo nije trebalo, pa je trebalo i tako u krug............ i onda je kako kaze Kiza dobio vizu onaj ko je imao srece............. Cuo sam i da su neki vec jutros krenuli vozom.....
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Malopre sam dobio info da ekipu koja je stigla avionom drze izolovane  negde,da ih nisu pustili u grad zbog sranja u avionu i nekakve tuce na aerodromu i da ce na stadion pred samu utakmicu.UK bi trebao radi neki koreo (nemam pojma sta) videcemo valjda.
AKO ME LAZU I JA LAZEM VAS

ls bez ZVEZDE me zanima koliko i gvos na travi
a imam bolest kojoj nema leka.....

Quote from: "sick boy"Malopre sam dobio info da ekipu koja je stigla avionom drze izolovane  negde,da ih nisu pustili u grad zbog sranja u avionu i nekakve tuce na aerodromu i da ce na stadion pred samu utakmicu.UK bi trebao radi neki koreo (nemam pojma sta) videcemo valjda.
AKO ME LAZU I JA LAZEM VAS

ls bez ZVEZDE me zanima koliko i gvos na travi
Posto imam nekog prijatelja u jatu, cuo sam da su navijaci u odlasku za ajndhoven u utorak napravili ogromno sranje u avionu, iscupali 4 sedista iz poda, gasili pikavce u pod i pocupali par tepiha, koliko znam nije bilo tuce ali je to veoma veoma zajebano, zamislite da je neko slucajno(ili namerno) razbio prozor..... Ne razumem zasto su to navijaci radili u odlasku na tamo, razumeo bi da se to desilo u povratku (i to tesko) zbog besa itd ali u odlasku, pa cemu to, ja ne znam koliki broj ljudi je ucestvovao u tome ali ipak nema smisla jer to samo nama moze stetu da napravi pa da se ne ide na neko sledece gostovanje....
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!




:rofl

Slika Cigana sa gostovanja u Holandiji! Dimovi na krilima jatovog aviona ;pivo  :ruke

Tekst iz vecernjih novosti

Steta koju su navijaci Crvene zvezde naneli avionu JAT-a u odlasku za Roterdam procenjena je na oko 50.000 dolara.
Let JP 26-26 od Beograda ka Roterdamu obelezilo je kao ni na jednom do sada strahovito i opste divljanje rekli su u upravi JAT-a.Deveti i deseti red u avion su unisteni.Polomljene su rucke, nasloni...Deset pojaseva za spasavanje je unisteno jer su ih naduvali, zeleli su da udju u kokpit, napadali su stjuardese, na 10.300 metara visine najednom su svi skocili na desnu stranu kao da im je bio cilj da obore avion kaze ocevidac dogadja u avionu na letu Beograd-Roterdam.

:megafon ...Mnogo smo prosli i nije nam zao samo da nas tim jedan gol je dao , ale ale ale ale ale ale ! 3300km
:zbunjen
pozdrav OB (kranj, celje) UK swiss, misi domacinu i grku doji drzi birtiju !
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...