Dali je Zenga dobar za Zvezdu?

Da
70 (76.1%)
Ne
22 (23.9%)

Total Members Voted: 78

Voting closed: December 15, 2005, 10:37:16 AM

Covek nije normalan majke mi. Koji je kurac uvodio Dramanija umesto Djokaja??? Pa taj Draman retko igra i u nasoj ligi. Zenga je igrao na odrambenu varijantu, umesto da zabijemo jos koji gol. Sve je sam usrao. Koji kurac nije igrao Trajkovic??

Trebali smo ostati sa 2 napadaca, Raskovic i Purovic, Zigic nije imao snage, jedva se kretao. Trajkovic umesto Jankovica ili Milovanovica...

E moj Mistere.

Pa ja to oduvek govorim, ako procitate moje postove od pre mesec dana kada su ga svi hvalili ja sam govorio da je truba!
Meni nikada nece biti jasno kako normalan covek moze da uvede Mudrinica u igru? Ajde da skontamo da je Mladenovic morao napolje jer nema kodnicije, ali gde ces Mudrinica covece, pa imas Trajkovica, i u krajnjoj liniji Krivokapica koji bar trci, ona lesina od Mudrinica ne zna nista!
I izvede Djokaja koji jeste retard, i uprkos golu ostaje retard, ali gde uvodis crncugu jebote, pa ni ne igraju na istim stranama!

Ja kontam da je Zenga mislio kako smo prosli kod 2-0, pa je hteo malo egzibicija, uvodjenja crnaca da se vidi da ih i mi imamo i te gluposti!
Ma sranje, sranje skroz, jedina sreca sto ostaje jos Jedinstvo pa pauza gde ce nadam se biti cistka opaka!

e tu se bas ne slazem sa tobom Kizo i zbog toga sam glasao na "DA".


nije zenga kriv skoro nizasta.kako? pa zato sto nisi pomenuo kovacevica koji je kriv za sve. ali bukvalno.on i njegovi faulovi.on izgleda jos nije ukapirao da se fudbal takodje igra sa unutrasnjim delom glave. kada igras na toj poziciji na terenu,kapiten a ne razmisljas vec samo pravis glupe faulove onda ti nisi fudbaler vec siledzija i u mojim ocima on je zapravo to.

Razumijem Zengin rezon, uvodi najbrzeg igraca ne bi li istrcao neku kontru, ALI KOJI CE NAM KURAC KONTRA NA 2-0 i 10 min do kraja... trebalo je uvesti nekog da smiri malo igru, da je sposoban da izdrzi jedan jebeni duel za razliku od onog nejakog djeteta

Iako je sinoc  posteno usrao stvar mislim da je Zenga od kad je dosao donio mnogo dobih stvari u klub a ono sinoc osim sto je bila njegova greska bio je i splet uzasno maleroznih okolnosti...
Zenga treba da ostane.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "Johnny Blaze"Razumijem Zengin rezon, uvodi najbrzeg igraca ne bi li istrcao neku kontru, ALI KOJI CE NAM KURAC KONTRA NA 2-0 i 10 min do kraja... trebalo je uvesti nekog da smiri malo igru, da je sposoban da izdrzi jedan jebeni duel za razliku od onog nejakog djeteta

A ko da nam sa klupe smiri igru? Krivokapic, Joksimovic?
Nisam htio da citiram sve ono sto je gore napisano ali cu reci par stvari.
Do prije neki dan Djokaj vam nije valjao. Htjeli ste da Draman igra. Nije vam valjao Joksimovic i Trajkovic koji je glavni krivac za drugi Bazelov gol, a sada: sto ne igraju?.
Nije nam do nedavno valjalo sto nas treniraju ovi nasi mesetari, sada nam nevalja ni Zenga.
Nije nam valjalo sto smo imali samo dvije utakmice u Evropi a sada nam nevalja sto smo skor pa se plasirali.
Sta nama u opste valja?
A to sto kaze Cazzo, Kovacevic je napravio dva kljucna faula i u obje prilike smo fasovali golove.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ako nista i taj Krivokapic je iskusniji i jaci od onog mucenika.
Za ostalo se slazem, ali takav ti je nas mentalitet, nikad nista ne valja.
Meni je Zenga ok, a i ovaj rezultat je odlican, rekao sam vec nekoliko puta na ovom forumu... ne moze sve odmah.
Al nije da ne boli OVAKVO ispadanje...

Zenga je utakmicu sa Strazburom odigrao takticki odlicno! Posle 2:0 smo nastavili da napadamo, nismo iskoristili sanse i doslo je do umora... Izmene su bile takve jer bolje nije moglo... Imali smo samo jednu gresku, a to je prvi gol Strazbura... Sve ostalo je odradjeno na najvisem nivou od strane naseg trenera i njegove postavke. Neki igraci sinoc nisu odigrali najbolje, ali je tim to dobro nadoknadjivao...
Jednostavno nije nam bilo sudjeno da idemo dalje i kraj price!

Quote from: "Dacha od Bosne"
Quote from: "Johnny Blaze"Razumijem Zengin rezon, uvodi najbrzeg igraca ne bi li istrcao neku kontru, ALI KOJI CE NAM KURAC KONTRA NA 2-0 i 10 min do kraja... trebalo je uvesti nekog da smiri malo igru, da je sposoban da izdrzi jedan jebeni duel za razliku od onog nejakog djeteta

A ko da nam sa klupe smiri igru? Krivokapic, Joksimovic?
Nisam htio da citiram sve ono sto je gore napisano ali cu reci par stvari.
Do prije neki dan Djokaj vam nije valjao. Htjeli ste da Draman igra. Nije vam valjao Joksimovic i Trajkovic koji je glavni krivac za drugi Bazelov gol, a sada: sto ne igraju?.
Nije nam do nedavno valjalo sto nas treniraju ovi nasi mesetari, sada nam nevalja ni Zenga.
Nije nam valjalo sto smo imali samo dvije utakmice u Evropi a sada nam nevalja sto smo skor pa se plasirali.
Sta nama u opste valja?
A to sto kaze Cazzo, Kovacevic je napravio dva kljucna faula i u obje prilike smo fasovali golove.

poz
Dacha
tuzno je koliko si u pravu. :( Ljudi osvestite se...Pa izgubili smo od poslednje ekipe fr. sampionata, i to njihova tri prvotimca. Pa moj vrsnjak nam je dao 2 gola... Moramo sebi da ponavljamo - nasa liga je OCAJNA. Mi smo najjaci u vrticu, ali to ne znaci da mozemo da se mlatimo sa osnovcima... Barem za sada...  :(
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Nasa realnost je sledeca : najbolji tehnicari u timu su bekovi. Imamo jednog igraca ( Zigic ) koji ima neku vrednost na evropskom trzistu, ali i to je pitanje gde ce na kraju zavrsiti. I golman je tu negde. Ovo ostalo. Pa to je krs. Nas zadnji vezni, koji je u svakom vecem timu osnovna poluga, ne ume da doda loptu, ne ume da se oslobodi lopte, ume samo da pravi nepotrebne faulove i da teatralno pada po terenu. I jos je kapiten. Ajde, borben je, ali bre... U tom smislu bismo i mogli reci da trener nije kriv. Ali odbrana na 20 m od svog gola, od prosecne ekipe kao sto je Strasbourg ??? Pa izmena Djokaj - Dramani ?? Pa da njemu kod prekida ne stoji nijedan igrac na drugoj stativi ??? I jos mnogo sitnih taktickih gresaka, ali ne bih se sad pravio i ja previse pametan. Najgore je sto ne znam, ko bi od nasih trenera uopste i uradio drugacije. Mislim da je Zenga ipak klasican pion, koji bespogovorno forsira igrace koji "moraju" da se forsiraju. Da nije tako, verujem da bi uveliko imali trenera kao sto je Bajevic. I opet ja isto, u nasem klubu su napravljene samo kozmeticke promene, sustinski je ostalo sve isto. I dok bude tako bice i golova u 94-om.

Quote from: "KizaLion"Covek nije normalan majke mi. Koji je kurac uvodio Dramanija umesto Djokaja??? Pa taj Draman retko igra i u nasoj ligi. Zenga je igrao na odrambenu varijantu, umesto da zabijemo jos koji gol. Sve je sam usrao. Koji kurac nije igrao Trajkovic??

Trebali smo ostati sa 2 napadaca, Raskovic i Purovic, Zigic nije imao snage, jedva se kretao. Trajkovic umesto Jankovica ili Milovanovica...

E moj Mistere.

evo ti kizo sa zvanicnog sajta:

Ардиан Ђокај је постигао сјајан гол и био један од најбољих на терену. Како сам каже, морао је да тражи замену јер су почели да га хватају грчеви.

ljudi jedna stvar mora biti jasna. mi trebamo igraca koji moze stati na loptu, smiriti igru, pogledti levo desno,naci najbolje resenje, ne paniciti. igraca koji se zna zagraditi a pritom zadrzati loptu ili biti fauliran.
nablizi svemu tome u nasem timu je svakako mladenovic. ali i on je dosta slab kad se tome doda da je juce bio totalno ne spreman, nas uspeh je bio pod velikim znakom pitanja.
mi bez takvog igraca jednostavno ne mozemo igrati u evropi. mislim mozemo igrati, ali uspeha sigurno necemo imati.
piksi treba dobro razmisliti kakvi igraci su nam potrebni, kad bude dovodio pojacanja.

glasao sam za opciju ne, zato sto prvenstveno mislim da zenga nije dobar trener. nama treba provereni strucnjak ala, antic, bajevic...
samo za ono juce, krivica se ne treba svaliti na zengu. degenske izmene su njegova greska, ali da je kovacevic malo mislio glavom mi o ovome ne bi pricali.

samo mi zao sto stojkovic nije izasao kod onog drugog gola i pokupio sve zivo i loptu i nase i njihove igrace...ali jebiga rizik je bio veliki...

glava gore idemo dalje!!!!!

Draman apsolutno nije bio kriv ni za jedan gol, i loptu je primio jednom eventualno dvaput, tako da je on najmanje kriv za ono shto se desilo.

Zenga, kao i njegov prethodnik Dostanic su neiskusni a ja ne volim kad u Zvezdu dodje neiskusan trener da se "uchi na njoj". Bajevic je bio najbolja opcija, ali necemo sad o tome.

Izmedju ostalog debilchine, koje su gadjale telefonom onog ustashu u Beogradu, bi trebalo sebe da smatraju jednim od glavnih krivaca za ovo sranje. Da je bila puna Marakana protiv Bazela, ovo bi nam bio lakshi trening. Ali kao shto kazem splet nesretnih okolnosti je uticao da se ovo desi. U hiljadu sluchajeva onaj gol ne bi ushao, ali uvek postoji hiljadu prvi sluchaj, i zato je fudbal, i zivot uopshte, tako bizaran i nepredvidiv.

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"
Quote from: "KizaLion"Covek nije normalan majke mi. Koji je kurac uvodio Dramanija umesto Djokaja??? Pa taj Draman retko igra i u nasoj ligi. Zenga je igrao na odrambenu varijantu, umesto da zabijemo jos koji gol. Sve je sam usrao. Koji kurac nije igrao Trajkovic??

Trebali smo ostati sa 2 napadaca, Raskovic i Purovic, Zigic nije imao snage, jedva se kretao. Trajkovic umesto Jankovica ili Milovanovica...

E moj Mistere.

evo ti kizo sa zvanicnog sajta:

Ардиан Ђокај је постигао сјајан гол и био један од најбољих на терену. Како сам каже, морао је да тражи замену јер су почели да га хватају грчеви.
Ako je istina da je trazio zamenu zbog grceva ja bih tog debila momentalno oterao iz Zvezde! Pa covece on je profesionalac i njegov posao je da igra fudbal, za to prima pare, i on kao ne moze da izdrzi! Pa ne mogu da verujem! Jos on ne igra za ni za kakvu repku, cak nije  redovan ni kod nas da se kaze da ga je stigao umor, i on trazi zamenu!
Pa zamisli da smo sve zamene iskoristili i njega uhvate grcevi i mora da izadje a mi ostanemo sa 10 igraca i ispadnemo iz takmicenja! I to je moglo da bude!
Pa mamlaze ako ne mozes da izdrzis idi u teretanu, idi na planinu, bildaj se, spremaj se za posao za koji primas pare!
Zao mi je sto je taj mamlaz dao onaj gol, i kupio dosta naroda sa tim golom, ali retard ostaje retard, njega sto pre iz Zvezde!
Takodje onaj Milovanovic ono je drvo jedno obicno, decko ne zna primiti loptu a da mu se ona ne odbije jedno 5 metara, tatin sin, sto dalje ga proterati! Jankovic se po pravilu ne vidi na velikim tekmama! Basta odigrao ok, Lukovic ok, Zigic je radio svoj posao, Mladenovic se covek definitivno pogubio, ali onaj Kovacevic postaje komad budale, sta taj lik radi, imao sam poverenje u njega, izgleda da ni on nije ni za sta!

Quote from: "slawisha"
Quote from: "cazzo_FCRS_forever"
Quote from: "KizaLion"Covek nije normalan majke mi. Koji je kurac uvodio Dramanija umesto Djokaja??? Pa taj Draman retko igra i u nasoj ligi. Zenga je igrao na odrambenu varijantu, umesto da zabijemo jos koji gol. Sve je sam usrao. Koji kurac nije igrao Trajkovic??

Trebali smo ostati sa 2 napadaca, Raskovic i Purovic, Zigic nije imao snage, jedva se kretao. Trajkovic umesto Jankovica ili Milovanovica...

E moj Mistere.

evo ti kizo sa zvanicnog sajta:

Ардиан Ђокај је постигао сјајан гол и био један од најбољих на терену. Како сам каже, морао је да тражи замену јер су почели да га хватају грчеви.
Ako je istina da je trazio zamenu zbog grceva ja bih tog debila momentalno oterao iz Zvezde! Pa covece on je profesionalac i njegov posao je da igra fudbal, za to prima pare, i on kao ne moze da izdrzi! Pa ne mogu da verujem! Jos on ne igra za ni za kakvu repku, cak nije  redovan ni kod nas da se kaze da ga je stigao umor, i on trazi zamenu!
Pa zamisli da smo sve zamene iskoristili i njega uhvate grcevi i mora da izadje a mi ostanemo sa 10 igraca i ispadnemo iz takmicenja! I to je moglo da bude!
Pa mamlaze ako ne mozes da izdrzis idi u teretanu, idi na planinu, bildaj se, spremaj se za posao za koji primas pare!
Zao mi je sto je taj mamlaz dao onaj gol, i kupio dosta naroda sa tim golom, ali retard ostaje retard, njega sto pre iz Zvezde!
Takodje onaj Milovanovic ono je drvo jedno obicno, decko ne zna primiti loptu a da mu se ona ne odbije jedno 5 metara, tatin sin, sto dalje ga proterati! Jankovic se po pravilu ne vidi na velikim tekmama! Basta odigrao ok, Lukovic ok, Zigic je radio svoj posao, Mladenovic se covek definitivno pogubio, ali onaj Kovacevic postaje komad budale, sta taj lik radi, imao sam poverenje u njega, izgleda da ni on nije ni za sta!

Od kuda znas sta je covjeku bilo? Napadas ga iz cista mira. Sta, da je pao mrtav? Mozda bi mu to bila greska sto nije isao tamo gdje ti kazes.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ajd da se i ja javim malo.

U potpunosti ste slazem za Maj 25, najveci smo mi krivci za ono sto nam se desilo, i nebi me cudilo kad bi opet zaglavili zbog baklji. Utakmice u Beogradu su trebale da odlucuju dali idemo dalje, ali sta je tu je. Te iste igrace koje sada prokljinete tu ste hvalili prije dvije sedmice.

Ja i dalje podrzajem sve i jednog igraca i trenera kod nas, mada je napravio isto gresku koja nas je kostala 86 protiv Reala pri Rezultatu 3-0 za Zvezdu.

Da neduzim dalje gledo sam utakmicu i iskreno svidila mi se igra, za razliku od prethodnih godina, fali iskustvo.
i delije jebemo najzrelije...

Uh,ne slazem se nikako.Naravno da mislim da je normalan.Iskreno,slabo koga imamo da udje sa klupe.Ovo je cista nesreca i nema tu velikog filozofiranja.

Братићи, мислим ја сам сјебан због јучерашњег испадања колико и ви, али немој сада да вртимо причу као да се не знам шта десило.
Мене једино што нервира код Зенге јесте то што је човек био голман, па је као такав мало ударен у вугла.  :(
Рецимо јуче, виделисте и сами, ми постижемо други гол, а Зенга намрштен једнако као и кад смо примили онај у '94.мин...

Е, сад, јуче јесте било грешака, тј. чистом грешком смо примили гол, али признаћете нисмо ни имали среће, дефинитивно!

Пази, 2:0 кад водиш, ја мислим да нема горег резултата!!!
Јер, код 2:0 када примиш гол (2:1), играчи који су смањили предност противничке екипе се "дижу" ненормално, док (неписано правило) код играча који воде 2:0 и приме гол самопоуздање невероватно пада!
То се и јуче десило. Виделисте и сами, док смо водили 2:0 сасвим лепо смо играли, већ кад су мртви французи смањили водство, већ су наши почели да се грче.

Но, јебига, идемо даље...
Главу горе, мада је то јако тешко у оваквом тренутку, али сад немамо друге, него да бодримо НАШУ ЗВЕЗДУ до дупле круне!

ХРАБРО - ЈУРИШ У НОВЕ ПОБЕДЕ!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Maj 25"debilchine, koje su gadjale telefonom onog ustashu u Beogradu, bi trebalo sebe da smatraju jednim od glavnih krivaca za ovo sranje

Ова и сличне овој теме су толико пута жвакане и прежвакане.
Мислим, јесте да треба бити хладне главе, али и сам знаш да то није лако када играш против мртвих Хрвата!
Јебига, сви знамо шта је иза нас када су у питању мрске нам комшије, да сад не разглабамо политику и не причамо оно што сви знамо, тако да, понављам, тешко је кулирати Хрвате на нашој Маракани.
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ako je vec trebao da dodje ovakav tezak momenat za nas voljeni klub onda je da se tako kaze dosao u najbolji momenat,naime dobro je jer je ostala samo jos jedna tekma,i to kod nas na stadionu protiv slabasnog Jedinstva,igraci iako slomljeni duhom ce moci i takvi uz nasu podrsku da dobiju tekmu i onda sledi pauza kada se sve stisava i ponovo na prolece se krece hladnih glava u pohod ka duploj kruni.Znaci jebi ga,desilo se to sto se desilo,ne treba sad traziti krivce neke,bice pojacanja na zimu i od sledece sezone guramo jos dalje,samo polako,malo optimizma ne skodi.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org